اطلاعات تکان دهنده درباره اجرای نما Exposur

نصب نما در سرامیک به دوشیوه انجام میگیرد ، شیوه خشک و شیوه ملات دار . زیرسازی و شاسی کشی نمای ساختمان یکی از مراحلی است که پیش از نصب نما انجام میگیرد. استفاده از رابیتس به منظور افزایش چسبندگی ملات سیمانی به نما انجام میگیرد. نبشی کشی در ساخت اسکلت ساختمان و به منظور استحکام بخشی به آن نیز کاربرد دارد. اما باید علاوه بر زیبایی، بحث ایمنی و استحکام را نیز در اجرای نماهای مختلف در نظر داشت. در این سیستم با استفاده از پروفیل های قوطی از جنس آلومینیوم از حجم زیر سازی آهنی کاسته شده است و نگرانی ناشی از خوردگی و زنگ زدگی آهن تا حد زیادی برطرف شده و با بکارگیری براکت های آهنی جدید طراحی شده در بخش تحقیق و توسعه ی مجموعه ی سورین، ضمن بالا رفتن سرعت اجرا دقت و کیفیت بالایی نیز فراهم می گردد. در مناطق سردسیر رنگ های تیره در صورتی که جنس مناسبی باشند و درخشش و جلای خود را به سرعت از دست ندهد گزینه مناسبی است. توجه داشته باشید که در اجرا و پیاده سازی نمای ساختمان سرامیک, شرکت طراح و مجری نما روش خشک نسبت به روش ملات دار بسیار بهتر است و مزایای بیشتری هم دارد. در واقع روش های بسیار مختلفی برای پیاده سازی نما در صنعت ساخت و ساز موجود است که هر کدام به شیوه خاصی اجرا می­گردند و از ویژگی های متفاوتی برخوردار می­باشند.

3 کاری که باید فوراً درباره نمای خشک انجام دهید

سرامیک نما اغلب از طرح های ساده بدون نقش هستند زیر سرامیک های طرح دار مقاومت کمتری در برابر تغییرات جوی و نفوذ آب دارند و ممکن است در یخبندان ها با نفوذ آب به درون آنها باعث ایجاد ترک شود و پس از مدتی از هم بپاشد. پرده های پانچ ظاهر ساده ای هم دارند و همین مسئله باعث می شود که دوخت آن ها سخت نباشد. شما هم چنانچه تجربه سفر به اسکیشهیر را دارید، نظرات خود را درباره این شهر با سایر مخاطبان کجارو درمیان بگذارید. در ادامه این مطلب قصد داریم تا درباره زیرسازی و شاسی کشی نمای ساختمان و نحوه اجرای آن صحبت کنیم. البته برخی مواقع از روش نصب خشک نیز درباره آنها استفاده می شود و با کمک پیچ یا پنل های روی نما نصب می شوند. نمای خشک آجری یکی از محبوبترین گزینهها برای اجرای نمای خشک ساختمان و در شرکتهای نمای خشک است. همشهری آنلاین: نمای ساختمان یکی از اجزاء بسیار مهم ساختمان است. کل هزینه اتصال دهنده ها ، در مقایسه با مواد تکمیل کننده نما ، کمترین است. طول کل سازه می تواند به ۶۰ سانتی متر برسد ، مناسب برای هر لایه عایق. پس از ریسمان کشی، درصورتیکه سازه بتنی باشد و از میلگرد استفاده شود، توری رابیتس روی میلگردهای مورد استفاده در زیرسازی، نصب میشود.

اما انجام درست آن میتواند ایمنی سازه را درمقابل زلزله حفظ نماید. نیروی ناشی از زلزله رابطه ی مستقیم با وزن ساختمان دارد. یکی از مهمترین مزیت های استفاده از نمای خشک این است که حجم ساختمان را به خوبی کاهش می دهد و این ویژگی موجب می شود نیروی زلزله که به ساختمان وارد می شود بسیار کمتر باشد. سرامیک ها عموما در طرح هایی شبیه به سنگ ، چوب ، پارکت و .. تولید می شود که یکی از این سرامیک های پرطرفدار سرامیک های آجری است . یکی از ویژگیهای متمایز معماری نئوکلاسیک، تأثیر دیوار است که به هر قسمت از آن شخصیت منحصر به فردی می بخشد. از آنجایی که سرامیک نما به شخصیت ساختمان اشاره دارد بهتر است از یک رنگ مناسب استفاده شود. همانطور که در مقاله قبلی نیز به آن اشاره کردیم در این سیستم از ملات استفاده نمیشود و به همین خاطر برای ساختمان های مرتفع ، بسیار سریع و آسان تر از دیگر نماهای آجری می توان از نمای خشک استفاده کرد . از مزایای مهم نماهای سرامیکی میتوان به تنوع در رنگ و طرح آنها اشاره کرد که در طیفهای وسیعی عرضه میشوند. ᠎A rtic le was g en er at ed ᠎wi​th the he᠎lp of ​GS A Content ᠎Ge​ne rator DEMO !

زمان در حال اتمام است! به این چهار راه‌های تغییر اجرای نما خود فکر کنید.

مقاله نبشی کشی ساختمان و نحوه اجرای آن، به شما در شناخت این فرایند کمک خواهد کرد. تعیین تجهیزات مورد نیاز باید با توجه به عوامل مختلفی صورت گیرد که در ادامه در این رابطه صحبت خواهیم کرد. تهیه نقشه درواقع تعیینکننده مسیر راه برای ادامه فرایند است. اسکوپ سنگ نما ، مکانیسمی است که درون شیار کم عمق ایجاد شده در سنگ قرار می گیرد و سنگ را به تمام بخش های زیرین ، شامل دیوار نما و در اتصال تر به ملات پشت آن ، متصل و فیکس می کند. بتونه کردن روی پیچ ها با بتونه همرنگ سنگ جهت مخفی کردن سوراخ پیچ و رولپلاک . ۷- استفاده از بست های ال شکل و کمربندهای (تسمه) فلزی جهت مهار کردن سنگ . در این روش از اجرای نمای سرامیک خشک ، ابتدا شاسی کشی فلزی زیر نمای ساختمان که شامل پروفیل ها و قوطی های فلزی است با رنگ ضدزنگ یا رنگ اپوکسی پوشش داده می شود. اشتباه در انجام این مرحله، ممکن است خسارات زیادی را به دنبال داشته باشد و احتمال تخریب نمای ساختمان بالا رود. پرسلان سرامیکی است که در دمای بالا از خاک چینی یا همان کائولن تولید می شود و مقاومت بالایی در برابر ضربه و نفوذ آب دارد.

دیدگاهتان را بنویسید