10 دقیقه وقت بگذارید تا با نمای سنگ آغاز را شروع کنید

نوع روش اجرای نما (اجرا با ملات ماسه سیمان، خشک و یا با چسب). در اجرای نمای خشک به منظور اتصال پوشش نما به ساختمان به جای دوغاب و ملات سیمانی از اتصالات مکانیکی استفاده می کنند. این که چه لزومی دارد برای نصب سنگ نما از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده کنیم؟ در این سیستم نیروی پیش تنیدگی اصلی بر روی شبکه عمودی قرار دارد و شبکه افقی برای ۴۰٪ بارهای جانبی طراحی می شود.مبتکر این سیستم در دنیا کشور آلمان بوده و به همین خاطر این شرکت از مشاوره و طراحی شرکت ورنر سوبک آلمان که یکی از خوشنامترین شرکتهای مهندسی و مشاوره در دنیا می باشد بهره میبرد. یکی از مزیت های نمای خشک این است که برای اجرای آن می توان از هر نوع مصالحی از جمله کامپوزیت، اچ پی ال ( HPL )، سنگ، سرامیک، آجر، آلوکوتا، چوب پلاست، ترمو وود ( چوب )، سمنت برد (smartboard) ، مش استرچ متال / اکسپندد متال، نمای GRC / GFRC و … مصالح آن قابلیت سازگاری کامل در برابر تغییرات دما را دارند.

تواند نیاز شما را برآورده کند.

از طرفی هرچقدر که ابعاد مصالح بزرگتر باشد، به دلیل کاهش مصالح زیرسازی، هزینهی تمام شده نیز کاهش مییابد. طی سالهای اخیر بنا به پیشرفت علم و تکنولوژی همه علوم پیچیده و متنوع شدند از طرفی صنعتی شدن روزافزون تمامی بخش های زندگی و درگیر بودن مردم با ساختمان و معماری، حس زیباشناختی آن مورد توجه افراد و مهندسان قرار گرفت و بطور مشخص تنوع بسیار در نما و سازه بوجود آمد. به مرور استفاده از نمای سرامیک خشک به دلیل مزایای زیادی که با خود داشت مورد تایید بسیاری از استانداردهای جهانی در صنعت ساختمان و بسیاری از طراحان و معماران مهم دنیا قرار گرفت. استفاده از نمای چوبی در ساختمان، امروزه زیاد دیده میشود. و یا اگر دوستدار لوکس بودن و شیک و لاکچری بودن محیط و ساختمان خود هستنید نمای سنگ می تواند نیاز شما را برآورده کند. نمای خشک ساختمان بعد از معمارانی آمریکایی که در دهه 70 میلادی تصمیم گرفتند بر روی نمای برجهای بلند، سنگ نصب کنند، وارد مرحله عملیاتی شد. زمانی که تصمیم به خرید یک پرده می گیرید، باید به جنس، ابعاد، ضخامت و طرح آن توجه کنید. پرده های پانچ در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید و عرضه می شوند.  Th is was c reated ​with the ​help ᠎of behsaznama Content G​en᠎er᠎ator DEMO .

این سنگها از پیرامون شهرسیوند مرودشت آورده شدهاست.

سایپا ساینا را در دو مدل SX و EX عرضه کرده است. بهمن موتور، کاپرا دو کابین را در دو مدل تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل عرضه می کند که هر دو قابلیت حمل بار را داشته و می توانند راحتی یک خودروی سدان را برای شما به ارمغان آورند. این سدان که روی پلتفرم X200 ساخته شده است از یک موتور چهار سیلندر M15 بهره میبرد. بنابراین در این عصر، گرایش به نمای کلاسیک افزایش یافته است. موارد بسیار زیادی را در طراحی و انتخاب یک نمای اصولی باید در نظر داشت از جمله زیبایی نما، مصالح مورد نیاز برای اجرای نما، هزینه های پروژه، دوام و پایداری نما، نحوه و زمان اجرا. این عملیات ممکن است بسته به نوع سیستم به صورت سوراخ و یا شیارهایی در پشت یا لبه های مصالح رویه باشد. کافیست طرح چاپی مورد نظرتان را مطابق با دکوراسیون داخلی خانه انتخاب کنید تا بهترین طراحی ممکن را داشته باشید. به ویژگیهای نمای خشک و بهترین متریال مصرفی در آن میپردازیم. این خودرو مانند تیبا روی پلتفرم X200 کارخانه سایپا طراحی شده است و تفاوت اصلی آن با تیبا نمای ظاهری است. این سنگها از پیرامون شهرسیوند مرودشت آورده شدهاست. Data w​as g᠎ener​ated by behsaznama C᠎on​te nt Generator DEMO!

نمای خشک در ایران

در این میان تغییرات جزئی در ظاهر، قدرت فنی و وجود بعضی از آپشنها به تنوع بیشتر محصولات داخلی کمک میکند. به هر حال خریداران ماشینهای ایرانی خود از محدودیتها و نبودن امکانات و قدرت فنی بالا این خودروها خبر دارند. یکی از مهمترین وجه تمایزهای این نما نسبت به نمای ملاتی این است که برای اجرای آن نیاز به ملات نیست. طراحی داخلی خانه یکی از فیلدهای بسیار محبوب است که طرفداران زیادی دارد. وزن ساینا نسبت به تیبا 50 کیلوگرم بیشتر شده است و این سدان 1085 کیلوگرم وزن دارد. زمانی که خودرو را روشن می کنیم، پیشرانه شتاب خوبی دارد و می تواند به سرعت حرکت کند. هنگامی که سوار تیبا می شویم فرم تازه و داشبورد جدید توجه ها را به خود جلب می کند. در نگاه اول ساینا در میان خودروهای ایرانی یک چشمانداز کاملا جدید را به نمایش میگذارد. با مراجعه به صفحه فروش اقساطی ساینا اتوماتیک، مراجعه کنید. Da ta has been cre᠎ated with t᠎he help  of G​SA C᠎ontent  Gen er at​or  D᠎em ov er si on᠎.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با نمای خشک نمایان وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید