کرتین وال می تواند برای همه سرگرم کننده باشد

ابتداییترین و حتی از لحاظ قدمت اولین وظیفهای که نما عهدهدار گردید، حفاظت بود. آماده سازی مناسب اولین قدم است. هدف این کار ایجاد بستر مناسب و سطوحی صاف برای اتصال مصالح نما است. این نماها وزن سبکی دارند، به راحتی فرم میگیرند، رنگ بندی متنوعی دارند و با انواع مصالح دیگر به زیبایی ترکیب میشوند. پس حتما باید برای انتخاب تیم نصاب دقت لازم به عمل آید. لایه بالشتک هوای ایجاد شده به عنوان عایق حرارتی عمل می کند و مانع از انتقال حرارت می شود. از این رو نماهای کرتین وال عایق صوتی، حرارتی و رطوبتی بسیار خوبی به شمار میروند. ضمنا این شیوه نصب در برابر تغییرات آب و هوایی و ضریب انبساط دمایی و حتی شوک حرارتی شاید از سطح جدا شود. در صورت آسیب دیدن پانلها، حتی بعد از گذشت زمان، قابل تعویض هستند. چرا که هوای موجود در حفره های خالی (cavity) از نفوذ هوای سرد یا گرم از طریق بدنه سرامیک جلوگیری می نمایند و نقش عایق را در ضخامت سرامیک خشک پرسلانی بازی می کنند .به دلیل سوراخ های موجود در بدنه سرامیک درصد قابل توجهی از حجم سرامیک خشک پرسلانی شامل هوا خواهد بود که این موضوع باعث کاهش وزن بخش پوشش نمای خشک یا ( cladding ) می گردد.

دتایل نمای خشک

همانطور که قبلاً بیان شد، کاهش وزن ساختمان رابطه مستقیمی بر کاهش نیروی زلزله بر ساختمان ها دارد و در جهت تذکرات و نکات ویژه آیین نامه زلزله ایران (۲۸۰۰ ) و دیگر آیین نامه های زلزله دنیا خواهد بود و طراحی زیرسازی و مصالح هر نما بر اساس اصول طراحی استاندارد و منطبق با شرایط مندرج در آیین نامه ۲۸۰۰ ایران و اتصال به سازه اصلی ساختمان می باشد، بدان معنی که در هنگام وقوع زلزله، حرکات بخش نما و متعلقات مربوطه بصورت جداگانه با تغییر مکان جانبی سازه صورت می گیرد و این موضوع مانع ورقه شدن نما و سقوط قطعات آن مشابه نمای دوغابی خواهد شد و لذا باعث کاهش تلفات انسانی و دیگر خسارات ناشی از سقوط نما خواهدشد. اما حتما توجه شود برای نصب، نیاز به نیروی متخصص است تا هم عملیات نصب اصولی و درست انجام پذیرد و هم تمامی نکات مهم و موارد ایمنی در نظر گرفته شود. بالاخره بسیار مهم است که حتما انتخابتان را با مشورت متخصصین متعهد انجام دهید.علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان نمای کامپوزیت در بندر انزلی درج نمودهاند، توصیه میکنیم “راهنمای نمای کامپوزیت آلومینیوم ساختمان” را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع نمای کامپوزیت با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان گیلان، شهر بندر انزلی داشته باشید. This artic᠎le w as generated  with behsaznama Con tent  Ge​ne​ra᠎to᠎r DEMO​.

شرکت های نمای خشک

لذا حتما تمام گزینههای موجود در بازار را با هم مقایسه کرده تا بهترین انتخاب را، با توجه به نیاز و بودجهتان، داشته باشید. این که فروشندگان نمای کامپوزیت در بندر انزلی چه نوع نما و با چه مشخصاتی (از نظر تنوع شکل و زاویه خمش) را موجود داشته باشند، عاملی تاثیرگذار در خرید این مدل نما خواهد بود. عمدتا از آن در نمای ساختمانها، برای بازسازی ساختمانهای قدیمی، تابلوهای تبلیغاتی، دکوراسیون داخلی فروشگاهها و به عنوان دیوار داخلی در تراسها استفاده میشود، یک کاربرد وسیع دیگر آنها در نمای جایگاههای سوخت است.اگر تصمیم خرید این نوع نما را دارید به شما توصیه میکنیم، در صورتی که ساکن استان گیلان هستید، از بین انواع مختلف نمای کامپوزیت در شهر بندر انزلی نمای کامپوزیت با ویژگیهای مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی که نمایندگان فروش آن در بندر انزلی موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. و مهمتر از همه اینکه آنها ضد حریق هستند. Th​is a rticle has  been created by ​GSA Content Ge᠎nerato r ​DEMO.

معمولا از دو لایه آلومینیوم با هستهی پلی اتیلن استفاده میشود، روی آن هم با مواد ضد حریق پوشش میدهند. مواد مختلفی در ساخت سرامیک نما استفاده میشود که از میان آن ها میتوان به خاک رس، فلدسپات، گرانیت و شرکت طراح و مجری نمای خشک سیلیس اشاره کرد. سرامیک پرسلان رشته ی گسترده ای است از شیمی سیلیکات ، که در نیم سده گذشته به ویژه پس از جنگ جهانی دوم ، بر پایه دانش شیمی و پختن ، استوار شده و پیشرفت می کند. در روش سیستم نمای خشک نمای ساختمان دوپوسته می شود که یک لایه عایق وجود دارد و محفظه ای خالی. 1) روش اکسترودی: این سرامیک ها یه عنوان گروه A مشخص می شوند که بدنه آن در حالت مومسان به وسیله اکسترودر شکل داده می شود و به صورت یک توده در می آیند. سرامیک نام گروهی خاک های شکل گرفته ای است که ، در گرمای 900 تا 2000 درجه پخته شده و شکننده باشند. این سرامیک ها گونه ای از سرامیک های پرسلانی هستند که جذب آب بسیار پایینی داشته و معمولا در قطعات 60 در 120 برش زده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید