5 راه‌هایی که اجرای نما می‌تواند شما را ورشکست کند – سریع!

هزینه اجرای نمای بیرونی بیشتر از طراحی نما نخواهد بود. پروفیل زیرسازی نما برای هر کدام از متریال هایی که در اجرای نما استفاده می شود متفاوت است برای همین خاطر از جمله موارد مهم در زیرسازی که باید به آن دقت نمایید انتخاب متریال مورد نظر می باشد. به دلیل تنوع طرح های چاپی که می توانید روی آن ها داشته باشید، دیگر هیچ محدودیتی شامل حالتان نخواهد شد. کافیست، طرح مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و روی پارچه ی پرده چاپ بزنید. اما فراموش نکنید که با رعایت چند نکته ی کوچک می توانید خانه ی خود را بزرگ تر از آن چه که هست به نظر بیاورید. در ضمن به دلیل این که فاصله ی میان حلقه ها، منظم است، چین هایی که در نهایت روی پرده ایجاد می شوند نیز بسیار منظم و زیباست و به همین دلیل اثرگذاری زیادی در دکوراسیون داخلی منزل دارند. در ضمن می توان از پارچه های مختلفی برای چاپ طرح مورد نظر و ساخت پرده ی پانچ استفاده کرد. چرا که به این ترتیب، هم خانه را بزرگ تر نشان می دهد و هم به نظر می آید که سقف بلندتری دارید. برای مثال سرامیک های پرسلانی، جذب آب بسیار پایینی و حداکثر تا 0.5 درصد دارند که به همین دلیل هم چسبندگی ملات ماسه سیمان به این نوع از مصالح در حد صفر است.

قیمت اجرای نمای خشک

در اجرای نمای ساختمان به سبک کلاسیک از سنگهای مختلفی از جمله؛ تراورتن، گرانیت، مرمر و گاها از سیمان سفید استفاده میشود. اجرای این سیستم به دلیل عدم استفاده از ملات، درقسمتهای مرتفع ساختمان بسیار سریعتر و آسانتر از سایر نماها مانند میباشد. در مقابل اشعه افتاب بسیار مقاوم است . سرعت اجرای کار بسیار پایین می باشد کیفیت کار بالا است در عمر ساختمان تاثیر زیادی دارد از اتلاف انرژی جلوگیری می کند با استفاده از فوم های دو سانتی که پشت کار استفاده می کنند عایقی ساخته می شود در برابر صدا گرما و سرما در امان خواهید بود. اما با وجود پرده های پانچ که خیلی ساده نصب می شوند، دیگر لازم نیست که دردسرهای زیادی را متحمل شوید. تغییر ندادن طراحی داخلی از سوی شرکت سازنده چندان اشتباه نبوده است؛ چراکه طرح داشبورد کیا ریو ۲۰۲۳ جذابیتهای زیادی دارد و در این کلاس خودرویی کمبود خاصی از لحاظ فرم و شکل، در آن احساس نمیشود. لازم نیست هزینه های زیادی را برای خرید پرده پانچ بپردازید. مثلا اگر اصلی ترین منبع آلودگی پرده های پانچ، گرد و غبار باشد، لازم نیست آن را باز کنید. اما سایر نماهایی مانند چوب، آجر یا سنگ اینگونه نیست و بر روی دیواره خارجی ساختمان نصب میشود.

Th is w​as generated  by behsaznama Con​tent Gener᠎ator  Dem᠎over sion​!

قطعات نمای خشک

به این ترتیب می توانید عکس یا یک صحنه از فیلم مورد علاقه تان را روی این پرده ها چاپ بزنید و همیشه در معرض دید بگذارید. به این معنا که روی توری رابیتس را با استفاده از ملات می پوشانند. در مورد نمای داخلی قسمت هایی که در دید سایر افراد است را نمی توان تغییر داد. کنار پنجره ها، زیر سقف ها، کنج ها و فلاشینگ ها به خوبی توسط نمای ساختمانی تراکوتا پوشش داده می شوند. تا اینجای کار امیدواریم که توانسته باشیم به خوبی شما را با خصوصیات و ویژگی های پرده پانچ آشنا کرده باشیم. اولین جلوه بصری هر ساختمانی نمای آن است که می تواند با کاربر و مخاطب آن ارتباط برقرار کند. سنگی که برای نمای ساختمان انتخاب می شود باید از دوام و استحکام لازم برخوردار باشد، در غیر این صورت در اثر انقباض و انبساط دچار ترک خوردگی خواهد شد. معمولا توصیه می شود که ابعاد پرده باید به نحوی باشد که اندکی بالاتر از پنجره قرار بگیرد.

اگر قرار است که پرده پانچ را در محیط نشیمن خانه نصب کنید، پس باید حتما حواستان با ابعاد و دیگر المان های دکوری نشیمن باشد. البته لازم به ذکر است که از پرده ی پانچ در دیگر نقاط هم استفاده می شود. میتوان اجرای آن را به کارگران ساده هم آموزش داد. البته این موضوع درباره ی سایر مصالح نوین رویه ساختمانی از جمله HPL، کورین و ترمووود هم صدق می کند. از جمله سنگهای طبیعی که در نمای ساختمان بکار میرود میتوان به سنگهای آهکی و آذرین اشاره کرد. مزیتی که نسبت به سایر حفاظهای معمولی دارند، همین قابلیت باز و بستهشدن است. سنگ آنتیک نسبت به سایر سنگها از وزن کمتری برخوردار بوده و بار کمتری بر ساختمان وارد میکند. بنابراین ساختمان باید توانایی تحمل وزن این نماها را داشته باشد. در واقع برای نصب این پرده ها کافیست میله ی پرده را از حلقه های پرده پانچ عبور دهید. This data w as w᠎ritt​en by behsaznama  Cont​ent Generato᠎r DE MO!

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد روش اجرای نمای خشک لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید