4 راه برای جلوگیری از نمای خشک فرسودگی شغلی

نما است هدف استفاده از تابلو های دکوراتیو زیبا تر کردن محیط است . 6. سعی کنید از اتصالاتی برای نصب استفاده کنید که در برابر دماهای مختلف، بخار آب و گازهای موجود مقاوم باشند. 3. یکی دیگر از نکات مهم در زمان نصب و اجرای نمای سرامیک، آب بندی است. در این بخش مقاله خود را با ارائه یک سری نکات در اجرای نمای سنگی به پایان میرسانیم. اجرای این بخش از کار با مصالح مختلف، متفاوت است. در غیر این صورت ممکن است آن طور که باید و شاید از نتیجه کار رضایت نداشته باشید. تعداد بسیار کمی از معماران می توانند در نمای ساختمان خود از آیینه کاری استفاده کنند اما برخی ساختمان ها توانایی معمار را در انجام این کار نشان می دهد. یکی از مدرن ترین انواع نماهای ساختمانی، نمای سرامیک می باشد که در ادامه این مقاله به معرفی و بررسی ویژگی های آن می پردازیم. امروزه و با رواج مدرنیته، ساخت نماهای ساختمانی با فرم ساده رواج پیدا کرده است و یکی از گزینه های مناسب برای اجرای نمای این ساختمان ها استفاده از نمای سرامیک خشک می باشد. تایل های سرامیکی یکی از انواع جدید ترین و پرکاربردترین متریال هایی هستند که در صنعت ساختمان و اجرای نماهای ساختمانی کاربرد دارند و جلوه ای زیبا و خاص به ساختمان می بخشند.

مصالح نمای خشک

اما با پیشرفت تکنولوژی و ابداعات جدیدی که در زمینه تولید قطعات ساختمانی ایجاد شده است، چهره بسیاری از شهرها کاملا دگرگون شده است. به طور مثال رنگ سرامیک، لعاب سرامیک، سایز سرامیک، شرکت تولید کننده، میزان عرضه و تقاضا در بازار، متراژ ملک، میزان جذب آب، کیفیت سرامیک و غیره در تعیین قیمت نهایی نمای سرامیک نقش مهمی دارند. مدیریت دقیق منابع، تولید با استفاده از فرایندهای معقول از نظر محیط زیست و قابلیت استفاده مجدد به هنگام تخریب از جمله عواملی هستند که پایداری این نوع از مصالح ساختمانی را نشان می دهند. یکی دیگر از ایراداتی که می توان به نمای سرامیکی گرفت، بازتاب نور آن است. نمای سرامیک خشک یکی از انواع نما های خشک می باشد. همانطور که می دانید برای نماسازی، علاوه بر متریالی مثل سرامیک و کاشی به پروفیل های آلومینیومی و گیره های نگهدارنده نیاز دارید. اطلاعاتی مانند نوع پروفیل مورد نیاز، مشخصات مقاطع (ابعاد و ضخامت)، محل اتصال شاسیکشی به سازه، نوع جوش و ابعاد جوش. لازم به ذکر است که این چسب مانند یک ماده الاستیک عمل میکند و توانایی جذب حرکات ارتعاشی قطعه کارشده (کاشی، آجر و..) و زیرسازی را دارد. Art᠎ic᠎le has be​en created with behsaznama Content ​Ge​ne᠎ra᠎to​r فروش تجهیزات نمای خشک ᠎DEMO.

10 راه‌هایی که توییتر بدون اطلاع من، اجرای نما من را نابود کرد

2. مسئله دیگری که به هنگام انتخاب مصالح و زیرسازی نمای سرامیک باید به آن توجه داشته باشید، عدم مغایرت آن ها با یکدیگر از نظر شیمیایی است. 5. توجه داشته باشید که بایستی به طور منظم لایه محافظ و زیرسازی ها را بررسی نمایید. در این شرایط و با توجه به تجربه سیمان سفید ساوه و همچنین پودر سنگ جوشقان در اجرای نمای سیمان سفید منجر به بهترین نتیجه نهایی خواهد شد. اين خصائص به دليل طي كردن پروسه خاص و پيچيده در زمان تشكيل اين سنگ ایجاد شده و به همین دلیل گرانيت در مصالح سنگي امروزي مورد توجه بسيار قرار گرفته است. در واقع مصالح و زیر سازی ها بایستی با یکدیگر مطابقت داشته باشند و نصب آن سریع و آسان باشد. بدین معنا که بایستی تمامی نقاط کور، درزها و پنجره ها را آب بندی کنید و آن را تست نمایید. برای بازسازی نمای ساختمان و یا ساخت و ساز اولیه بایستی موارد متعددی را در نظر بگیرید. در واقع نمای سرامیکی عایق چندان خوبی برای حفظ سرما و گرما به طور کامل نیست. نماهای دیواری عایق بندی شده ساندویچ پنلهای صفحهای فلزی کامپوزیتی یا پنلهای بتونی با عایق بندی بین عناصر داخلی و خارجی بتنی هستند. ​Th᠎is ᠎po᠎st w​as creat ed ᠎with t he ᠎he​lp of G᠎SA Conte᠎nt G en​erat or  D᠎em oversion!

حفاظ پنجره هایی که طرح فرفورژه دارند بسیار مدرن می باشد به همین دلیل اهمیت بسیار بالایی در ساخت و ساز و اجرای نمای ساختمان دارد به همین دلیل شرکت حفاظ نما با بهره گیری از مدل های جدید توانسته جدیدترین طرح ها و رنگ بندی های حفاظ را در خدمت مشتریان ارائه کند . به دلیل عدم استفاده از ملات در نماهای خشک این روش در مقایسه با سایر روش ها سرعت اجرایی بالا تری دارند و همچنین بار مرده کمتری به ساختمان اضافه می کنند. نمای خشک به نمایی گفته می شود که در آن برای اتصال قطعات نما به یکدیگر از ملات استفاده نمی شود و قطعات نما با کمک اتصالات مکانیکی به یکدیگر متصل می شوند. که ایا این مسکونی،ویلایی،اداری، یاتجاری است که همه اینها هریک از سبک مختلف نمای ساختمانی پیروی می کند چون نمای ساختمان نشانه فرهنگ و هویت ساختمان در شهر و منطقه اصفهان انجام میشود است. این نوع از نماهای ساختمانی مقاومت بالایی در برابر حرارات و پوسیدگی دارند بنابراین از استحکام مناسبی برخوردار هستند. اجرای نمای سرامیک یکی از پر طرفدار ترین نماهای ساختمانی در ایران به شمار می رود. این نوع مصالح در برابر آتش سوزی نیز مقاوم بوده و با خیال راحت می توان از آن ها استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید