راه تبلیغ اجرای نما

در نمای خشک به دلیل استفاده از چهارچوبهای فلزی که خود قالب و الگوی اجرای نما محسوب میشوند و نیز به دلیل امکان آمادهسازی نما در طبقه همکف و عدم استفاده از داربست، سرعت اجرای نما به طور چشمگیری افزایش مییابد. شاخه های نایلونی با یک میله فلزی تکمیل می شوند. در ساختمانهای اولیه با اسکلت فلزی ، روکش سنگ اغلب به خوبی نازک نمی شد و باعث می شد رطوبت به داخل قاب فولادی محافظت نشده نفوذ کند. چنانچه بدون توجه به این موارد، اقدام به نصب سنگ شود بعد از مدتی، نمای سنگی ساختمان با ریزش ها و سقوط مواجه می شود.در این موارد نیز نیاز است تا با استفاده از پیچ و رولپلاک سنگ نما آن را ترمیم کنید.به جز این مورد، ممکن است در اثر بارندگی یا حوادثی چون زلزله، سنگ ها از جای خود کنده شوند. سرامیک طرح سنگ همانند سرامیک طرح پارکت و دیگر طرحهای تلفیقی در ساخت انواع کفپوش امروزه مورد استقبال افراد علاقمند به نصب این سبک سرامیکها در منزل مواجه شده است. سقوط سنگ و نماهای ساختمانی برای عابرین پیاده، خودروهای پارک شده و افراد ساکن در این خیابانها خطرات بسیاری را به همراه دارد. This data was c​reated with the help of behsaznama Cont᠎ent ​Gene​rato r DE MO.

طرح نمای خشک

و باعث ترک سنگ هم نشود ,مگر اینکه افراد نابلد ، تازه کار و کم تجربه باشند. این نوع نما یکی از مناسب ترین نماها از نظر کیفیت اجرای مهندسی و قیمت تمام شده را در بین نماهای خشک دیگر دارا می باشد.از ویژگی های آن می توان به جذب کم آب و قابلیت نمایان بودن و یا پنهان بودن اجرا اشاره کرد. آنها از رطوبت نمی ترسند ، که ظاهر زنگ زدگی را از بین می برد. تجارت اول تنها وب سایت تخصصی در زمینه تجارت بین بنگاهی در ایران می باشد که در فضای یک بانک اطلاعاتی شامل بیش از 207.000 کسب و کار فعال در ایران به ترویج تجارت الکترونیک می پردازد. انتخاب نوع نما و طراحی یکی از مهم ترین المان هایی است که هر کسب و کاری جهت نمایش برند و هویت خود به آن نیاز دارد. استفاده از شیشه به جای فلز و کابل به عنوان یکی دیگر از روش های مهار نمای اسپایدر به شمار می رود که باید توسط تیم طراحی و پیاده سازی اجرا شود و هدف از این نوع اجرا داشتن نهایت دید بدون حضور متریال های غیر در افق نگاه بیننده بوده است. تلفیق سنگ آهک این روش به ویژه برای حفاظت از سنگ تراشی مهم تاریخی ، جایی که ترمیم (یعنی جایگزینی) قابل قبول نیست ، مناسب است.  This ​post w as g ener​ated ​wi​th G SA᠎ Con te​nt Gen​er᠎at or᠎ Demover​si on᠎!

نمای خشک مدرن

البته از دیگر مزیتهای روش اجرای نمای خشک که تأثیر زیادی بر زمان تمام شدن پروژهها دارد امکان شروع به کار نمای ساختمان با فاصله زمانی اندک از اتمام اجرای نما اسکلت ساختمان میباشد. درسیستم نمای خشک ابتدا یک عایق حرارتی به طور مستقل با اتصال مکانیکی یا چسب به بدنه ساختمان محکم میشود سپس چهارچوب یا اسکلت نگهدارنده که از جنس چوب، فولاد یا آلومینیوم میباشد، به ساختمان متصل شده تا نمای خشک با رعایت فاصله از عایق حرارتی بر روی چهارچوب نگهدارنده قرار گیرد. به همین دلیل پس از مدول بندی نما، شیشه ها در کلاف آلومینیومی مجددا قرار داده شده و در فضای مربوطه محکم و فیکس می شوند. بنابراین لازم است نسب به بازدید نما اقدام کنید تا در صورت مشاهده تبله سنگ و یا ترکهای سنگنما پیش از وقوع حادثه نسبت به مهار سنگها اقدام کنید، در اکثر مواقع در مرحله نخست سنگهای ابزارنما یعنی سنگهایی که عرض کمتری دارند همانند سنگهای قاب دور پنجره و یا دندان موشی و همچنین ستونهایی که بر روی نما هستند شروع به ریزش میکنند که حالت اخطار دارد در صورت مهار نشدن سنگهای نما، سنگهای بدنه شروع به جدا شدن از ملات پشت کرده و ریزش میکنند.

همچنین نمایندگی کاشی ایفا در کرج و یا در اکثر شهر ها وجور دارد، که به راحتی میتوانید از آنها خرید کنید. برای هر قسمت جداگانه اتصال دهنده به عنوان ماده اولیه ترکیب متفاوتی را ایفا می کند. نماهای آجر علاوه بر زیبایی، تنوع و ثبات رنگ، به دلیل ضریب انتقال حرارت پایین آجر، نقش یک عایق حرارتی و برودتی را برای ساختمان ایفا میکنند و درنتیجه از هدر رفتن انرژی توسط سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان جلوگیری میکنند. معمولا مدل های آبی وطوسی مناسب سرویس بهداشتی و حمام هستند و از آنهایی که طرح های گل دار دارند برای آشپزخانه استفاده میکنند. این مدل نما جزء نماهای خشک به حساب می آید و از آن می توان در نما ساختمان مسکونی، نمای ساختمان اداری و یا تجاری استفاده نمود . اجرای پیچ و رولپلاک نما کارگذاری و تعویض سنگ های افتاده و یا سنگ های معیوب به شیوه چسب سنگ و پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان به شرح ذیل : (رعایت استاندارد مربوط به کارگذاری سنگ نما) . ۴- حذف هزینه های نگهداری پیچ و رولپلاک نمای ساختمان طول عمر نمای ساختمان را افزایش می دهد. در ایران هم، همچنین نحوه اجرای نمای خشک ساختمان برای اولین بار در دهه 70شمسی مورد استفاده قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید