به طرز مضحکی ساده روش‌ها برای بهبود نمای خشک شما

آرمن متشکل از تیمی متخصص و متعهد با بکارگیری دانش روز ، بهترین مشاوره، طراحی و اجرای نما را در پروژه های شما خواهد داشت. توسعه روزافزون تولید محصولات مختلف، جهت استفاده در نمای ساختمان و استفاده طراحان از مصالح نوین در اجرای نما از طرفی و محدودیت های روش ملاتی اجرای نما از طرف دیگر، باعث شده نیاز به استفاده از اتصالات خشک در نمای ساختمان هر روز بیشتر از قبل احساس شود. با توجه به صنعتی شدن روز افزون تمامی بخش های زندگی در دنیای امروزی و درگیر بودن تمام افراد با این مقوله و همچنین حس زیبایی شناسی انشان، علم معماری و طراحی ساختمان نیز طی دهه های پایانی قرن بیستم تاکنون با شتابی روز افزون دچار تحول گشته است و به سمت صنعتی شدن پیش می رود که به طور مشخص نمای ساختمان ها نیز تأثیر زیادی را پذیرا بوده که ایجاد و توسعه انواع روش های خشک و مدرن در نماسازی نیز از جمله آنها است که البته نمای خشک دارای مزایای بسیار زیادی است که در ادامه در مورد آنها بحث خواهد شد. آرمن شرکت طرح و نما، با توجه به تخصص در زمینه نمای سرامیک از نوع خشک آماده مشاوره، طراحی و اجرای سیستم نمای ساختمان، متناسب با ساختمان شما به صورت کاملا سفارشی پیاده ساز می شود.

3 و نیم بسیار ساده چیزها شما can do برای صرفه جویی اجرای نما

این نما از پروفایل های آلومینیومی طراحی شده و با شیشه فضای بین فریم های آلومینیومی پر می شود. در این روش با استفاده از دستگاه مخصوص در محل تعیین شده با عمق قابل کنترل و متناسب با نوع و ضخامت سنگ سوراخی که انتهای آن به اصطلاح پافیلی می شود ایجاد می گردد و پلاک های سنگ با انکرهای مخصوص آلیـاژی به کلیپس متصل و بصورت هنگ بـر روی پروفیـل های ساپورت آلـومینیومی افقـی نصـب و رگـلاژ مـی گردد. یک سوراخ با عمق و ضخامت مناسب با توجه به اندازه پین سوراخ کنید. قیمت اجرای نمای سرامیک خشک با توجه به برند سازنده نما، طرح سرامیک، ضخامت سرامیک و وارداتی بودن یا غیر متغیر است. با وجه به نوع یراق آلات آلومینیومی، نوع انکرها و پیچ ها و همچنین در مواردی به موجب ضخامت ورق، روش نصب به صورت هنگ یه سیستم گران قیمت بحساب می آید. در روش نصب انکری روی نما هیچ اتصالاتی وجود ندارد و یک نمای زیبا را خواهید داشت.

با توجه به تحول در صنعت ساختمان و لزوم صرفه جویی در منابع، هزینه و افزایش دقت اجرا نمای سرامیک، روش اجرای نمای سرامیک خشک با استقبال بالایی رو بروست. اجرای نمای سرامیک خیس که به عنوان روش چسبندگی مستقیم نیز شناخته می شود، متداول ترین روش برای نصب روکش سنگ طبیعی است. در روش نصب انکری KEIL، پشت سرامیک ها با مته سوراخ های قارچی به وجود می آید. سازه های نصب با پروفیل ها و سطح مقطع های متفاوتی تولید و برای کاهش هزینه ها در ابعاد مورد نظر در طرح، برش خورده و به محل پروژه ارسال می شوند. دستمزد نصب بدون وسایل مورد نیاز در سیستم خشک از 95 هزار تومان تا 110 هزار تومان است که با وسایل نصب یعنی آهنکشی و «کلیپس» هر متر مربع بالاتر از 260هزار تومان می شود. کاربردهای سرامیکهای طرح سنگ از سنگ بیشتر است که از سرامیکهای طرح سنگ در دیوار های خارجی و داخلی حیاط، در نمای سازه ها، در کف و دیوار پذیرایی و حیاط استفاده می گردد. تمام آلودگی های سطح دیوار را تمیز کنید.  This data has  been c​re​at᠎ed with the help of behsaznama C​ontent Gener​at or Demov er​si᠎on!

نحوه نصب نمای خشک

اگر المانی از پوشش نمای خشک آسیب ببیند میتوان به راحتی بخش کوچکی از پوشش و نما را باز کرد و اگر قابلیت تعمیر وجود داشت میتوان آسیب آن ناحیه را برطرف کرده و یا در غیر آن صورت می توان به طور کامل آن را با قطعه ای جدید تعویض کرد. ۴- دیده شدن پیچ و رولپلاک دیده شدن و یا نشدن پیچ و رولپلاک سنگ نما بستگی به نوع سنگ نما دارد. ابعاد براکت ها و پایه آن ها به نوع آن بستگی دارد. زیر سازی فلزی نمای سرامیک خشک به طور معمول از قوطی های آهنی عمودی و افقی تشکیل می شوند که حتما باید با لایه ضد زنگ پوشانده شوند تا مقاومت لازم در برابر شرایط جوی را دارا باشند. در حال حاضر راه های متنوع و مختلفی برای شناسایی یک شرکت معتبر وجود دارد. سرامیک مورد نیاز در این روش باید ضخیم باشد زیرا این روش به حفاری نیاز دارد که می تواند باعث افزایش ترک در سرامیک های کاربردی شود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد اجرای نمای خشک در ایران لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید