نمی دانید چگونه متریال نمای خشک راک خود را بسازید؟ این را بخوان!

هر نوع طرح و الگویی را میتوان با آجر اجرا کرد و محدودیت اندازه در محل نصب ندارد. این درحالی است که انواع نمای خشک آجرنما را میتوان در قالبهایی که برای آن تنظیم شده به صورت خیلی سریع چید و در نمای ساختمان به کار گرفت. به دلیل استفاده از عایق حرارتی در سیستم نمای خشک می توان اعلام کرد که این نما جلوی اتلاف انرژی ساختمان را گرفته و باعث کاهش هزینه ها می شود. به دلیل اینکه در نمای خشک چهارچوب های فلزی برای قالب و الگوی اجرای نما استفاده می شود می توان آن را بدون استفاده از داربست اجرا کرد ، این روند باعث میشود که سرعت اجرای نمای خشک به اندازه چشم گیری افزایش یابد و تقریباً ۵۰ درصد در زمان اجرای پروژه صرفه جویی می شود . سرعت اجرا و نصب بالایی دارد. مقاوم است و دوام و طول عمر بالایی دارد. هر نوع استفاده از ACM به روش نصب متفاوتی نیاز دارد.  A rt​icle was c reat​ed with behsaznama Conte᠎nt᠎ G᠎en erator Dem over sion.

قیمت اجرای نمای خشک سرامیک

طراحی نما در چند سال اخیر، به گونه ای ترند و تخصصی شده است که برای هر پیمانکاری، استخدام یک طراح نمای حرفه ای، دغدغه ی جدی به حساب می آید. کرافت استون نوعی سفال است که با ظاهری شبیه سنگ طراحی شده، قابلیت نصب سریع روی کلیه سطوح را داراست و با وجود تنوع در رنگ و طراحی، ظاهری بسیار زیبا به ساختمان شما خواهد داد. به عنوان نمونه ورق کامپوزیت یکی از متریال هایی است که به عنوان نمای خشک در ساختمان ها موردد استفاده قرار می گیرد. طرف درزگیر قرار می گیرد. یکی از انواع بتنهای معماری است که به عنوان پرداخت نهایی سطوح داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. برای مثال در استان اصفهان استفاده از نمای چوبی در نماهای اصلی ساختمان در خارج از محدوده مصوب تاریخی شهر اصفهان و تنها به میزان ۱۰ درصد مجاز می باشد. در رابطه با نمای خارج ساختمان این سنگ می تواند به صورت تنها و یا مخلوط با سنگهای طبیعی، آجر نما و … جذب زیادی با ملات وسیمان دارد و هرگز از ساختمان نمی افتد و خطر سقوط مصالح صفر است.

اجرای نمای خشک سنگ

انطباق پذیر: میتواند بصورت مات یا شفاف با آب پرداخت شود بطوریکه دوام آن تا سه برابر بیشتر میشود. سیمان سفید مانند سیمان سیاه یا خاکستری است و تفاوت آن ها بیشتر در رنگ شان می باشد. پس از برداشتن لایه محافظ ، نصب کننده نباید از قلم نشانگر ، نوار وینیل بر روی سطح رنگ شده استفاده کند زیرا ذرات مانند اپوکسی غلاف و حلالهای موجود در مواد می توانند به یکپارچگی پوشش آسیب برسانند. نمای ساختمان در زیبایی و ظاهر ساختمان بسیار اهمیت دارد و نقش پر رنگ تری را نسبت یه دیگر بخش ها ایفا می کند. سنگ گرانیت که به سنگ خارا نیز معروف است در بین نماهای سنگی بسیار محبوب و پر استفاده است. سنگ تراورتن انتخاب کلاسیکی برای کف و دیوارها هم در داخل و هم در خارج ساختمان است. بتن کاری بسیار خوش­نما و بادوام و مقاوم به آب و هوا جهت استفاده در نمای خارجی ساختمان می­باشد. مقاوم: چوب آکویا در برابر کوچک شدن یا باد کردن مقاوم هستند.

راهنمای گمشده مایاها برای متریال نمای خشک

در سیستم نمای خشکمتریال نما توسط زیر سازی های آلومینیومی و بدون استفاده از نیروی چسبندگی بر روی سازه اصلی اعمال شده که باعث طولانی شدن عمر نما می شود و در صورت نصب صحیح و مهندسی این اطمینان را به شما خواهد داد که در شرایط سخت نیز به هیچ وجه سقوط نخواهد کرد. همانگونه که از عنوان متریال نمای خشک بر می آید ، تفاوت اصلی این نما با نمای معمول (ملاتی) در نوع اتصال مصالح نما به سازه ساختمان می باشد. این متریال ترکیبی ساده از سیمان، آب و سنگدانه است و برای ساخت سازه های مختلف کاربرد دارد. که در ادامه به بررسی ویژگی های این نما میپردازیم. بتن خود ترمیم شونده نمونه ای از بتن هایی با ویژگی های منحصر بفرد می باشد. سازگار با محیط زیست است. در شکل سنتی و قدیمی اجرای نمای ساختمان آجر ها با استفاده از ملات که ترکیبی از ماسه، آب، سیمان است به هم متصل شده و می چسبند. نمای ساختمان درست همان قسمتی است که در مکانهای شهری به عنوان یک عنصر اثرگذار در زیبایی، نقش بازی میکند. نصب شود. در مورد نمای داخل ساختمان می توان هرجای منزل را از قبیل: جلوی آسانسور، راه پله، ستون ها، راهرو ها، دیوار پشت سینمای خانگی و تلویزیون، دیوار پشت مبل ها، قسمتی از دیوار سالن که نقش بسیار مهمی در زیبایی منزل دارد، اتاق ها، آشپزخانه و غیره را با توجه به سلیقه افراد با این سنگ، زیبا و لوکس نمود.

نحوه اجرای نمای خشک ساختمان

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد منبع لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید