اگر اکنون نمای سنگ را نزنید، بعداً از خود متنفر خواهید شد

بایستی به این نکته توجه شود که میلگرد در صورت استفاده در زیرسازی نمای ساختمان تاثیر به سزایی بر قیمت تمام شده شاسی کشی نما می گذارد. این سرامیک را می توان طبق ابعاد مورد نظر برش داد. نصب و اجرای این نوع نما به افراد متخصص و باتجربه نیاز دارد. اجرای نمای سنگ ساختمان با کامپوزیت، ورقههای آلومینومی و شیشه در قالب دو روش کلی اجرای نمای سنگ خشک و اجرای نمای سنگ تر توسط افراد متخصص صورت میگیرد. سلام وقت شما بخیر باشه ممنونم بابت ارسال نظر، شما می تونید برای ساختمون خودتون از نما شیشه ای استفاده کنید، مقاومت این شیشه ها بسیار بالا هستش، برای اینکه بتونیم بیشتر و در شرایط بهتری شما رو راهنمایی کنیم می تونید با ما تماس بگیرید. نمای دو جداره یک ساخت شیشه ای است که شامل دو صفحه شفاف که توسط حفره ای از هم جدا شده, می شوند .این حفره به عنوان کانال هوا مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت اجرای نمای خشک

این پروفیل در محل قرا گرفتن دوپنل فایبر سمنت برد در کنار هم استفاده می گردد . “معماری زمانی شروع می شود که دو آجر را کنار هم قرار دهید. در زیر به روش های مختلف نصب سرامیک پرسلانی به روش Invisible یا پنهان می پردازیم. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، سرامیک پرسلانی نما ، با فرمول جدید تولید شده است که به دلیل استحکام و مقاومت آن به عنوان مصالحی نو در نماسازی مورد توجه قرار گرفته است. يکي ديگر از مزيت هاي مصالح اين است که شما مي توانيد به راحتي آنها را نصب نماييد، ولي دقت داشته باشيد که نصب و اجراي آن بايد توسط مجري انجام شود که در اين زمينه تخصص کافي دارد و به بهترين روش ممکن مي توانند آنها را نصب کند. از طرف دیگر، یخ زدن آب سبب جدا شدن مصالح نما و سقوط آن خواهد شد. لازم است پیش از اجرای نما یک نقشه شاپ (Shop Drowing) توسط گروه اجرایی تهیه شده و همه مشخصات اجرایی شامل نوع پروفیل ها ، نحوه اتصالات ، محل قرار گیری پروفیل ها بهمراه چیدمان سرامیک ها در آن مشخص شوند.

و به عنوان عایق حرارتی عمل میکند.

۲- به دلیل سوراخ های موجود دربدنه سرامیک درصد قابل توجهی از حجم سرامیک خشک پرسلانی شامل هوا خواهد بود که این موضوع باعث کاهش وزن بخش پوشش نمای خشک یا ( cladding ) می گردد. از دیوار می گردد. در نصب خشک سنگ نما، فضای خالیای به میزان تقریبی ۳۰ تا ۴۵ میلی متر بین جدار خارجی دیوار و سنگ نما واقع میشود که منجر به وجود یک لایۀ هوایی بین دیوار و سنگ نما میشود و به عنوان عایق حرارتی عمل میکند. ریسمانکشی با کمک به اصلاح فرورفتگیها و برجستگیهای موجود در نما، به تراز شدن نما کمک میکند. براي آشنايي با پيچ هاي سرمته بالدار و کاربرد ويژه آن به مقاله پيچ فايبر سمنت برد مراجعه نماييد . همان طور که از نام آن مشخص است ، این نما به صورت خشکه چینی اجرا شده و تفاوت اصلی آن با نماهای سنتی که با ملات اجرا می شود در نحوه اتصال مصالح به بدنه سازه است. سرامیک های رومی برای اهداف خانگی و تجاری مورد استفاده و کاربرد قرار می گیرند. پروفیل گالوانیزه V : این پروفیل از ورق گالوانیزه به ضخامت ۰.۷ میلیمتر تولید می شود و همراه با پروفیل گالوانیزه M در زیرسازی نمای فایبرسمنت مدولار و سایدینگ استفاده می ­شود.  Post was g enerat​ed by behsaznama Content Gener at​or Demover​sion.

در این روش کلیپس های اتصال از جنس استیل و نمایان می باشند ، از این رو پیشنهاد می گردد تا ارتفاع یک طبقه سرامیک ها به روش دوغابی و با اتصالات صحیح اسکوپ نصب شده و بالاتر از ارتفاع یک طبقه ، نما به صورت خشک اجرا شود لازم به ذکر است میتوان کلیه کلیپس ها به صورت کوره ای همرنگ سرامیک رنگ نمود. سازه ای که در این روش استفاده می شود علاوه بر پروفیل های عمودی دارای پروفیل های افقی نیز می باش که سرامیک توسط اتصالاتی که به روشهای مختلف در پشت آن نصب می شود بر روی این پروفیل های افقی سوار می شود. استفاده از نوع نما را برای زیبایی بیشتر ساختمان پیشنهاد می دهد، همچنین مقاومت و دوام این نوع از نما به این دلیل که چند لایه است بسیار بالا می باشد. قرار گرفتن نمای ساختمان در معرض تغییرات آب و هوایی و حوادث طبیعی و انسانی توجه به این اصول را اهمیت بیشتری بخشیده است.

دتایل نمای خشک

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت نمای خشک لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید