5 اجرای نمای خشک در ایران اسرار کاملاً محافظت شده با جزئیات واضح توضیح داده شده است.

همین امر باعث می شود تا اجرای نما 2 پوسته شود و یک محفظه در بین دیوارها ایجاد تا از ورود و خروج هوا جلوگیری شود. از آنجا که تنوع آب و هوایی در ایران بسیار زیاد است، شاید منطقی نباشد اگر بخواهیم تکتک این نقاط را با انواع نما در ایران بررسی کنیم. در انتها بار دیگر بر لزوم انتخاب هوشمندانه انواع نمای خشک در ایران با تناسب در اجرای آن تأکید میشود. برای مثال تأکید بر آببندی درزها در هنگام اجرای این شیوه در مناطق پرباران و مرطوب، نسبت به نواحی خشک، از اهمیت بیشتری برخوردار است. سرامیک خشک مخصوص نما به دو صورت کلی در بازار صنعت ساختمان کشور تولید و ارائه میشود. شرکت آکاد، ارائه کننده بهترین سیستم های نمای سرامیک خشک ساختمان می باشد که کلیه خدمات را از ۰ تا ۱۰۰ به صورت کامل به مشتریان در سراسر کشور ارائه می کند. خدمات این شرکت در حال حاضر مشاوره، طراحی، تولید اتصالات و اجرای نماهای خشک میباشد و کارشناسان و متخصصین این شرکت آماده ارائه هرگونه مشاوره و اطلاعات فنی در این زمینه میباشند. باید به شما بگوییم که هماکنون در حال خواندن مقالهای درباره اجرای نمای خشک و مزایای نمای خشک ساختمان هستید. ​Art​icle was c᠎re ated ​by behsaznama Con​tent  Genera to r  DEMO!

مجری نمای سرامیک خشک

سرامیک ها علاوه بر اینکه معدنی هستند در عین حال خواص فلزی نیز ندارند. علاوه بر حفظ ثبوت رنگ در برابر مواد شیمیایی مخرب، این نوع نمای سرامیکی در برابر اشعه های مضر خورشید مانند اشعه ی یو وی نیز ثوبت رنگ خود را حفظ می کند. سرامیک نما جهت زیبا سازی نمای خارجی ساختمان ها استفاده شده و علاوه بر ایجاد زیبایی و جذابیت ظاهری نما، به دلیل قابل کنترل بودن طراحی و نصب سرامیک ها که دارد نظر مثبت بسیاری را به خود جلب نموده است. اگر تهویه حفره با خدمات ساختمان یکپارچه باشد، هوای گرم شده توسط خورشید را می توان به ساختمان وارد کرد، تهویه طبیعی خوبی ایجاد کرده و در تابستان نیز به صورت عکس عمل می کند که از بهترین انواع نمای خشک در حفط انرژی محسوب می شود. اگر همه این شرایط لحاظ شده باشد وجود محفظه فوائد بی چون و چرایی نظیر تبخیر آب انباشته شده در مصالح ساختمانی در طی دوره ساخت و ساز، حذف آب تبخیری در داخل ساختمان در طی فصل زمستان، سرد کردن پوسته خارجی ساختمان در فصل تابستان به دلیل حرکت به سمت بالای هوا، کاهش جریان حرارت از خارج به داخل ساختمان در فصل تابستان، ممانعت از فرار حرارت از داخل به خارج بواسطه فقدان نفوذ سرما، راه فراهم خواهد کرد.

علت این موضوع را میتوان در تنوع بالای متریال کاربردی و امکان بومیسازی این صنعت در کشورمان جستجو کرد. پیشنهاد می شود از لک ب اکسیژنه در این مرحله استفاده کنید. 2. پیچ ها و مهره هایی که برای نصب و اجرای نمای خشک به کار برده می شوند از دیگر متریال ها و مصالح مهم برای اجرای این نما است. سیستم ویزیبل با کلیپس تک و دوبل آهنی : در این سیستم پس از زیرسازی با قوطی های آهنی و سپری های آلومینیومی براکتهایی از جنس ورق آهن به ضخامت 1.5 میلیمتر روی سپری نصب می شود که این براکتها دارای گیره هایی می باشد که پس از نصب ، سرامیک ها روی این گیره ها می نشیند. یکی از دلایل نامگذاری این سرامیک ها روش نصب آن ها است، در نصب آن ها از هیچگونه ملات سیمانی استفاده نشده و با روش هایی چون سیستم نصب انکری، روش نصب نمایان، روش نصب غیر نمایان، نصب کلیپس پنهان شیاری نصب می شوند. یکی از انواع نما خشک سیستم های فایبر سمنت می باشد. به این معنا که استفاده از هر نوع متریال در ناحیهای میتواند نسبت به انواع دیگر، مناسبتر و بهلحاظ هماهنگی با سایر اجزاء محیطی، منطبقتر باشد.

هماهنگی متریال مصرفی با مصالح زیرساخت، بهنحوی که به لحاظ شیمیایی همخوانی داشته و به فرسایش یا خوردگی مواد، منجر نشود. برای بهدست آوردن نتایج بهتر میتوانید با شرکتهای دست اندرکار این نوع سازهها هماهنگی نموده و بهترین گزینه را برای شرایط موجود، انتخاب نمایید. مقاومت در برابر خش خوردگی از دیگر مزیت های نمای سرامیک خشک است، به همین جهت این نوع نما زیبایی و ظاهر خود را در طی سالیان متمادی حفظ کرده و به راحتی درخشندگی و یکنواختی سطح خود را از دست نمی دهند. تنوع مواد کاربردی در اجرای این نوع نمای ساختمان، درست همان موردی است که دست طراحان و مجریان آن را در اجرای این نوع نمای ساختمان باز گذاشته است. اما جالب است بدانید اجرای نمای خشک در ایران با متریال انتخابی در هر نوع آب و هوا، با موفقیت انجام میپذیرد. پس از طی همه این مراحل میتوان با اطمینان، در مورد موفقیت اجرای انواع نمای خشک در ایران سخن گفت. کدام نمای خشک برای کدام منطقه مناسب است؟ همینطور انتخاب متریال مناسب و سازگار با آب و هوای گرم و کویری، مسلماً با نمونه مورد استفاده در مناطقی با اقلیم خنک یا مرطوب، بسیار متفاوت است.

راهنمای قیمت نمای خشک برتر!

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با نما وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید