نمای خشک نظرات و نکات

از آنجا که تنوع آب و هوایی در ایران بسیار زیاد است، شاید منطقی نباشد اگر بخواهیم تکتک این نقاط را با انواع نما در ایران بررسی کنیم. از آنجایی که روش نصب خشک سرامیک پرسلانی را Ventilated System می نامند و هوا در پشت آن در جریان است، لزومی به پر کردن بندهای مابین سرامیک ها نیست؛ فقط در اقلیم هایی که دارای کج باران هستند مانند شهر رشت و همچنین اگر در بستر کار عایق رطوبتی مناسبی اجرا نشده باشد می توان از مواد بندکشی پایه پلی یورتان که در قبال اشعه UV مقاوم هستند استفاده نمود. اینکه اگر نمای ساختمان تراز نباشد، قرارگیری ملات بر جدار سازه، عدم تراز بودن را کم کرده و میزان خطا را کاهش میدهد. همچنین، دقت در شیوه اجرای اصولی و کم خطا طرح، در هر ناحیه با سایر مناطق تا حدی متفاوت است. زیرا این افراد خوب میدانند که در روش های جدید اجرای نما، بسیاری از معایب اجرای نما با ملات برطرف شده است.

نحوه اجرای نمای سنگ خشک

یکی از دلایل نامگذاری این سرامیک ها روش نصب آن ها است، در نصب آن ها از هیچگونه ملات سیمانی استفاده نشده و با روش هایی چون سیستم نصب انکری، روش نصب نمایان، روش نصب غیر نمایان، نصب کلیپس پنهان شیاری نصب می شوند. عامل مصالح را میتوان در اختلاف ابعاد آجر، بلوک سیمانی و یا سنگ مصرفی خلاصه نمود و در مورد خطای نیروی انسانی میتوان به مواردی ازجمله تراز نبودن سطح کلاف زیر کرسی که در مراحل قبل با ماله صاف شده است و همچنین اختلاف ضخامت ملات بین مصالح که بهوسیله کمچه بر روی رگ زیرین پهن میشود، اشاره کرد. اجرا: اتصال مصالح مورد استفاده به سطح صاف حاصل از مرحله قبل است. وظیفه خاص بندها، ایجاد شرایطی برای حرکت آزاد تکه های پوشش نما که حاصل تغییر درجه حرارت یا نشست بار ساختمان یا مکانیزم های نصب، می باشد. برای محاسبه دقیق و قیمت اصلی و نهایی متر واحد کار یا متر کلی کار می بایست نقشه های اصلی آن موجود باشد. انتخاب چهارچوب نگه دارنده و اتصالات مقاوم و ماندگار در برابر سرما و گرما و بخار آب و گازهای موجود در هوا در زمان اتصال، شرایط زیر کار و بارهای اضافی از قبیل فشار و باد و باران و نوع ارتباط چهارچوب با سازه از اهمیت بالایی برخوردار است.

این بررسی شما را ارائه می‌کند که آیا شما یک ماهر در اجرای نما بدون پی بردن به آن. اینجاست چگونه این کار

در انتها بار دیگر بر لزوم انتخاب هوشمندانه انواع نمای خشک در ایران با تناسب در اجرای آن تأکید میشود. گفتنی است که نمای خشک آجری هم بدون ملات روی دیوار بیرونی ساختمان نصب میشود. در این نوع سرامیک ضخامت لایه رویین بین 2 -5 میلیمتر است که بر روی لایه زیرین پرس میشود. با وجود همگانی بودن امکان کاربرد این نوع نما در اقلیمهای مختلف، اما سازگاری آن با محیط اطراف، بسیار ایدهآل است. رادیو نما با گیرندهٔ دیجیتال و ماهواره قابل دریافت است. سرامیک نما با سرامیک دکوراسیون داخلی (سرامیک کف آشپزخانه و …) متفاوت است. مزیت های نمای سرامیک خشک نسبت به سایر نماها چیست؟ 2. روش ها و مدل های نصب و اجرای نمای سرامیک خشک با یکدیگر متفاوت می باشد. برای مثال تأکید بر آببندی درزها در هنگام اجرای این شیوه در مناطق پرباران و مرطوب، نسبت به نواحی خشک، از اهمیت بیشتری برخوردار است. 4. بر رنگ طبیعی متریال تأکید کنید.

Data has be en created with the help  of behsaznama C​onte nt G en er᠎ator D emov ersion .

باز کردن Mike در اجرای نما

در این سیستم ، تایل ها توسط یک کلیپس که به وسیله پیچ یا پرچ بر روی پروفیل های زیر سازی متصل شده اند ، سوار می شوند. در عوض میتوان با یک نگاه کلی، شرایطی را که هر یک از انواع این نوع نما، موفق عمل میکنند مورد بررسی قرار داد. تنوع مواد کاربردی در اجرای این نوع نمای ساختمان، درست همان موردی است که دست طراحان و مجریان آن را در اجرای این نوع نمای ساختمان باز گذاشته است. اما جالب است بدانید اجرای نمای خشک در ایران با متریال انتخابی در هر نوع آب و هوا، با موفقیت انجام میپذیرد. کاربرد نمای سرامیک خشک چیست؟ قدیمیترین روش اجرای نمای آجری که از گذشته تا به امروز کاربرد داشته، به وسیله سیمان است. قیمت اجرای نمای سرامیک خشک پرسلانی چیست و حتی نحوه نصب و روش نصب در قیمت آن تأثیر به سزایی دارد که این قیمت برای مدل نمایان و ارزان ترین مدل نصب محاسبه شده است.

نصاب نمای سرامیک خشک

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد شرکت اجرای نمای سرامیک خشک لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید