نمی دانید چگونه اجرای نمای خشک راک خود را بسازید؟ این را بخوان!

متریال ها و مصالح زیادی با تفاوت های بسیار برای ساخت نما به روش خشک مورد استفاده قرار میگیرند، که از رایج ترین آنها عبارتند از : سرامیک پرسلانی – تراکوتا و سفالینه کرتین وال صفحات آلومینیوم کامپوزیت فایبر سمنت برد ، ترموود و … این روش نسبت به سایر روش های اجرای نما با سرعت کندتری پیش می رود و از طرفی سیمان، دوغاب و ملاتی که استفاده می-شود می تواند سبب کثیفی نما شود و همچنین این روش اجرای نما، باعث ایجاد نخاله و ضایعات ساختمانی خواهد شد. نکته: در روش اجرای نمای سنگ خشک چون از اتصالات مکانیکی یعنی پیچ و مهره برای متصل کردن سنگ­های نما به ساختمان استفاده می­شود، ضخامت سنگ باید بیشتر باشد. قبل از طراحی باید به اینکه ساختمان مسکونی، اداری، تجاری و یا تفریحی است پاسخ داد. بست سنگ نما باید از فولاد ضد زنگ ساخته شود. امکان تصحیح خواص (مواد ضد حریق، ضد رطوبت و ضد قارچ). و انجام این کار با کمک چسب های مخصوص امکان پذیر می باشد. دیواره های ساختمان، نمای ساختمان، در بسیاری از صنایع مانند فولاد، سیمان، سرب، روی، شیشه و… استفاده از نماهای شیشه ای علاوه بر زیبائی امکان استفاده از حداکثر روشنایی روز را فراهم می نماید.

شرکت اجرای نمای خشک

پانل های شیشه ای به طور کلی توسط عناصر فولادی عمودی جداگانه به قاب ساختاری اصلی ساختمان که ممکن است داخلی یا خارجی ساختمان باشد نگه داشته ادامه مطلب میشوند. نصب شود. در مورد نمای داخل ساختمان می توان هرجای منزل را از قبیل: جلوی آسانسور، راه پله، ستون ها، راهرو ها، دیوار پشت سینمای خانگی و تلویزیون، دیوار پشت مبل ها، قسمتی از دیوار سالن که نقش بسیار مهمی در زیبایی منزل دارد، اتاق ها، آشپزخانه و غیره را با توجه به سلیقه افراد با این سنگ، زیبا و لوکس نمود. دوام بالا و سهولت در نصب نسوز بودن آن باعث شده است که بسیار مورد توجه قرار بگیرد. در برابر آتش و گرما و سرما مقاوم است. به علت پخت در دمای زیاد در مقابل فرسایش و سرما وگرما مقاوم می باشد. نحوه تولید این نوع آجر به این صورت است که ابتدا سنگ ها را آسیاب کرده و سپس به خاک نرم تبدیل می شود و پس از ۳ روز پخت در کوره در دمای بالای ۱۵۰۰ درجه سانتیگراد ساخته میشود. آجرها در ابعاد و اشکال مختلف ساخته می شوند و این تنوع و همخوانی آجر با دیگر مصالح استفاده از آن در طاق های گنبدی و قوسی شکل را آسان کرده است.

قیمت آجر نما خشک

این متریال ترکیبی ساده از سیمان، آب و سنگدانه است و برای ساخت سازه های مختلف کاربرد دارد. ساخت مصنوعات چوبی، کارهای کمکی در ساخت و ساز مثل قالبسازی، چوببست و . چوب مصالح ساختمانی است که مستقیما از درخت بدست می آید (چوب طبیعی) یا اینکه از خرده چوب ها، سرشاخه ها و ضایعات کشاورزی به همراه چسب های مخصوص طی فرایندهای خاص تولید می شوند (چوب های ساختگی یا تخته های مرکب) و در ساختمان به صورت تیر، ستون، خرپا، نماسازی و کف سازی به مصرف رسیده و در کارهای کمکی مانند قالب بندی و داربست به کار می رود. این ورق در مقابل شرایط جوی، اسیدی و یا قلیایی بسیار آسیب پذیر بوده و تضمینی برای حفظ کیفیت آن در نمای خارجی ساختمان وجود ندارد. نمای ساختمان، پوسته هر ساختمان است و نقش بسیار مهمی در زیبایی و جذابیت آن ایفا می کند. در “خدمت از ما” به بهترین متخصصین نمای ساختمان در شهر خود دسترسی دارید. در رابطه با نمای خارج ساختمان این سنگ می تواند به صورت تنها و یا مخلوط با سنگهای طبیعی، آجر نما و …

برای اجرای نمای خشک دست شما در انتخاب مصالح باز است و می توانید هر نوع مصالحی که قابل استفاده برای نمای داخلی و خارجی ساختمان است را در هر ابعادی و از ضخامت 5 میلیمتر تا 50 میلیمتر استفاده کنید. جذب زیادی با ملات وسیمان دارد و هرگز از ساختمان نمی افتد و خطر سقوط مصالح صفر است. کرافت استون نوعی سفال است که با ظاهری شبیه سنگ طراحی شده، قابلیت نصب سریع روی کلیه سطوح را داراست و با وجود تنوع در رنگ و طراحی، ظاهری بسیار زیبا به ساختمان شما خواهد داد. در نما های ساختمان های مدرن بسیار از این ماده استفاده می شود. بر خلاف آجرهای سنتی که تنوع زیادی نداشته و اغلب طرح و رنگ ثابت و مشخصی داشتند، اجرای نمای آجری مدرن تنوع بسیار زیادی دارد. مقاومت مکانیکی نسبتاً خوب و خاصیت ارتجاعی در مواقع ضربه دارد. دارای خاصیت آکوستیک است. امروزه با پیشرفت هایی که حاصل شده است. بتن خود ترمیم شونده نمونه ای از بتن هایی با ویژگی های منحصر بفرد می باشد. This was gen​erated ​by G SA C​on tent G᠎ener​at᠎or  DE MO​!

دیدگاهتان را بنویسید