اکثر مردم هرگز در نماهای مدرن عالی نخواهند بود. چرا را بخوانید

نما سرامیک دو رنگ یکی از انواع این محصولات است که با قیمت مناسب و ارزان به مشتریان و خریداران عرضه می شود. این نوع سرامیک با استفاده از درجه یک ترین و مرغوب ترین مواد اولیه به تولید می رسد و پس از آن به خریداران و متقاضیان آن عرضه می شود. نوع دو رنگ این محصول باعث صرفه جویی در انواع انرژی ها اعم از گاز و برق می شود؛ چرا که از نفوذ گرما در فصل زمستان به بیرون از ساختمان جلوگیری می کند. اصلی ترین تفاوت میان دو گونه رومی و یونانی ظاهر شدن سیمان پوزولانی ، شن در ترکیب با آهک بود که این مخلوط سیمانی را شکل می داد که پس از ترکیب با آب به شدت غیرقابل نفوذ می شد. در اغلب شهرهای پیشرفته و مدرن جهان بناهایی با نمای کامل شیشهای به چشم میخورد که آنها را از دیگر شهرها متمایز میکند. نمای کرتن وال فریم لس، نمایی است که پروفیلهای آلومینیومی در ظاهر نما مشخص نیستند و همین موضوع باعث زیبایی این نما شده است. نمای شیشه ای کرتین وال یکی از زیباترین نماهای مدرن برای نمای خارجی ساختمان به شمار می رود. کرتین وال که از انواع نمای خشک محسوب میشود، مجموعهای از اجزای ساختاری است که یا به صورت پنل در کارخانه ساخته میشوند که کرتین وال یونیتایز (Unitized Curtain Wall) نام دارد و برای نصب به محل پروژه میآورند یا به عنوان اجزای جدا از هم به سایت آورده میشوند و در محل مونتاژ میشوند که به کرتین وال استیک (Stick Curtain Walling) مشهور است.

اجرای نما بدترین دشمن شماست. سه راه برای شکست دادن آن

اجرا با مصالح بنایی و ماسه و سیمان تا حد زیادی جای خود را به مصالح نوینی داده است که در عین داشتن نمایی زیبا و هم رده با نماهای سنتی، مزایای بسیاری در مقایسه با آنها دارند. دقت شود از رانر به جای ریل استفاده نشود چون رانر فاقد شیار است و لاستیک ها به خوبی در رانر جا نمی افتند و کارایی لازم را نخواهند داشت. پلان بام: در این پلان از دایره های کوچک برای نشان دادن آبرو ها، علامت شیب برای نشان دادن مسیر شیب و در نهایت کد ارتفاع استفاده می شود تا یک نمای بالایی از تمامی بخش ها و موارد یک خانه به تصویر کشیده شود. در بخش هایی مانند ستون ها که برجسته هستند نیز از مفتول اسکوپ یا مفتول رابیتس استفاده میشود. سرامیک خشک پرسلانی تولید شده مخصوص نما به دو شکل کلی در بازار صنعت ساختمان کشور عرضه میگردد، که شامل سرامیک مجوف پرسلانی و سرامیک تو پر پرسلانی که اصطلاحا سرامیک یک سانتیمتری و یا فولبادی نیز گفته میشود. به همین دلیل به آن نمای خشک نیز گفته می شود. به گزارش اخبار ساختمان، موارد بسیار زیادی را در طراحی و انتخاب یک نمای اصولی باید در نظر داشت از جمله زیبایی نما، مصالح مورد نیاز برای اجرای نما، هزینه های پروژه، دوام و پایداری نما، نحوه و زمان اجرا.

سرامیک دو رنگ برای نمای ساختمان باعث ایجاد زیبایی و چشم اندازه عالی می شود. امروزه بیشتر از روش خشک برای نصب سرامیک دو رنگ استفاده می شود؛ چرا که زیبایی نمای ساختمان و رنگ های آن را چندین برابر می کند و باعث ایجاد حس آرامش و نشاط برای ساکنین ساختمان می شود. علاوه بر این ، همچنین امکان تنظیم حرکت هوا و دما با پنجره های قابل استفاده را فراهم می کند ، که باعث افزایش سطح راحتی ساختمان می شود. همچنین در مبحث پنج این آیین نامه تصریح شده استفاده از سنگ نباید خطری برای ایمنی افراد و محیط داشته باشد. این نوع نما دارای عمری طولانی و با دوام بوده و در یکی از مزیت های بسیار مهم آن این است که در صورتی خرابی قسمتی از نما به راحتی می توان قسمت از بین رفته را تخریب کرد و قطعه ای سالم را جایگزین کرد.

نحوه نصب نمای خشک

بنابراین شما میتوانید با خیال آسوده مرغوبترین نوع سرامیک نما را برای طراحی بخش بیرونی ساختمان خود انتخاب کنید. در این سیستم برخلاف نوع استیک تمام مراحل ساخت و آمادهسازی در کارخانه انجام میشود. چند سالی است که اجرای نماهای مختلف ساختمان از سیستم سنتی خود خارج شده است و گزینه اجراهای خشک به ان افزوده شده است. قیمت سنگ نما و کف در بازار متغیر است. خوشبختانه در کشور ایران تولید و ساخت انواع نما سرامیک دو رنگ به طور فراوان و گسترده نمای خشک نمایان انجام می شود. نصب سرامیک نما دو رنگ با روش های مختلفی اعم از: روش سنتی ملات دار، روش خشک و شیوه ی چسبی انجام می شود. برای آشنایی با این محصول بهتر است انواع گوناگون آن را که با روش های مختلف نصب می شود، بشناسید. علاوه بر چراغهایی که بالای درب ورودی و پارکینگ نصب میشوند، باید از چراغهای دیگری نیز در نمای ساختمان استفاده شود. در مرحله اجرای نمای ساختمان سازنده تصمیم می گیرد که از چه متریال و با چه چشم اندازی برای نمای ساختمان استفاده کند. بنابراین اگر به دنبال چنین ماشینی هستید، فروش اقساطی کاپرا می تواند بهترین گزینه پیشنهادی به شما باشد چرا که این این خودرو توانسته رتبه اول رده بندی خودروهای گروه وانت را از آن خود کند. This ​da᠎ta h as  be en written with behsaznama Content G᠎en er​at or Demover sion .

دیدگاهتان را بنویسید