3 نکته برای فروشگاه کتاب های موسیقی

نوار یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محتوای صوتی در ایران است که با خرید اشتراک آن میتوانید به آرشیو بزرگی از فایلهای صوتی دسترسی پیدا کنید. اپلیکیشن کتاب خوان آمازون کیندل (Amazon Kindle) همانطور که از نام آن مشخص است از زیرمجموعههای شرکت آمازون محسوب میشود؛ بزرگترین خردهفروشی دنیا که چند سالی میشود در زمینههای مختلف مانند سینما، گجتهای هوشمند و موارد دیگر آغاز کرده و در حال حاضر نیز یکی از بهترین اپلیکیشنهای کتاب خوان را به کاربران سراسر دنیا ارائه میدهد. اولین سوالی که پس از اعلام خبر درباره بیانیه راهبردی موسیقی به ذهن متبادر میشود این است که آیا این همان سند ملی موسیقی است؟ در حقیقت نیازی نیست که ساعتها وقت صرف خواندن کتاب برای درک مفهوم آن کنید؛ بلکه میتوانید با رفتن به اپلیکیشن سبکتو و صرف کمتر از ۳۰ دقیقه زمان از اتفاقات رخ داده در ذهن نویسنده مطلع شوید. فایلهای صوتی که در اپلیکیشن خلاصه در دسترس کاربران قرار میگیرد معمولاً بین ۲۰ دقیقه الی ۱ ساعت هستند که برای استفاده از آنها کافی است اشتراک تهیه کنید؛ بنابراین اگر وقت ندارید نسخه صوتی یک کتاب را به طور کامل گوش دهید از طرفی هم نمیخواهید خواندن آن کتاب را از دست بدهید توصیه میکنیم به اپلیکیشن خلاصه سر بزنید و از دستهبندیهای مختلف آن دیدن کنید.

بهترین کتاب های موسیقی

در بخش حفظ ردیف لازم است که داوطلب بر یک دستگاه و دو آواز از ردیف های معتبر مانند: « میرزا عبدلله، میرزا حسینقلی، دوامی ،صبا و… فرقی نمیکند کاربر کدام اکوسیستم باشید، گوگل پلی بوک درواقع در هر دو پلتفرم اندروید و iOS در اختیار علاقهمندان قرار گرفته و کاربران میتوانند به آن دسترسی داشته باشند. مثلاً در حین آموزش هارمونی، دو قطعه موسیقی را پخش می کند و می پرسد که چرا یکی خوب است و دیگری بد. در هر صفحه توضیح کوتاهی دربارهی هر ساز آمده که خوب است بچهها بدانند؛ مثلاً اینکه پیانو هشتادوهشتتا کلید سیاه و سفید دارد یا به سازدهنی، هارمونیکا هم میگویند. هر آنچه شما هنرجویان برای فراگیری اصولی این ساز نیاز دارید، هر نکته ای که منجر به بهبود کیفیت سطح شما در نوازندگی گردد، هر تکنیکی که بتواند فرایند یادگیری را برای شما تسهیل کند؛ استاد صادق پور جزء به جزء آنها را در طول جلسات هفتگی آموزش تنبک به شما آموزش میدهد. البته بسته به تجربه و شهرت استاد هزینه ی کلاس ویولن حضوری برای یک جلسه تدریس یک ساعت و نیمه حتی 160 تا 200 هزارتومان هم بالا می رود. This  po​st was wri tt en by sahandbook C ontent G en​erator  D emov᠎er​sion.

کتاب های موسیقی هنرستان

اما متاسفانه یادگیری این ساز را رها کردم چون استاد مهرابی گفت نواختن تمبک باعث ضخامت انگشت میشه و این امر باعث اختلال در نوازندگی ویولن میشه. پذیرش در این رشته منوط به قبولی و کسب نمره حدنصاب لازم در کنکور رشته موسیقی (کنکور هنر) و شرکت و موفقیت در آزمون عملی موسقی گرایش نوازندگی سازهای خارجی است، که نمره آن با ضریب 6 محاسبه میشود و برای قبولی در آن، باید بر یکی از سازهای موجود در ارکستر سمفونیک، مبانی نظری و عملی موسیقی تسلط داشته باشید. اپل بوک (Apple Books) سرویس مطالعهی کوپرتینوییها است که برای کاربران اکوسیستم اپل در دسترسی قرار میگیرد. اپل بوک البته در زمان معرفی با نام iBooks معرفی شد، اما در گذر زمان نام آن به سرویس کتابخوان اپل بوک تغییر یافت. در حال حاضر کاربران در سرویس کتابخوان الکترونیکی اپل بوک تنها به کتاب متنی دسترسی ندارند، بلکه آرشیو درخور توجهی از کتاب های صوتی در اختیار علاقهمندان قرار گرفته تا کاربران بتوانند به محتوای دلخواهشان دسترسی داشته باشند؛ محتوایی که گسترهی آن از پادکستها شروع شده و تا داستان و رمان صوتی ادامه دارد.

کتاب های موسیقی گیتار

در دهه ۸۰ چند سال آموزش موسیقی در تهران ممنوع شد، ولی آموزش موسیقی عملاً حذف نشد بلکه زیرزمینی شد و سیاستگذاران دست خود را از کنشگری و کنترل عرصه کوتاه کردند. همانظور که میدانید، کیفیت آموزشی هر مدرسه بستگی کاملی به امکانات و اساتید آن مدرسه داشته و هنرستان موسیقی دخترانه تهران از این نظر، یکی از بهترین انتخابها برای هنردوستان است. برنامه کتاب خوانی گوگل بوکز (Google Books) درواقع اپلیکیشنی است که گوگل برای علاقهمندان به کتاب های الکترونیکی ارائه کرده، البته با این تفاوت که تنها از یک یا چند زبان پشتیبانی نمیشود. مردم ممکن است موسیقی نواختن برایشان همچون سرگرمی باشد؛ مانند نوجوانی که در یک ارکستر ویولونسل مینوازد، یا به عنوان یک نوازنده، یا خواننده حرفه ای کار میکنند. پادکست های موجود در شنوتو به یک زمینه خلاصه نمیشوند و در حوزههای مختلفی دستهبندی شدهاند که شامل تکنولوژی، اجتماعی، هنر، مدیریت، کارآفرینی و موارد دیگر میشوند. 4. در حال حاضر نیز موسیقیدانان بسیاری در ایران فعالیت دارند که موجب نشاندادن اهمیت این رشته هنری میشوند.

چگونه یک کتاب موسیقی را به زمین بزنیم

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از این مطلب ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید