3 اجرای نما اسرار کاملاً محافظت شده با جزئیات واضح توضیح داده شده است.

مهمترین مرحله در تکامل سیستم های اجرایی نما در آغاز قرن نوزدهم بود. شرکت آکاد، ارائه کننده بهترین سیستم های نمای سرامیک ساختمان می باشد که کلیه خدمات را از ۰ تا ۱۰۰ به صورت کامل به مشتریان در سراسر کشور ارائه می کند. متریالی ترکیبی متشکل از یک هسته پلی اتیلن، دو لایه محافظ و دو لایه آلومینیوم که خواصی چون سطحی صاف و یکدست، انعطاف پذیری بدون از بین رفتن ماهیت و دوام بالا را به آن بخشیده است. خوشبخاته نمای آجری به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهد و به راحتی با سایر متریال ها ست می شود. از آنجایی که یکی از اصلی ترین ویژگی های آجر نما انعطاف پذیری آن است، توانسته است در دنیای مدرن امروز خود را به طور کامل وفق دهد. وجود انواع نمای آجری از سنتی تا مدرن برگرفته از این ویژگی آجر ها می باشد. معمولا هم برای داشتن نمای آجری سنتی از آجرهای قزاقی استفاده می شود.

هزینه اجرای نمای خشک

​This artic le h as be​en created wi th the  help ᠎of behsaznama Con te nt G​ener ator Dem᠎ov ersi on!

نحوه اجرای نمای خشک ساختمان

در ایران معمولا ویلا ها در مناطقی خوش آب و هوا و سرسبزی برای گذراندن اوقات فراغت قرار گرفته اند. نمونه ای از سبک کلاسیک، نمای رومی است، معمولا اکثر افراد نمای رومی را صرفا با متریال سنگ می شناسند. شما با مراجعه کردن به سازمان نام مهندسی، می توانید لیست شرکت های دارای رتبه بندی و صلاحیت، که در زمینه ساخت و ساز فعالیت می کنند را مشاهده کنید. بنابراین معماران خبره از عملیاتی به نام آهن کشی، برای اجرای یک زیر سازی استاندارد استفاده میکنند. در این روش سرامیک خشک توسط دریل آندرکات سوراخ شده ، انگر کیل درون آن قرار می گیرد سپس از طریق اتصالات آلومینیومی مخصوصی به نام کلمپ (Clamp) بر روی ریل های آلومینیومی افقی مخصوص این سیستم متصل می شوند. در این سیستم از انکر و براکت های مخصوصی استفاده می گردد که هیچ کدام از قطعات اتصال قابل رویت نیستند. زیرسازی نمای ساختمان اگر اصولی و درست انجام شود، حتی در برابر زلزله هم مقاومت نشان می دهد. ​A rticle has be en c​reated with the  help of G​SA Content Gen​erator Demoversion.

مجری نمای سرامیک خشک

آیا می دانید اگر زیرسازی نمای ساختمان به درستی صورت نپذیرد منجر به چه اتفاقی خواهد شد؟ شاید برخی افراد مدرن، این نما را قدیمی و منقضی شده بنامند، اما اگر بدانند که انواع نمای آجری ساختمان، امروزه چه غوغایی در معماری ایجاد کرده است، نظرشان عوض خواهد شد. از آنجایی که نمای ساختمان شما تاثیر بسیار مهمی در زیبایی شهر دارد، برای هماهنگی نمای آجری سنتی با نمای مدرنیته امروزه در شهر از تکنیک ها و ترفندهای آجر چینی، گره چینی ها، بازی با نور و سایه و… آهن کشی نمای ساختمان با عناوینی هم چون نبشی کشی و شاسی کشی نما در صنعت ساختمان سازی نیز معروف است. سرامیک خشک مخصوص نما به دو شکل کلی زیر در بازار صنعت ساختمان کشور عرضه می شود. با پیشرفت تکنولوژی و مدرن شدن معماری، صنعت دکوراسیون و ساختمان، نمای ساختمان و روش های اجرای آن هم دستخوش تغییراتی شده اند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی در حوزه ساختمان سازی، از طرح های متنوعی می توان برای اجرای زیرسازی نما استفاده کرد. در طراحی انواع نمای آجری جدید ترکیب با سایر مصالحی همچون چوب، کامپوزیت و سنگ، نمای بسیار جذابی را ایجاد می کند.

ی آجری مدرن به این ویژگی نیز بسیار توجه می شود.

سبکتر است و بار وارده به ساختمان را کاهش میدهد؛ در این روش بر خلاف روش نماکاری با ملات، ساختمان هیچ باری متحمل نمیشود و در نتیجه در مقابل بادهای شدید و زلزله ایمنتر است. انواع نمای آجری داخل خانه با آجر هلندی یکی از بی نظیرترین طرح ها در بین معماران می باشد. یکی از روش های رایج استفاده از سرامیک در نما ، اجرای نمای سرامیک خشک می باشد که در ساختمان های بلند مرتبه و طیف وسیعی از کاربری ها مانند اداری، آموزشی و مسکونی رواج دارد. جزئیات Pop-up پیچیده دارد. در بین روش های غیرنمایان روش انکری به دلیل استفاده از سرمته سوراخ کاری و انکر شرکت آلمانی هزینه بیشتر دارد و روش شیاری Beko چون تولید شرکت ایرانی است مقرون به صرفه تر خواهد بود. نمای سرامیکی دارای مزایای زیادی است که در این مطلب به آنها اشاره کردیم. اما بهطور کلی میتوان آنها را به چند دسته تقسیمبندی کرد. استفاده از تکنیک و روش های آجرچینی می تواند نمای شما را بسیار منحصر به فرد و شیک کند. در طراحی انواع نمای آجری مدرن به این ویژگی نیز بسیار توجه می شود. اجرای نمای فریم لس علاوه بر زیبایی، با هدف افزایش روشنایی در روز نیز همراه است.

اولین نفری باشید که کارشناسان درباره نمای خشک مدرن چه می گویند

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نمای خشک در ساختمان لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید