معدن طلای استفاده نشده نمای خشک که درباره آن تقریبا هیچ‌کس آگاه است

انواع روشهای مهار سنگ نما در این حالت مهارهای باربر، مرکب (باربر و نگهدارنده)، مهار سطحی و مهار سقف است. عدم اجرای نمای سنگی به صورت صحیح و اصولی باعث می شود که بعد از مدتی در اثر گرما و سرما و یا باد و حوادث طبیعی، سنگ نمای ساختمان سقوط کند و باعث خطرات جانی و مالی فراوانی گردد.در این مقاله به بررسی انواع روشهای اصولی اجرای نمای ساختمان با سنگ می پردازیم. یکی از روشهای مهم که در حفظ و نگهداری سنگ نما نقش پر رنگی داشته شیارزنی یا اسکوپ سنگ است. یکی از مهم ترین نکات اجرایی نمای ساختمان این است که شما پیش از اجرای نما باید از صاحب ساختمان تایید او را دریافت کنید. ریبیلدینگ بام یک شرکت خدمات ساختمانی است که تمامی فعالیت های مربوط به ساختمان اعم از اجرای نمای ساختمان , نمای مدرن بازسازی ساختمان و تخریب ساختمان را با بالاترین کیفیت انجام میدهد. بله رولپلاک و پیجکردن و سابکاری سنگ از مراحل تکمیلی سنگکاری است که برای اجرای آن باید هزینه جداگانهای بپردازید. در نصب و اجراینمای کامپوزیت از دو ورق آلومینیوم و یک لایه پلاستیک پلی اورتال استفادهمی شود که این ورقه ها به هم پرس شده اند.

نصاب نمای خشک

با بررسی های بعمل آمده نمای کامپوزیت آلومینیوم حدود 90% سبک تر از سنگ گرانیت، 85% سبک تر از سیمان، 75% سبک تر از شیشه و 50% سبک تر از ورق معمولی است (کاهش وزن سازه باعث کاهش ضریب زلزله در محاسبات می شود). حتی المقدور از شیشه ساده و برای کاهش آلودگی صوتی از پنجره دوجداره استفاده شود. استخدام متخصص کمتجربه شاید اولین راه برای کاهش هزینه سنگکاری باشد، اما بهترین راه نیست. سنگکاری علاوه بر دستمزد، هزینههای جانبی دیگری هم دارد. برای نصب این پنل ها از اتصالات پیچ و مهره ای استفاده می شود لذا جهت اجرا نیاز به مطالعات مهندسی دارد. این دستمزد نصب سنگ پله بدون در نظر گرفتن زیرسازی و مصالح در زمستان 1400 بین 80 تا 100 هزار تومان اعلام شده است. در حال حاضر نرخ اتحادیه برای دستمزد سنگکاری سال 1401 وجود ندارد. 6. قیمت اتحادیه سنگکاری در سال 1401 چقدر است؟ مساحت محل اجرا: برای سنگکاری متراژهای کوچک یا خردهکاریها، معمولا قیمت به صورت بازدیدی و مقطوع اعلام میشود.

دتایل نمای خشک

زیرسازی نمای سرامیک خشک با متریال آلومینیوم انجام میشود. از طرفی در نمای خشک از ملات و دوغاب استفاده نمی شود و این خود صرفه جویی در هزینه است. برای مثال پروفیل نبشی اصولا برای نما های سیمانی یا نمای سنگی به کار برده میشود. هدف از انجام این کار ایجاد یک پایه و بستر عالی و مناسب و ساخت سطح صاف و تراز برای اتصال مصالح نمای ساختمان است. میلگرد با هدف اتصال شبکه های فلزی رابیتس به شاسی کشی مورد استفاده قرار میگیرد. جوشکاری میبایست به دقت برسی شود و از لحاظ استحکام و اتصال صحیح کاملا مورد بررسی قرار گیرد. در حقیقت پروفیل ها مطابق نقشه به صورت افقی و عمودی جوشکاری خواهند شد. در تناقض بودن رنگ سنگ ها با ملات بند کشی موجب ایجاد ظاهری شلخته و نازیبا در نمای ساختمان خواهد شد. و مشخصات ویژگی های لازم یک ساختمان در انتخاب طراحی نمای ساختمان مهم و تاثیرگذارهستند.

​Th​is c​onte nt w᠎as gen erat​ed by behsaznama  Content​ Gen᠎erator DE​MO.

طرح نمای خشک

و به همین علت چشم نواز بودن آن به طور چشمگیری مهم است است. نورپردازی جلوه ساختمان را به کلی دگرگون می کند و ظاهر آن را زیباتر می نماید. برای مثال استفاده از آن می تواند نمای ساختمان را در برابر رطوبت و خسارات ناشی از آن ایمن کند. علت طراحی این سیستم مقاومت نمای ساختمان در برابر نیروی شدید باد در ارتفاعات بود و این روش مدرن و نوپا مورد تأیید استاندارد ها جهانی و مورد توجه بسیاری از معماران سرتاسر جهان قرار گرفت. مصالح مورد استفاده برای زیر سازی و رویه نما باید از نظر زیبایی هم بررسی شوند که با هم تطابق داشته باشند. که در این مرحله سازنده برسی میکند و تصمیم می گیرد که از چه مصالحی قرار است استفاده کند. راه را برای نفوذ رطوبت به لایه های داخلی ساختمان فراهم میکند، و ممکن است تاحدی خطرناک بشود که حتی جان عابران را نیز تهدید کند.

دیدگاهتان را بنویسید