تمایز بین کرتین وال و موتورهای جستجو مانند google و yahoo

نما ساختمان فقط به طراحی و زیبایی شناسی بیرونی یک سازه اشاره نمیکند، بلکه مهمتر از آن، هدف عملکردی صحیح را ترسیم میکند. در انتها با توجه به بودجه تان می توانید نوع نمای بیرونی را انتخاب کنید و مراحل اجرایی آن را انجام دهید. از مزیتهای روشهای اجرای کرتین وال در این سیستم میتوان به زمان بسیار کوتاه برای اجرای آن، مناسب و مقرونبهصرفه بودن در اجرای پروژههایی که نیاز به مراحل اجرایی بیشتری دارند و کمتر بودن تدارکات موردنیاز در اجرای آن اشاره کرد. پروفیلهای آلومینیومی در زمان نصب به یکدیگر چفت میشوند. نصب نمای خشک روشی است که زیاد مورد استفاده قرار گرفته است در این روش فضای خالی بین دیواروسنگ نما وجوددارد که این فضای خالی باعث می شود سنگ نما ترک یا شکست نخورد .نصب خشک سنگ نما نمایی کامل وبی نقص است که سرعت بالایی دارد وزیبایی به ساختمان می بخشد.با وجود این روش در زمان ساخت بنا صرفه جویی می گردد. نماهای سنگی انواع مختلفی دارد در ساختمانهایی با سطح بلند مرتبه استفاده از قطعات کوچک سنگ زمان زیادی می برد.برای استفاده از قطعات بزرگ سنگ باید از روشی مطمئن استفاده کرد .اجرای نمای سنگی خشک در مقایسه با روش اجرای دوغاب روشی مطمئن تر می باشد .درانجام این روش سطح نما تراز شده است واین روش اجرای دقیق تری نسبت به روش دوغاب واسکوپ دارد .در روش اجرای نمای سنگ با دوغاب واسکوپ ناترازی هایی در سطح کار وجوددارد که بیشتر دیده می شود. ᠎Po​st has been c᠎reat ed wi th behsaznama  Conte nt Gen erator D​emoversi on!

طرح نمای خشک

بهسرعت و در مدت زمان کوتاهی طرفداران بسیاری پیدا کرد و به یک خصوصیت مهم در معماری و طراحی تبدیل شد. طراحی یک نما کار آسان و کوتاه مدتی نیست و بنابراین باید زمان خاصی را برای هر فرآیند در نظر بگیرید. هر دسته از این سیستمها کاربرد ویژه خود را داشته و ظاهری متفاوت و زیبا به ساختمان میبخشند. علاوه بر این میتواند کاربرد یک دیوار را داشته باشند. روش تر یا دوغاب، روش سنتی و متداول مورد کاربرد در ایران است. در این مورد باید این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از مصالح مرغوب بسیار با اهمیت می باشد. به منظور اجرای هر چه بهتر پروژه ها و کسب رضایت مشتریان، ایران نماساز همواره بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه را تهیه کرده و مورد استفاده قرار می دهد. از کرتین وال چه میدانید؟ آن چه که در اجرای این کار باید به یاد داشته باشید، ضد آب کردن نما می باشد. مشخص کردن یک محدوده مشخص برای امنیت افراد بسیار مهم می باشد. همچنین می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام با همکاران ما در ارتباط باشید.

یعنی در اقلیم گرم و خشک، یا در اقلیم کوهستانی و یا معتدل قرار دارد. اجرای نمای سنگ خشک، سرعت اجرای بسیار بالاتری نسبت به روش اجرای سنگ تر (با ملات) دارد. سنگی که در اجرای نمای سنگ خشک به کار برده می شود بایستی ضخامت بیشتری نسبت به سنگ های اجرا شده به روش با ملات (تر) داشته باشد. مشکلاتی مثل عدم زیبایی، عدم مقاومت کافی سنگ در نما، جداشدگی سنگ از نما، عدم عایق بودن نما و مشکلاتی دیگری که به وجود خواهد آمد. عایق بودن جداره باعث صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شود. این موضوع باعث میشود که نمای ساختمان بهصورت یکپارچه درآمده و از شکل ظاهری زیبایی برخوردار شود. قابلیت تعویض و تعمیر قسمت های مختلف نما هم باعث کاهش هزینه های تعمیر و بازسازی می شود. هم چنین توجه به نکاتی از جمله نوع ساختمان، شرایط محیطی، تعداد طبقات و فاکتورهای مهم دیگری که در طراحی باید به آنها توجه داشت، حائز اهمیت است.

برای اینکه در اجرای نما بهترین نتیجه را دریافت کنی باید از قوانین مختلف پیروی کنید. برای اینکه با انواع قوانین اجرای نمای سنگ ساختمان به خوبی آشنا شوید در ادامه برخی مهم ترین نکات در این قوانین را برای شما شرح خواهیم داد. عدم استفاده از چسب مناسب در این سیستم و یا وجود نقص در اجرای آن میتواند بهشدت از کیفیت آن بکاهد. از روشهای اجرای کرتین وال میتوان برای ساخت نماهای زیبا برای سازههای ایرانی و اجرای نما خارجی استفاده کرد. در صورتی که نماهای دوغابی 10 تا 15 سال طول عمر دارد. البته قابل ذکر است که طول عمر نمای خشک 50 سال است. اما نكته مهم و قابل توجه درباره گرانیت، اين است كه اين سنگ ها داراي خاصيت راديو اكتيو هستند. در حال حاضر پروژه های بسیار خلاقانه در سطح قابل قبول جهانی توسط مهندسان معمار در ایران طراحی و اجرا می شود. انسان های امروزی بسیار هوشمند تر از آنچه که شما فکر می کنید هستند و به سرعت در یک نگاه متوجه غیر اصولی بودن یک نما خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید