اولین درس اجرای نما خود را به خاطر دارید؟ مقداری اخبار را {گرفتم|خرید|گرفتم|دریافت کردم…

صفحات سیمانی الیاف دار فایبرسمنت به عنوان یکی از انواع نمای خشک سیمانی در ساختمان هایی که اسکلت آن ها بتنی واسکلت فلزی است، برای پارتیشن بندی، دیوارداخلی سقف کاذب و نما استفاده میشود. یکی از مهم ترین وسایلی که می توان برای تزئین آن از خط نستعلیق استفاده کرد، پرده های پانچ است. استفاده از نوع نما را برای زیبایی بیشتر ساختمان پیشنهاد می دهد، همچنین مقاومت و دوام این نوع از نما به این دلیل که چند لایه است بسیار بالا می باشد. در این روش به جای استفاده از آهن برای زیرسازی کار، از آلومینیوم استفاده می­شود که این­کار در کاهش وزن ساختمان و حجم مصالح بسیار موثر است. در بیشتر ساختمان های معمولی مجری نمای خشک از سرامیک این نما استفاده می کند، استفاده از این نوع نما بیشتر برای نمای خارجی ساختمان است. کرتین وال که از انواع نمای خشک محسوب میشود، مجموعهای از اجزای ساختاری است که یا به صورت پنل در کارخانه ساخته میشوند که کرتین وال یونیتایز (Unitized Curtain Wall) نام دارد و برای نصب به محل پروژه میآورند یا به عنوان اجزای جدا از هم به سایت آورده میشوند و در محل مونتاژ میشوند که به کرتین وال استیک (Stick Curtain Walling) مشهور است.

انواع روش های نمای خشک

نصب این گونه نماها به سرعت انجام میشود اما نیاز به اجرای دقیق و نظارت بالا دارد. این نما از دو جداره شیشهای تشکیل شده است که در وسط دو جداره یک فضا وجود دارد که برای کاهش مصرف انرژی ساختمان استفاده میشود. سرمایهگذاریهای کلان در زمینه گردشگری و شهرسازی در اسکیشهیر، از جمله دلایلی است که چنین موقعیت و شهرتی برای آن فراهم کرده است. منبع عکس: hurimg.comپارک کنت (Kent) در محله تپهباشی اسکیشهیر، یکی از گردشگاههای بسیار زیبای این شهر است که بهدلیل احداث اولین ساحل مصنوعی ترکیه در آن، شهرت زیادی دارد. این ساحل ۳۵۰ متری دارای ماسه واقعی و مجاور رودخانه پورسوک است. قدیمیترین اثر باستانی تنگ بلاغی مربوط به دوره میانی پارینه سنگی با قدمت ۲۵۰ هزار تا ۱۰۰هزار سال قبل میباشد که به صورت تک یافته و محوطه باز open site در حاشیه رودخانه شناسایی شد. اندازه قطر سوراخ ها حداکثر ۷ میلیمتر و حداقل ۶ میلیمتر میباشد .

ظرفیت حفره هایی که پین سنگ درون آن ها قرار میگیرد بین 40 تا 115 میلی متر است. قیمت مناسب و سرعت اجرای بالای نمای کامپوزیت آلومینیوم از دیگر ویژگی های مثبت آن می باشد. قیمت وعدههای غذایی در رستورانهای این شهر حدود ۴٫۳ دلار، یک بطری آب حدود ۰٫۳ دلار و هزینه حملونقل درونشهری بهطور میانگین حدود دو دلار در روز است. بهترین مکان برای خرید سوغاتی در این شهر، مغازههای صنایع دستی در بازار آتلیهان محله ادونپازاری است.از خوراکهای معروف اسکیشهیر میتوان به بالابان کباب (کوفتههای کوچک با ماست، نان پیتا و کره)، حلوای مت (Met Halva)، و چی بورک (Ci Borek) اشاره کرد. هتل تاسیگو برای کسانی طراحی شده است که میخواهند در دل طبیعت، در محیطی سرسبز، استراحت و تجدید قوا کنند. از این نماها بیشتر در کشور های خارجی برای طراحی های مدرن استفاده می شود. برای ساخت سیستم نمای خشک استفاده می کنند که مزیت های فراوانی نسبت به نماهای سنتی دارد. اگر طول رولپلاک از ۱۶ سانتی متر بیشتر نشود ، بازده بستن باقی می ماند.

نصاب نمای سرامیک خشک

در ضمن می توان از پارچه های مختلفی برای چاپ طرح مورد نظر و ساخت پرده ی پانچ استفاده کرد. شرکت جهان نما توانسته با همکاری مشترک هلدینگ سان بیلد کشور ترکیه (مجموعه چند ملیتی ترک , ایتالیا , ایران) با اخذ نمایندگیهای انحصاری محصولات برتر ایتالیا و ترکیه , یک مجموعه حرفه ای را برای شما گرد آوری نماید . اگرچه نماهای مبتنی بر شیشه و آلومینیوم اخیراً بسیار محبوب شدهاند اما نماهای سفالی مانند نماهای آجری سالهاست در جهان مورد استفاده قرار میگیرند؛ اما در ایران استفاده از نما چند سالی است که در سطح کشور دیده میشود. سیستم نمای استیل به صورت کاملاً خشک اجرا میشود و تنها نیاز به اتصالات (پیچی یا جوشی) مصالح نمای خشک دارد. از نظر زیبایی و عناصر معماری، این نوع بسیار محبوب است اما از نظر امنیت در زمان زلزله نیاز به استفاده از مصالح مناسب و دقت در اجرا دارد. ارائه دهنده مناسب ترین قیمت نصب و اجرای نمای سرامیک خشک با مجرب ترین و حرفه ای ترین کادر اجرایی و فنی. هتلها و اقامتگاههایی با قیمتهای بسیار مناسب در اسکیشهیر وجود دارند و در عین حال، هتلهای مجلل و گرانقیمت هم برای افرادی که تمایل دارند با پرداخت هزینه بیشتر، از امکانات رفاهی در سطح بالاتری برخوردار شوند، در نقاط مختلف شهر ساخته شده است.اگر بهتنهایی به اسکیشهیر سفر میکنید، بسته به انتظارات خود، برای اقامت یک شبه از حدود هفت دلار برای هاستل تا حدود ۶۰ دلار برای یک هتل مجلل پرداخت خواهید کرد. ​This post was w ritt​en ᠎wi th G SA C​ontent Generator D​emov er sion!

دیدگاهتان را بنویسید