یک کلمه: نمای خشک

این تیم متخصص و حرفه ای از واشر گالوانیزه جهت انجام تثبیت سرامیک استفاده می کنند تا مبادا زنگ نزند و نما را بد شکل نکند. همچنین در هنگام نصب سرامیک در نما به شیوه خشک فاصله ای چند میلیمتری بین سرامیک ها گذاشته میشود که هم از شکسته شدن آنها در اثر انقباض و انبساط جلوگیری میکند و هم زیبایی بیشتری دارد . در مرکز خرید کاشی و سرامیک در اصفهان با تنوع گسترده ای از سایز کاشی و سرامیک رو برو هستید و هیچ گونه محدودیتی برای انتخاب سایز کاشی نخواهید داشت. این نوع قوسها که به اسامی شاخ بزی ویاپنج وهفت ویا هشت قسمتی و غیره نیزرایج میباشد معمولاً به وسیله دو شعاع و دو مرکز رسم میگردد وبر حسب خیز قوس دارای شعاع و مرکزهای متفاوت میباشد . دفتر مهندسی کانسپت فعالیت تخصصی خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز نموده و در حال حاضر دارای یکی از بزرگترین شبکه های تهیه و فروش انواع متریال نما و در جایگاه بهترین مجریان نماهای ساختمانی در سطح کشور می باشد.این دفتر توانسته با بهره گیری از امکانات پیشرفته وکادری مجرب بزرگترین پروژه ها را در کارنامه اجرایی خود ثبت و تا به امروز افتخار خدمت به هموطنان عزیز را داشته باشد.

اجرای نمای خشک در ایران

​Th᠎is content w​as c᠎reat ed with GSA Co ntent ​Generato​r  DEMO᠎!

به این ترتیب که طرح نما در کمیته های نمای مناطق شهرداری بررسی می شود و براساس مصوبه کمیته پروانه ساختمانی صادر می شود. ضمنا این موتور ۱.۶ لیتری معادل ۱۲۰ اسب بخار قدرت و ۱۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید میکند که در همکاری با گیربکس اتوماتیک شش سرعته میتواند عملکردی نسبتا چابک و قدرتی قابلقبول برای این سدان خانوادگی به وجود بیاورد. است. که این مساله در ابر شهرهای با آلودگی های بالای صوتی بیشتر نمود پیدا میکند. چرا با وجود قیمت بالای سنگ نسبت به سرامیک، تعداد افراد بیشتری سنگ را به سرامیک ترجیح می دهند؟ باید دقت داشت که سرامیک مخصوص نما با سرامیک عادی دیوار و کف متفاوت است و در صورتی که قرار است با ملات نصب گردد حتما میبایست قابلیت جذب در پشت سرامیک وجود داشته باشد و چنانچه در ارتفاع نصب شود حتما به نما اسکوپ گردد . از این رو خرید سرامیک نما در زمان حال در میان سازندگان و مجریان در صورتی که قوانین شهر سازی به ایشان اجازه این کار را بدهد بسیارمرسوم شده است. در صورتی که منعی بابت کار کردن سرامیک نما روی نمای خارجی در شهر شما وجود ندارد این نوید را به شما می دهیم که می توانید حتی تا 90 درصد در هزینه های نما کاری ساختمانتان صرفه جویی کنید.

نمای خشک مدرن

چرا که ابعاد کاشی و هارمونی کنار هم قرار گرفتن آن ها تاثیر زیادی در زیبایی نما داردشاید اکثریت تصور کنند که برای نما، فقط از ابعاد بزرگ کاشی استفاده می شود؛ در صورتی که بخش بزرگی از انتخاب نهایی شما به سلیقه خودتان بستگی دارد و در برخی مواقع به الزامات فنی فضا وابسته است. تعیین قیمت سرامیک نما به موارد زیادی بستگی دارد. همان طور که همه می دانیم نمای ساختمان ها بیش تر از هر قسمت دیگری در معرض دید قرار داشته و به همین دلیل هم دارای اهمیت بالایی هستند. در برخی از استان های ایران مانند استان اصفهان و یزد تولید انواع سرامیک نمای ساختمان مانند سرامیک طرح پارکت، طرح سنگ و غیره در حجم انبوه صورت می گیرد و دارای طرح و رنگ های زیبا و کیفیت بالایی است که توسط مراکز متعددی به فروش می رسد. در ادامه این فاکتور ها را به صورت موردی ذکر می کنیم تا بدانید که نکات خرید نمای سرامیک خشک چیست؟ سیستم های نمای خشک نامشهود نیز به سری دیگری از سیستم ها گفته می شود که بست های مورد استفاده در این سیستم ها ، پس از نصب نما قابل مشاهده نمیباشند.

دتایل نمای خشک

اما در برخی استان های کشور به منظور حفظ فضای سنتی و یا هر دلیل دیگری نصب این گونه مصالح روی نمای خارجی ممنوع می باشد. در نظر داشته باشید که این متریال به عنوان جایگزین سنگ برای نمای ساختمان و یا نمای داخلی طراحی و توسعه داده شده اند. نمای بیرونی ساختمان ها به دلیل در معرض دید قرار داشتن عموم، جزو مهمترین قسمت های ساختمان به حساب می آید. مرحله بعدی یا مرحله چهارم اجرای نمای رومی مربوط به نصب سرستونها است، معمولاً سر ستونها نیاز به سنگ زیادی دارند که البته هزینه و زمان بالایی در بر خواهند داشت، این قسمت می بایست توسط استادکاران صورت بگیرد و معماری که برای اجرای سرستونها انتخاب می شود علاوه بر مهارت بالا می بایست شرایط را هنرمندانه پیش ببرد. این سنگ ها سطح سفید و یکدستی که دارند جزو سنگ های محبوب در نما ها رومی و نما های مدرن ( تلفیق سنگ با چوب و یا آجرنما) می باشند. بهتر است در پشت این سرامیک ها لایه توری پلاستیکی و یا فلزی وجود داشته باشد تا در صورت شکسته شدن از سقوط آنها جلوگیری شود . ازدیرباز از سرامیک در نماها، کف و یا تولید وسایل بهداشتی و مصالح ساختمانی نظیر آجرهای سفالی تزئینی، سفال بام ساختمان، کانال فاضلاب و سفالهای ضد اسید استفاده می شده است.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد نمای خشک در ساختمان بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید