اجرای نما – چه چیزی را می‌توانید مطالعه از شما منتقدان

2. پیمانکار نما در اجرای نما ساختمان عموما از مصالح نوینی استفاده می کند که در نهایت شاهد یک سبک جدید و نوین خواهید بود. اجرای نما در هر کدام از نماها با متریال های متفاوت مانند چوب ، آجر ، سنگ ، سرامیک ، کامپوزیت ، شیشه ، سیمان و… پوشش نهایی نمای اتیکس می تواند چوب، آجر لعابدار، فلز و اندود باشد. اگر بخواهیم نمایی را با ملات سیمان اجرا کنیم، چیدمان آجر و دوغابریزی و سفت شدن ملات، زمان زیادی را از ما میگیرند. اما عامل اصلی جدا شدن سنگ از دوغاب وجود دو ضریب انبساط طولی متفاوت برای دو متریال دوغاب سیمان مقاوم شده و سنگ پلاک میباشد، که هنگام انبساط و انقباض به یک اندازه طول آنها کم و زیاد نمیشود و باعث جدا شدن سنگ از نمای ساختمان میگردد. شاید برای شما سوال شده باشد که فرق بین انواع نماهای سیمان در چیست؟ در این روش، ابتدا سطح نما شاسی کشی شده و با نصب گیره پین دار در پشت سنگ، سنگ بهصورت کشویی وارد شاسی میشود.تنها نقص وارد بر این روش نسبت به روش سنتی دوغابی این است که درروش خشک نمیتوان بهراحتی نماهای شکسته و کلاسیک را اجرا نمود. این حفاظ با توجه به متریالی که در آن به کار رفته است ، مقاومت خوبی دارد و امنیت آن بسیار قابل توجه است و کاربرد های آن در منازل و اداره ها و بسیاری از مکان های دیگر که امنیت مهم است مورد استفاده قرار می گیرد .

روش اجرای نمای خشک

نکته ای که باید بدانید این است که باز و بسته شدن این حفاظها در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. دلیل این موضوع این است که در شرایط ضروری ممکن است شما نیاز داشته باشید تا از پنجره خارج شوید و اگر این حفاظها به شکلی نصب شده باشند که از داخل امکان بازکردن آنها وجود نداشته باشد در شرایط ضروری چالشهای جدی را برای شما ایجاد میکنند. در نماسازیمدرن استفاده از ورق کامپوزیت به دلایل مختلفی مورد توجه طراحان قرار گرفته است کهتعدادی از آنها را شرح می دهیم. یکی از جدید ترین روش های نصب سرامیک در ابعاد بسیار بزرگ و با ضخامت کم است. آنجایی که برای محافظت از ساختمان ها از حفاظ پنجره استفاده می شود، شاید برخی افراد تصور کنند که حفاظ فقط میله های افقی و عمودی فلزی ساده است ولی شرکت حفاظ نما با استفاده از تکنولوژی مدرن و ایده های روز، طراحی حفاظ لوکس بدون هیچ محدودیتی از نظر رنگ بندی و ابعاد را جایگزین مدل های قدیمی کرده و طرح های مورد علاقه مشتری در قالب دیزاین و رنگ نمای ساختمان مصالح نمای خشک اجرا می شود. در پلان فونداسیون علاوه بر نوع مورد استفاده آن در سازه مورد نظر، تعداد، ابعاد و موقعیت پی ها نیز مشخص می شوند.

علاوه بر موارد فوق، برای پنجره های خاص و ویلایی نیز امکان طراحی و نصب حفاظ پنجره وجود دارد. یکی از راه هایی که علاوه بر ایجاد زیبایی بصری برای نمای ساختمان، باعث ایجاد امنیت برای ساختمان می شود، نصب حفاظ پنجره برای پنجره های ساختمان است. نکته مهم دیگر در زمان نصبکردن حفاظهای پنجره استیلی این است که در بیشتر مواقع شما برای نصب آنها نیازمند استفاده از تجهیزات جوشکاری خواهید بود. بااینوجود قیمت بسیار مناسبی هم دارند و هرکسی میتواند برای پنجرههای منزل خود آنها را تهیه کند. همانطور که می دانید، اکثر سازندگان ساختمان در سطح شهر ، با توجه به قیمت بالای زمین و ساخت ، سعی می کنند از تراکم و سطح اشغالی که قوانین شهرداری در اختیار آن ها قرار داده ، نهایت استفاده را ببرند و حتی یک سانتی متر هم پرتی نداشته باشند. اصولا آجرهای نماکاری را نیم ساعت در آب خیس کرده و برای کار آماده میکنند. البته در حال حاضر طرحهای بسیار متنوعی برای این مدل حفاظ ارائه شدهاند و میتوانید مدل دلخواه خود را انتخاب کنید. تولید می شوند، طیف وسیعی از انتخاب را برای افراد در انواع طرح و رنگ فراهم آورده است تا افراد بتوانند علاوه بر انتخاب حفاظی مطمئن، به انتخاب حفاظی مطابق با سلیقه و نمای ساختمان دست بزنند.

سیستم های مدرن نما

همچنین هماهنگی نمای ساختمان با بافت شهری از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر این ، همچنین امکان تنظیم حرکت هوا و دما با پنجره های قابل استفاده را فراهم می کند ، که باعث افزایش سطح راحتی ساختمان می شود. در نتیجه میتوانید تنها در مواقع خروج از خانه حفاظ را قرار دهید. یکی از وسایلی که کاربرد بسیار بالایی در طراحی و دیزاین خانه ها و ساختمان ها دارد ، حفاظ پنجره می باشد که این حفاظ در مدلهای مختلفی خدمت تمامی مشتریان عرضه میشود. اینگونه حفاظها معمولاً از داخل قفل میشوند و بازکردن آنها بسیار مشکل و گاهی غیرممکن خواهد بود. چون در طول ساعت کاری، مانع از دیدهشدن، ویترین آنها میشود. این طور که بررسیها نشان میدهد کاربران به محض دیدن یک ساختمان در ابتدا به تاج و سر در آن دقت میکنند. اگر حفاظی که خریداری کردهاید از نوع استیل است حتما باید به این نکته مهم دقت داشته باشید که نصب آن باید از بیرون انجام شود. Th is article w᠎as g en erated with behsaznama Con᠎tent G enerat or  DEMO᠎!

دیدگاهتان را بنویسید