چرا نماهای مدرن موفق می شود

از طرفی با توسعه تولیدات و پیشرفت تکنولوژی محصولات مورد استفاده در نمای ساختمان ها به سمت مدرن شدن رفتند و محصولاتی نوین برای نما ایجاد شد که با مزایا و ویژگی های خود، طراحان و مهندسان ساختمان ها را به خود جذب کردند. البته اگر سازه از نوع اسکلت فلزی باشد می توان بدون نصب دستک اقدام به شاسی کشی کرد. یکی دیگر از مسائلی که در سیستمهای سنتی معمولاً دیده میشود، به وجود آمدن شکافهای غیر همسطح میباشد که بعد از دوغاب ریزی بدلیل جابجایی سنگ و غیره و خارج شدن از میزان کاری اولیه صورت میگیرد و معمولاً هم بدون خراب کردن قابل اصلاح نیست ولی در روشهای اجرای خشک بدلیل آنکه در اجرا از مواد سخت شونده (ملات) استفاده نمیشود، میتوان در موقع اجرا و حتی پس از تمام شدن کار به سادگی نسبت به میزان کاری خطاهای احتمالی حتی در حد میلی متر اقدام نمود و حتی طی سالیان بعد از استفاده نیز امکان جابجایی و اصلاح تک تک سنگها یا سرامیکها و… جهت ثبت سفارش آجر نما ابتدا نگاهی به محصولات امیران نما بیاندازید و با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۵ رقمی ما تماس حاصل فرمائید یا به صورت ارتباط واتساپی اقدام به ثبت سفارش نمائید. Th is data h as be᠎en c​reated with behsaznama Conte nt G ener ator Demoversion!

اجرای نمای خشک در ایران چرا|6 راه‌هایی که می‌توانید از نمای خشک نمایان برای غیرقابل مقاومت شدن برای مشتریان استفاده کنید.|آنچه زامبی ها می توانند در مورد نمای خشک نمایان به شما یاد بدهند}

در ادامه مقالات آینده کالاساخت به طور مفصل به معرفی نمای خشک سنگ و نمای خشک سرامیک برای شما همراهان عزیز می­ پردازیم. توجه به سازگاری مصالحی که برای زیرسازی نمای خشک انتخاب می­ شوند. و قابل رویت است که مربوط به کلیپس های بکار رفته ی سرامیک های پرسلانی است. در این سیستم برخلاف نمای خشک نمایان، بست های مورد استفاده شده در نصب، پس از اتمام کار قابل مشاهده نمی­باشند، به این صورت که پیش از نصب نما، روی سطح رویه ساختمان عملیاتی انجام می ­شود که بسته به نوع سیستم ممکن است به صورت سوراخ و یا شیارهایی در پشت یا لبه های رویه باشد. مصالح نمای خشک نسبت به مصالح سنتی که در ساخت ساختمان به کار می رفته است بسیار متفاوت می باشد. 5. هزینه که مجریان نما از شما دریافت می کنند باید بر اساس کار و خدماتی می باشد که ارائه می دهند. This c on᠎te​nt has been c re᠎at᠎ed wi​th behsaznama Conte​nt G en​erat or Dem​oversion !

نمای خشک در ایران

1- برای ساختمانسازی در مناطقی که دارای خاک نرم با مقاومت کمتر هستند، تنشهای وارد بر خاک را باید تا حد تنش قابلتحمل خاک تقلیل داد. با توجه به علاقه ی افراد به استفاده از نمای خشک و سوالات متعددی که برای کاربران کالاساخت مطرح شده است، کارشناسان ما بر آن شده اند تا مقاله جامعی به منظور معرفی کامل این روش و پاسخ دهی به اکثر سوالات شما عزیزان در این بخش از مقالات سایت کالاساخت ارائه دهند. امروزه عملاً تبدیل به نمادی از این سبک ساخت و ساز شده اند.در بیشتر موارد، نماهای مدرن ترکیبی از مواد را برای ایجاد کنتراست ،حجم و بافت به ارمغان می آورند.امروزه کاربرد نما های فلزی برای ایجاد نمای مدرن بسیار محبوب شده است.ورق های استرچ متال به دلیل ظاهر خاص خود در استفاده در نما از متریال های محبوب در ایجاد نمای مدرن فلزی میباشند.معمولا نما های استرچ متال به عنوان پوسته دوم نما و به صورت خشک اجرا میشوند.اما اجرای نمای خشک با اکسپندد متال به چه صورت است؟

به عنوان یک عایق ضد رطوبت نیز استفاده می شود.

هستند که امکان اجرا آن ها در نما با ملات و به روش سنتی وجود ندارد و نیاز به استفاده از اتصالات خشک در نما است. نماي سراميك خشك پرسلاني به عنوان جديدترين نماي ساختماني شناخته شده است. این مرحله از اجرای نبشی کشی نما، به نوع مصالح استفاده شده در نما بستگی دارد که اگر به عنوان مثال در نما از سیمان استفاده شده باشد، نیاز به ملات برای اتصال بهتر نما به نبشی ها ضروری خواهد بود. از سرامیک های مخصوص نما به عنوان یک عایق ضد رطوبت نیز استفاده می شود. در مرحله بعدی مصالح نما در قاب هایی که ایجاد شده اند نصب شده و اطراف آنــها درزگیری می ­شود. استفاده از این نماهای مدرن سبب گردیده که دتایل های نصب متفاوت نیز طراحی گردد. با دقت به نکات مهم در طراحی و دتایل اجرای سرامیک خشک ، یک نتیجه بسیار عالی و ساختمان با زیباییشناختی کامل ایجاد میشود. ⚠️ثبت نام در سایت به منزلهی شرکت در کارگاه نمیباشد. شرکت تجهیز نما با داشتن تمامی فاکتور های گفته شده و نیز استفاده از نیروی های متخصص و تعهد پذیر، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در پروژه های نما ساختمان است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد شرکت طراح و مجری نمای خشک لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید