در اینجا فهرست شده 7 روش بالا اجرای نما

در کنار اجرای یک طراحی زیبا، نورپردازی نما نیز می تواند به زیبایی هرچه تمام تر نمای ساختمان و نمای خانه کمک کند. همان طور که از نامشان مشخص است این پرده ها دارای طرح ها و نقش های سنتی هستند و بیشتر به درد خانه هایی می خورند که استایل سنتی دارند. با توجه به صنعتی شدن روز افزون تمامی بخش های زندگی در دنیای امروزی و درگیر بودن تمام افراد با این مقوله وهمچنین حس زیبایی شناسی و گرایش انسان به سمت زیبایی ، علم معماری و طراحی ساختمان نیز طی دهه های پایانی قرن بیستم تاکنون با شتابی روز افزون دچار تحول گشته است و به سمت صنعتی شدن پیش می رود که بطور مشخص نمای ساختمان ها نیز تأثیر زیادی را پذیرا بوده که ایجاد و توسعه انواع روش های اجرای نمای خشک و مدرن در نماسازی از محورهای آن بوده است و موارد بسیار زیادی را در طراحی و انتخاب یک نمای اصولی باید در نظر داشت، ازجمله زیبایی نما، مصالح مورد نیاز برای اجرای نما، هزینه های پروژه، دوام و پایداری نما می باشد که البته سیستم های نمای خشک دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که به تفصیل در ادامه در مورد آنها بحث خواهد شد.

دتایل اجرای نمای خشک

Th is ᠎post h​as be en do ne with G SA Con᠎tent Gen᠎er​ator D​emover᠎sion.

استراتژی های بی رحم نمای خشک مورد سوء استفاده قرار گرفت

در این روش اجرا مصالح گوناگون دیگر نیز قابل اجراست مانند:سنگ،سرامیک،شیشه،پنل های فلزی از قبیل ورق کامگوزیت و ورق آهنی دکوراتیو. به طور مثال برای شرایط گرم و مرطوب این فضای خالی به گونه ای طراحی می شود که هوای داخل آن قابل تهویه باشد، اما برای شرایط اقلیمی سرد و گرم و خشک نما به شکلی طراحی خواهد شد که هوای داخل فضای خالی محبوس شود که همین مهم ضريب عايق شدگی ساختمان را نسبت به هوای خارج افزایش می یکی از مزیت های قابل توجه نمای خشک قابلیت بازیافتی آن است که میتوان پنل ها و مصالح استفاده شده را جمع آوری نمود و از آنها مجددأ استفاده کرد . معماری پایدار ، با احترام به طبیعت سعی دارد از مصالح بومی استفاده نماید. اصول معماری و مهندسی به طور کامل در آن رعایت شده باشد. تنوع طرح و حلقه در پرده های پانچ زیاد است: همان طور که گفتیم از زمانی که تکنولوژی چاپ روی پرده به وجود آمد، تنوع طرح و رنگ نیز بسیار بالا رفت. سهولت نصب زمانی اهمیت خود را نشان می دهد که قرار است پرده را برای شست و شو پایین بیاورید. علاوه بر این، سفارش دهنده هم می تواند طرح و نقش دلخواه خود را داشته باشد.

1. در اجرای نمای ساختمان مدرن برای پیمانکار نما آنچه بسیار مهم است توسعه علم است یعنی نگاه مهندسی بسیار دقیقی در بخش های مختلف سازه دیده می شود. احتمالا شما هم پرده هایی را دیده اید که ابیات اشعار مختلف را با خط نستعلیق روی آن ها نقش کرده اند. در واقع به دلیل زیبایی این خط اصلی ایرانی، می توان از آن در المان های مختلف دکوراسیون داخلی استفاده کرد. این قابلیت به شما کمک می کند تا به آسانی هر گوشه ای را که لازم بود، رگلاژ و تنظیم کنید. چرا که سرامیک مخصوص نما در پوسته های سرامیکی با سرامیک عادی دیوار و کف متفاوت است و در صورتی که قرار است با ملات نصب گردد حتما باید قابلیت جذب در پشت سرامیک وجود داشته باشد و اگر در ارتفاع نصب می شود حتما به نما اسکوپ گردد. همان طور که اشاره کردیم، اصلی ترین ویژگی پرده های پانچی این است که می توان روی آن ها طرح های مختلفی را چاپ کرد. هر دوی این بخش ها بسیار متنوع هستند و می توانند در محیط های مختلفی به کار بیایند. پرده های پانچ در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید و عرضه می شوند.

نما های خشک

Post was cre ated by behsaznama ​Co nt en​t Ge᠎nerator DE​MO​!

نصاب نمای سرامیک خشک

در واقع محدودیت پرده های قدیمی را ندارند و می توانند زیبایی خیلی فوق العاده ای را به محیط داخلی منزل ببخشند. می توان به سراغ خرید پرده پانچ ساده رفت و آن را در خانه ای آویزان کرد که طراحی مدرن دارد. یکی از مهم ترین وسایلی که می توان برای تزئین آن از خط نستعلیق استفاده کرد، پرده های پانچ است. هنگام استفاده از یک سبک نمای اولیه ، تحقیقات مناسب نیز مورد نیاز است. پیش از هر چیزی بهتر است شناخت نقش نما در ساختمان و نحوه اجرای یک نمای ماندگار را بدانید. برای پاسخ دهی به این سوال لازم است، بگوییم تفاوت موجود در هر یک از این نماهای سیمانی در سایز ماسه و سنگ دانه ی مصرفی آن ها می باشد. پرده های پانچ ظاهر ساده ای هم دارند و همین مسئله باعث می شود که دوخت آن ها سخت نباشد. به دلیل کاهش وزن نما، بار وارده بر اسکلت اصلی ساختمان از کاهش چشگیری برخوردار خواهد شد و در نتیجه میزان کمتری از میلگرد و بتون در ساختمان مصرف می شود که باعث کاهش هزینه های ساختمانی می گردد. This art ic​le has ​be en c re᠎at ed by behsaznama᠎ C​onte nt Generator D᠎emoversion​.

می خواهید بیشتر؟ بخوانید این نکاتی برای حذف شرکت های نمای خشک

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد نما بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید