سرامیک پرسلانی ویژگی ها

در زمینه ی طراحی حفاظ پنجره شرکت حفاظ نما توانسته از طرح های روز و مدل های جدید استفاده کند، این بدین معناست که ترکیب تمامی طرح ها از جمله کلاسیک و مدرن و همچنین تنوع در رنگ بندی توانسته هزاران مدل جدید را ایجاد کند. بساز و بچین به شما پیشنهاد می کند در تمام مسیر طراحی به راحتی مشتری فکر کنید و سعی کنید محیط دنج و آرامی را طراحی کنید. سعی کنید مبلمان و پیشخوان را به گونه ای طراحی کنید که مشتری یا کارمندان داخل فضا در رفت و آمد دچار مشکل نشوند. سومین مرحله مربوط به قاب بندی سیمان است در واقع می بایست قاب بندی نما به صورتی انجام شود که قالب کلی نما قابل قبول به نظر برسد. معمولا معماران باید این فاکتور ها را در زمان انتخاب نما در نظر بگیرند. روش نصب و اجراي سراميك خشك پرسلاني Ventilated system ميباشد كه هوا در پشت آن در جريان است. شما همچنین میتوانید پنلهای سرامیکی را روی هر پایهای، از جمله سقفها، نصب کنید. تنوع طرح، نقش و رنگ در تایل های نمای سرامیک پرسلانی گزینه های متنوعی را برای انتخاب پیش روی شما قرار می دهد. چند سالی است که اجرای نماهای مختلف ساختمان از سیستم سنتی خود خارج شده است و گزینه اجراهای خشک به ان افزوده شده است.

نصاب نمای سرامیک خشک

ممکن است بخواهید بافت و رنگ آن شبیه سنگ باشد؛ یا ترکیب رنگی خاصی را مد نظر داشته باشید؛ هر سلیقه ای که در طرح و رنگ داشته در سرامیک های پرسلانی می توانید ان را بیابید. اما بالعکس آن اگر رخ بدهد قطعا آن فست فود از نظر اقتصادی سود بسیاری خواهد کرد و روز به روز به تعداد مشتریانش اضافه خواهد شد این مدل فست فودیها دقیقا همان فست فودیهایی هستند که مشتری به خاطر حس خوبی که از آن دریافت کرده است آن را به پاتوق خود یا دوستانش تبدیل می کند و در آن فضا خاطره سازی می کند. اما در روش نصب نما خشک ساختمان، سنگها و آجرها یا هر متریال دیگری را با استفاده از زیرسازیهای آلومینیومی و بدون ملات در جای خود قرار میدهند. امروزه بیشتر از روش خشک برای نصب سرامیک دو رنگ استفاده می شود؛ چرا که زیبایی نمای ساختمان و رنگ های آن را چندین برابر می کند و باعث ایجاد حس آرامش و نشاط برای ساکنین ساختمان می شود. از یک تم خاص در کل فضا پیروی کنید اینگونه یک هماهنگی خاصی در فضا ایجاد می شود که احساس امنیت و آرامش را به مشتری القا می کند. This h​as ᠎been c reated ᠎wi​th behsaznama Conte​nt​ G᠎ener ator Demover si​on​!

البته شما می توانید نمای رومی ساختمان را ترکیبی از سنگ و سیمان در نظر بگیرید تا هزینهها تا حد زیادی کاهش یابد .معمولاً جدیدترین سنگ کاری رومی با رنگ های خنثی اجرا شده است. از نظر روانشناختی بهترین رنگ برای فست فود، رنگهای قرمز و زرد هستند. نصب سرامیک نما دو رنگ با روش های مختلفی اعم از: روش سنتی ملات دار، روش خشک و شیوه ی چسبی انجام می شود. برای آشنایی با این محصول بهتر است انواع گوناگون آن را که با روش های مختلف نصب می شود، بشناسید. سنگ تراورتن با توجه به تنوع زیاد در رنگ و طرحهای زیبای طبیعی خود توانسته جایگاه ویژهای در بین سایر انواع سنگها به خود اختصاص دهد.خلل و فرجی موجود در سطح این سنگ برای نصب بسیار مناسب می باشد زیرا ملات ماسه سیمان پشت سنگ به داخل این سوراخها نفوذ نموده و مانع جدا شدن آن از نما میگردد. انطباق پذیری خوب شیشه و قابلیت چکش خواری استنلس استیل، کیفیت خوبی را برای نمای اسپایدر فراهم نموده است. Data was g᠎enerat ed  by G SA Content Ge nerator DEMO !

در این مرحله می توان شیشه ها را بیرون کشید با خرد کردن یا بگذاریم شیشه ها در کار نهایی باقی بمانند که این مورد بستگی به طرح نهایی دارد.طرح ها بصورت خطی یا لوزی یا مربع مربع و یا اشکال متنوع اجرا می شود. در واقع نور به نما هویت می بخشد و آن را متمایز و برجسته نشان می دهد. اگر فست فودی کوچکی دارید یا به فکر دکوراسیون کافه کوچک هستید؛ سعی کنید از مبلمان بزرگ و جاگیر و رنگهای تیره و خسته کننده پرهیز کنید. این حفاظ توانسته بسیاری از نیاز مشتریان را برطرف کند و همچنین در هر ابعادی قابل ساخت می باشد شاید قبلا برای درب های بزرگ ، باز و بسته شدن درب کاری که سخت بوده باشد یا برای ایجاد امنیت و محافظت از ساختمان و آپارتمان از حفاظ های سنگین و آهنی استفاده می کردند اما امروزه جایگزین تمامی این مشکلات حفاظ متحرک می باشد. در نما به شیوه خشک از اجزا و متریال مختلفی استفاده میشود. خاک رس از یک تم مایه سرخ رنگ برخوردار است و ابتدا در هنر و مجسمه سازی مورد استفاده قرار می گرفت. This ᠎data was w ri tten with behsaznama Con tent​ G enerator DEMO!

اتصالات نمای خشک

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت سنگ نمای خشک لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید