کرتین وال چگونه زندگی ما را در 2023 تغییر داد

در ساختمانسازی به سوی بیرونی یک ساختمان نما گفته میشود. کیا ریو ۲۰۲۳ با امکانات مناسب و قابلقبولی در بازارهای بینالمللی حضور پیدا کرده که البته شامل نسخههای متفاوتی میشود. نوع اول سرامیک مجوف پرسلانی و نوع دوم سرامیک تو پر پرسلانی است که به آن سرامیک فول بادی نیز گفته میشود. یکی دیگر از انواع سرامیک های پرسلانی که به روش خشک در نما اجرا می شوند، سرامیک های فول بادی هستند. و همین است که امروزه مردم برای بخشیدن رنگ و بویی رومی به خانه هایشان از نمای سرامیک خشک رومی بهره می برند. سرامیک های رومی برای اهداف خانگی و تجاری مورد استفاده و کاربرد قرار می گیرند. سرامیک های رومی در جنوب ترکیه زنده شدند، جایی که یک موسسه آموزش میدهد که چگونه طرحهای باستانی را در انواع اجناس، از لباسها و جواهرات گرفته تا شیشه، سرامیک و زیورآلات چوبی و لوازم جانبی به کار برد. کلیه مراحل اجرایی از قبیل نصب لامل (پروفیل های آلومینیومی) به شیشه در کارخانه انجام می گیرد و در نهایت به صورت پانل های آماده به محل پروژه ارسال می شود، از این رو به عنوان نمایی پیش ساخته به حساب می آید که سرعت اجرایی بسیار بالایی دارد. چار چوبی که انتخاب می شود باید از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشد.

نحوه اجرای نمای سنگ خشک

جدا از بحث زیبایی شکل ظاهری، نمای بیرونی ساختمان باید دارای مقاومت بالایی باشد. همانگونه که از نام این مدل سرامیک پیدا است، سرامیک خشک مجوف دارای سوراخ هایی در ساختار خود می باشد و به همین دلیل عایق صوتی و حرارتی مناسبی برای نما های ساختمانی است و همچنین وزن کمتری نسبت به نمونه های دیگر داشته و بار مرده کمتری به ساختمان وارد می نماید. درصورتیکه از تیم فنی، مهندسی و اجرایی متخصص و کارآزموده در نصب و اجرای نمای سرامیک خشک استفاده شود می توان از مزایای این سیستم بهره مند شد. شرکت آلوم کاردینه (آلوکد) با بهره گیری از تیم طراحی و اجرایی متخصص ماهر و کارآزموده آماده همکاری با مشتریان و سازندگان عزیز در زمینه اجرای نماهای ساختمانی خشک اعم از سرامیک خشک، کرتین وال، ورق کامپوزیت و… شرکت آلوم کاردینه (آلوکد) با بهره گیری از مهندسان و مجریان کارآزموده و ماهرآماده همکاری و خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. مدت زمان اجرای نمای سرامیک خشک به عوامل متعددی از جمله ارتفاع و سطح ساختمان، جزییات نما سازیف تعداد و مهارت مجریان و…  C ontent was g en erat​ed  by behsaznama​ Con tent᠎ Generator DEMO᠎.

برای اجرای نمای سرامیک خشک در مرحله اول لازم است که تیم اجرایی کار برداشت از نما را انجام دهند. این دو مدل سرامیک را می توان با روش های مختلف به شبکه فلزی متصل نمود که در ادامه به نقد و بررسی این روش ها می پردازیم. اجرای نمای کرتین وال را می توان به دو روش اصلی تقسیم بندی کرد. البته که همواره تلفیق این دو اصل همیشه سخت بوده است و نیازمند روزها و ماه ها تلاش و پشتکار است. برای اجرای نمای سرامیک خشک در درجه اول باید یک تیم طراحی و اجرای متخصص را انتخاب نمایید که مهارت و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشند. البته در مورد ویژگیهای آتش گیری ساندویچ پنل ترکیب هسته بکار رفته بسیار مهم بوده و پیشنهاد می شود مقاله ساندویچ پنل را حتما مطالعه نمایید. در اولین قدم برای تعیین قیمت حتما باید ابعاد محل نصب اندازه گیری شود تا بتوان قیمت را شرکت طراح و مجری نما حدودا اعلام کرد. بعد از پایان سنگ کاری ، باید 2 تا 3 روز دوغاب سفت شده پشت نما آبیاری شود .

شما این اشتباهات اجرای نما را مرتکب می شوید؟

گروه آنامیس در طی سالهای فعالیت خود با تکیه بر دانش معماری روز و همچنین امر مهم تسلط بر ضوابط شهرداری، با ایده های نوین و طرح های پویا و مدرن در خدمت کارفرمایان در سراسر کشور می باشد. شناسایی و دسته بندی دقیق شرایط محیطی که در آن می خواهد کاشی استفاده شود تاثیر مستقیم بر روی روش اجرای نمای کاشی دارد. علاوه بر نکات فنی که در اجرای نمای خشک باید مد نظر قرار گیرد، این اجرا باید زیبایی نما و آسانی و سرعت و قیمت مناسب را هم شامل بشود. مانند روش نمایان در این روش نیز باید ابتدا نقشه های کارگاهی بر اساس وضع موجود تهیه و زیر سازی فلزی انجام پذیرد. در ابتدا باید زیر کار پلاستر سیمان اجرا شود و زیر کار تراز باشد تا از مصرف بیش از حد مصالح نمای شسته جلوگیری شود و کار یکدست تر اجرا شود. همانگونه که در ابتدا گفته شد، سرامیک خشک تایل های پیش ساخته ای هستند که در انواع طرح ها و رنگ ها ساخته و به بازار عرضه می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید