چهار راه‌هایی که نمای مدرن می‌تواند شما را ورشکست کند – سریع!

در اجرای نما سیمانی ساختمان از سیمان سفید و یا سیمان رنگی استفاده می شود که هر کدام زیبایی خود را دارد. در این حالت به قابی که از اعضای مجزا برای اتصال سازهها تشکیل شده استاد و قالبهای از پیش ساخته با ابعاد بزرگ متصل شده به پشت بند خرپا گفته میشود. قابهای استاد برای حداکثر جا به جایی نسبی مجاز در طبقات طراحی و طول آن اندازه طبقات بوده ولی قابهای خرپا بر اساس عرض دهنه سازه یا ارتفاع طبقه ساخته میشوند. یک ساختمان و مصالح آن شرایط آب و هوای متفاوتی را در طول سال تجربه می کنند. فاصله شمشهها از هم حداکثر یک متر است. لایه اول آستری به ضخامت ۲ سانتی متر است که با ملات ماسه و سیمان سفید یا رنگی ساخته شده و بر روی آن لایه ای از ملات موزائیک به ضخامت ۵/۱ سانتی متر کشیده می شود. ورق هاي ماسه سنگ از ما سه کوارتزي با منشا یخچالی تشکیل شده است. سپس ملاتی متشکل از ماسه با دانهبندی متوسط و سیمان پرتلند به نسبت ۳ به ۱ تهیه میگردد. پیمانکار نما میتواند در نمای سیمانی از سیمان و دانهبندی رنگی نیز استفاده کرد. This c ontent was g᠎ener ated by behsaznama​ Con te nt G en᠎erat or​ D​em over᠎sion !

قطعات نمای خشک

از مزایای اصلی این نوع نما می توان به سرعت و سهولت نصب و همچنین هزینه کمتر نسبت به سایر سیستم ها اشاره کرد. برای اجرای سنگ نمای ساختمان در این حالت میتوان از یک دیوار پشتیبان از جنس آجر، بتن و بلوک استفاده کرد. در کنار اجرای یک طراحی زیبا، نورپردازی نما نیز می تواند به زیبایی هرچه تمام تر نمای ساختمان کمک کند. نصب ورقهای کامپوزیت به صورت نیمه جعبه روی نما، برای تهیه این ورقها عملیات برش کاری از شیت خام، شیارزنی، خمکاری و مونتاژ توسط دستگاه های CNC یا توسط تکنسین کار صورت می پذیرد. مشتریان محترم در شهر اصفهان در صورتی که مایل هستید نمای ساختمان خود تغییرات دهید می توانید از شرکت های ساختمانی و افراد متخصص خدمات جو جهت طراحی انواع نمای ساختمان مانند اجرای نمای رومی در اصفهان و اجرای نمای سیمانی در اصفهان و غیره استفاده کنید. در صورتی که پروفیل دچار زنگ زدگی شود ، مقاومت نما به میزان زیادی کاهش پیدا می کند. علاوه بر ظاهر بافت اصلی سنگ دچار آسیبهای جدی مثل هوازدگی و پوسیدگی نشده باشد. به همین علت با استفاده از مواد ضد زنگ می توان مقاومت پروفیل نما را در برابر مواردی مانند پوسیدگی ، زنگ و خوردگی بالا برد. This h as been g enerated by behsaznama​ C onte᠎nt Gener​at or D᠎emoversion᠎!

سیستم های فتوولتاییک به صورت واحد ها ي متصل به شبکه سراسري برق یا مستقل از آن جهت تأمین انرژی الکتریکی به هاي فتوولتاییک با کار گرفته می شوند اسري برق یا مستقل از استفاده از سیستم های فتوولتا پیک در حالت مستقل از شبکه ، می تواند در جهت تأمین انرژی الکتریکی مصرف کنندگانی که به شبکه توزیع برق به علت شرایط جغرافیایی دسترسی ندارند، بسیار مقرون به صرفه و مشکل گشا باشد. رنگ بندی این نما آسان بوده و می توان از رنگ های موردنظر به صورت ترکیبی برای طراحی نمای سیمانی استفاده نمود. فضای خالی که بین نما و عایق قرار دارد خود بهترین عایق حرارتی می باشد لذا این سیستم نقش بسزایی در کاهش اتلاف انرژی دارد. از آنجا که در این سیستم اجرای نما، نصب قطعات نما و ریل¬ها طبق نقشه اجرا می-شود بنابراین اجرای این سیستم نیاز به کارگر حرفه ای ندارد. پس از نصب سرامیک ها این لایه بتونه باعث اتصال سرامیک به پروفیل قائم می شود و باعث افزایش امنیت قطعات متصل شده به نما و جلوگیری از حرکت سرامیک ها می شود.

لایه دوم دارای بندهایی است که با شیشه پر شده و ماله کشیده می شود و پس خشک شدن، سطح آن را با تیشه های مخصوص تیشه داری می کنند. فاصله زیاد مناطق شهری با مناظر چشمنواز طبیعی و نیاز انسان به آن، معماران را بر آن داشت تا چهره و نمای ساختمانها را از حالت خشک و بیروح به نمای مدرن و زیبا تبدیل کنند. مداخل این نوع ساختمانها اسکلت اصلی از خشت كال و خار گلابدان می باشد و مقدار ترجمان احوال (دانشمندان) ان از یک تعرض نمی کند و درمقابل نیروهای جانبی بخصوص زلزله به منظور هیچ رخسار مقاومتی ندارند . با نفوذ عمیق تر نور روز و کنترل بیشتر بار گرمایی نما ، نمای دو پوسته بعنوان یک تکنولوژی سبز توسط عموم مردم پذیرفته شد و طیف وسیعی از اشکال مختلف بصری را برای ساختمان ها فراهم ساخت. برای نمای آجری باید از آجری که برای نماسازی تهیه می شود استفاده نموداین آجر ها به رنگهای بهی، قرمز، ابلق در بازار یافت می شود. انواع روش اجرای نما ، انتخاب چسب مناسب که از نظر خصوصیات فنی با آجر، سرامیک و… یکی از مهمترین مسائلی که در حوزه اجرای نما وجود دارد، در نظر گرفتن بافت محله و یا همان بافت شهر می باشد.

چهار عالی هک نمای خشک

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرتین وال بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید