بایدها و نبایدهای نمای خشک سنگ

یعنی هر ساختمان در طول دوره حیات و خدمت خود حداقل 2 بار نیازمند تعمیر و بازسازی نما می باشد. درادامه درباره اجرای نمای سرامیک خشک بیشتر می خوانید. اجرای نمای سرامیک خشک که به روش نصب مکانیکی نیز معروف است از لنگرها و اتصالات جاسازی شده برای اتصال استفاده می کند. در مورد سایر سنگها با سطوح صیقلی برای جلوگیری از جدا شدن از نما و سقوط آنها را توسط ابزاری به دیوار محکم می کنند. با بررسی های اجرایی و مشخص شدن مشکلات موجود در این نوع روش اجرا، مهندسان توانستند تجهیزات متنوعی را برای نصب سنگ و سرامیک برروی نما پیدا کنند و این تجهیزات را به شکل امروزی درآورند. توصیه میشود در هنگام خرید از افراد باتجربه کمک بگیرید تا شما را در فرایند خرید سرامیک نما کمک کنند. علاوه بر وجود تنوع زیاد در نمای سرامیکی، مزایای قابل توجه این نما نظر اکثر کاربران را به خود جلب کرد.

پیچ انبساط را در سوراخ قرار دهید.

این نمای مدرن با روش نصب خشک اجرا می شود و از مقاومت بالایی برخوردار است، علاوه بر این در اجرای نمای سرامیک خشک حداقل جذب آب انجام می شود. از این رو اجرای نما برای هر ساختمانی در هر شرایط محیطی اهمیت پیدا می کند. 5.یلدیز آنتی باکتریال است و قارچ و جلبک روی آن رشد نمی کند. پوسته شدن ، نفوذ تیرگی ، برجا ماندن اثر کثیفی ، رشد قارچ و جلبک روی سطح آن از بزرگترین معایب آن محسوب می شود. سبب افزایش کارایی عایق حرارتی در مقایسه با نمای معمول می شود. زیرا برای اجرای نمای سرامیک خشک باید صفحه عایق در حفاری هایی که روی دیوار ایجاد می شود، محکم شود. ابعاد استاندارد سوراخ می تواند ۸۰ میلی متر – ۱۰۰ میلی متر (۳ “- ۴”) باشد. پیچ انبساط را در سوراخ قرار دهید. اکثری از مدیران ساختمانها به همین علت از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان دوری می نمایند ، تا اصطلاحا در هزینههای سرازیر ساختمان صرفه جویی شود. اولین سرامیک را قرار دهید و پیچ و مهره ها را به درستی محکم کنید. 7.زیبایی یلدیز هر بیننده ای را خیره میکند.

بنابراین مقاومت آن در برابر یخبندان بسیار زیاد است.

2.لعاب خانواده البرز در موقع اسید شویی آسیب می بیند و به مرور توسط اسید خورده می شود اما یلدیز مادام العمر ضد اسید است. 9.یلدیز را در اسرع وقت تحویل می دهیم اما برای البرز بایستی ماه ها منتظر تامین درخواست بمانید. از مزایای استفاده از سرامیک به عنوان نمای خشک آن است که دوام بسیار بالایی دارند و پس از گذشت سالها، همچنان زیبایی و جلوه خود را حفظ میکنند. بنابراین مقاومت آن در برابر یخبندان بسیار زیاد است. به طور کلی سرامیک ها دوم بالایی در برابر سائیدگی دارند، اما سرامیک پرسلان بهدلیل فشرده تر بودن بافت آن، از انواع دیگر سرامیک مقاوم تر است. دلیل شیوع آن سهولت استفاده از آن است. امروزه روشی برای اجرای سنگ در نما مورد استفاده قرار می­گیرد که به آن اجرای نمای خشک سنگ می­گویند. اجرای نمای سرامیک خیس که به عنوان روش چسبندگی مستقیم نیز شناخته می شود، متداول ترین روش برای نصب روکش سنگ طبیعی است. اندازه گذاری و فاصله ها و نوع اتصالات آنها به گونه ای طراحی می شوند که در برابر عوامل محیطی نظیر باد مقاوم باشد.

در نمای خشک به دلیل استفاده از چهارجوبهای فلزی که خود قالب و الگوی اجرای نما محسوب میشوند و نیز به دلیل امکان آمادهسازی نما در طبقه همکف و عدم استفاده از داربست، سرعت اجرای نما به طور چشمگیری افزایش مییابد. 1.خانواده البرز فن آوری 50 سال قبل است اما یلدیز سبک اروپاست.مرحوم پدربزرگ نیز البرز در استخرها دیده بود. لاملها نیز با توجه به طراحی نمای کرتین وال و کاربردی که دارند، دارا انواع مختلفی هستند. یک سوراخ با عمق و ضخامت مناسب با توجه به اندازه پین سوراخ کنید. سرامیک یک ماده جامد غیر فلزی غیر آلی است که از ترکیبات فلزی یا غیر فلزی تشکیل شده و با گرم شدن در دمای بالا شکل گرفته و سپس سخت شده است. 4.یلدیز لعاب شیشه ای دارد و رنگ آن مادام العمر ثابت است. طرح سرامیک استخری شیشه ای ROL-550با رنگ بسیار ملایم و زیبایی که این محصول دارد زیبایی منحصر به فردی از خود به نمایش می گذارد. از مصالح متفاوت برای اجرای سنتی نمای ساختمان می توان به: آجر ، ملات تک لایه ، سرامیک ها و… Th is content has been c reated ​with G᠎SA C᠎onte᠎nt G en er᠎at or  D᠎emover si on​!

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرتین وال بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید