5 تجربی و افکار-خم کردن نمای سنگ روش‌ها که در کتاب‌های درسی {نخواهید داشت}

نصب عایق نما چیست ؟ البته این مرحله از نصب سنگ، یک خدمت جدا محسوب میشود. ولی با تولید سرامیک های جدید نما، این سرامیک ها به سرعت جایگزین مصالح قبلی شدند. وقتی که در نمای ساختمان از سنگ استفاده میکنیم، علی رغم این که دارای زیبایی است اما چون سنگهای به کار برده شده در نما دارای سطحی صاف و صیقلی هستند ممکن است با ملاتی که در پشت آن قرار میگیرد چسبندگی کامل پیدا نکرده و در صورت وقوع زلزله نه چندان بزرگ و یا به دلیل اختلاف ضریب انبساط حرارتی سنگ با ماسه و سیمان پشت آن، ملات پشت سنگ از آن جدا شده و به احتمال خیلی زیاد سنگ نما سقوط خواهد نمود. نکته ی بسیار مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که وقتی خیسی پرده از بین رفت، آن را در حالتی که هنوز مقداری نم دارد از میل پرده آویزان کنید. بنابراین در دوره پنجم اولویت فقط زیبایی نما نبود و از آنجا که شهر تهران را خطر زلزله تهدید می کند اگر بنا است صنعت سنگ در نمای ساختمان ها باقی بماند، باید به دنبال ایجاد تکنولوژی های جدید در اجرای این نوع نما باشیم. Th​is a rt ic le w as c re​ated by behsaznama Conte nt Genera​tor  DEMO!

یک کاملاً جدید مانکن برای اجرای نما

لازم به ذکر است که این اکلیپس ها کاملاً تایل سرامیک پرسلانی را احاطه کرده و از پایین و بالا آنها را سر جای خود نگه می دارد. همانطور که در بالا گفته شد، نمای سرامیک خشک جزء نماهایی است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. هنوز هم افراد بسیاری به فرش های دستبافت علاقه دارند اما بالا بودن قیمت آن ها مانع می شود. به همین دلیل، در بسیاری از نماها، سرامیک طرح سنگ، جایگزین سنگ نما شده است. پیدا نمودن نزدیکترین مسجد از طریق جی پی اس در کنار پشتیبانی از شرایط آب و هوا و حتی سازگاری با ساعت های هوشمند از دیگر نکاتی بود که در خصوص این برنامه می توان به آن اشاره داشت. ضوابط طراحی و اجرای «نما» در ساختمان های جدید با هدف جلوگیری از ادامه آشفتگی سیمای پایتخت، ابلاغ شد. استفاده از سرامیک میتواند جلوهی ساختمان شما را چند برابر کند، اما این مصالح به جز جنبهی زیبایی، محاسن دیگری نیز دارد که در ادامه به آن میپردازیم، اما قبل از آن میخواهیم کمی با انواع و روشهای اجرای نمای سرامیک آشنا شویم.

نحوه اجرای نمای سرامیک خشک

کامپوزیت آلومینیومی را میتوان در هر نوع ساختمانی مورد استفاده قرار داد. قبل از اجرای نمای سرامیک خشک، متریال نما با ملات یا چسب سیمانی به سازه اصلی ساختمان فیکس می شد، در این روش نصب امکان استفاده از عایق کاری برای سازنده وجود نداشته و همچنین در ارتفاعات زیاد بار باد وارد شده به سازه باعث کاهش استحکام متریال نما و در نهایت باعث سقوط آن می شود که در این صورت خطرات جبران ناپذیری دارد. این موضوع برآیند نتیجه ایجاد دیواری پرده مانند با فاصله ای جلوتر از دیوار است. در نتیجه، باید در طول فرایند نصب به گونه ای ترکیب شود تا همه تکه های تیره و یا روشن با اندازه های مختلف در یک قسمت جمع نشده و ترکیب زیبایی را به نمایش بگذارند.در نتیجه قطعات را خشک کرده و کنار هم بچینید. زیرا دکوراسیون و معماری داخلی فروشگاه شما به گونه ای شخصیت مغازه شما را نشان می دهند و بر روی حضور مشتری در مغازه تاثیرگذار است.

نمای سنگی از جمله نماهای لوکس است که همواره زیبایی و جذابیت خود را در طول زمان های مختلف به نمایش می گذارد و با استفاده از انواع سنگ ساختمانی اجرا می شود. با افزایش ابعاد سنگ، نصب آن به مهارت و تخصص بیشتری نیاز پیدا میکند. در ضمن امکان تعویض نما بعد از چند سال هم وجود دارد به خاطر اینکه بار مرده کمتری به نما وارد میکند کاملا مناسب میباشد و نمای مدرن و خاص تری به ساختمان می دهد. طراحی نمای ساختمان مدرن، طراحی و اجرای نما شامل نمای ساختمان مسکونی، طراحی نمای ساختمان اداری بصورت کاملا تخصصی و طبق ضوابط و استانداردهای شهرداری توسط گروه بینا انجام میشود. سرامیک پرسلان به خاطر اینکه جذب آب ندارد و در مقابل گرما و سرما مقاومت دارد برای نما کاملا مناسب است. این موضوع باعث می شود حجم هواسازی مصنوعی مورد نیاز ساختمان کاهش یابد و اجرای نمای سرامیک خشک ذخیره انرژی را در گرما و سرما تضمین می کند. 12 سال سابقه در حوزه معماری، دکوراسیون و تبلیغات و همچنین صدها پروژه موفق در حوزه معماری زیگ دکور را تبدیل به یک انتخاب قابل اطمینان برای اجرای پروژه شما کرده است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از نمای خشک در ساختمان ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید