6 روش از طریق به اجرای نما شما

درصورت سنگی بودن نما بخصوص نماهای با سبک کلاسیک بدلیل وزن بالای نما، جوشکاری ها را باید به دقت کنترل نمود. زیرا می توانند ببینند کشورهای صاحب سبک در معماری، ساختمان های اداری خود را به سبک کلاسیک می سازند. یکی از موضوعات رایج در این عرصه، بحث این نوع نمای ساختمان و امکان استفاده از آن در کشور ماست. در ادامه با دو نوع اصلی این نما بیشتر اشنا می شویم. در ادامه به انواع نمای سرامیک پرسلان ساختمان اشاره میکنیم. از لحاظ متریال، انواع نمای خشک ساختمان به دستههای مختلفی تقسیم میشود: نمای خشک آجری (که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهیم شد)، نمای سنگ خشک، نمای سرامیک خشک، شیشه، ترمووود، کامپوزیت، نمای خشک فلزی و غیره. اولین رادیو نمای سراسری رسمی در ۲۹ دی ۱۳۹۵ با پخش رادیو نمای جوان افتتاح شد. این مسئله منجر به امنیت بیشتر و جلوگیری از سقوط مصالح در اثر تغییر دما و حتی زلزله میشود. برخی از مصالح که برای نمای خشک میتوان استفاده کرد عبارتند از: صفحات رزین اشباع شده، پشم معدنی فوقالعاده فشرده، الیاف سیلیکات کلسیم، ورقههای آلومینیوم و کاشیها و آجرهایی سفالین که گسترهای وسیع از رنگ و بافت را در برمی گیرد. معماری و هنر، در ایران در هم آمیخته و حاصل آن، بناهایی با طراحی قوی و نمای فوقالعاده است.

3 روش‌های شگفت‌انگیز موثر برای نما خشک

نمای ساختمان نباید به صورتی طراحی شود که جلوی ورود نور به ساختمان را بگیرد و با برای باز و بسته شدن درب و پنجرهها مشکلی نمای مدرن ایجاد کند. اجرای نمای خشک ساختمان این مشکلات را رفع میکند. مقاومت بالا: برخلاف مصالح و روشهای سنتی، اجرای نمای خشک ساختمان به معنای داشتن نمایی سازگار در برابر تغییرات دمایی است. اجرا کرد. به شرایط اقلیمی نیز در اجرای نمای خشک ساختمان توجه میشود. هزینه مناسب: اجرای نمای خشک ساختمان عمر مفید نما را بالا برده، و هزینههای ترمیم را نیز کاهش میدهد. در عوض میتوان با یک نگاه کلی، شرایطی را که هر یک از انواع این نوع نما، موفق عمل میکنند مورد بررسی قرار داد. درواقع هزینه اجرای نما در ساری علاوه بر کیفیت پروژه، حجم پروژه و نوع مصالح به کار رفته، به دستمزد و اجرت پیمانکار یا مجری نما نیز بستگی دارد. نحوه اجرای نمای خشک ساختمان نما را دو لایه میکند. ساختمانهایی که نه تنها در اولین نگاه، که تا نگاه آخر نیز ذهن و چشم را اسیر زیبایی خود میکند. مشخصاتی را بررسی میکنیم که یک نما را برای اقلیمی خاص مناسب مینماید.

تیم ویکی طراح دارای بهترین متخصص ها در زمینه طراحی، نظارت و اجرای تمامی عملیات های ساختمانی است که این امر باعث شده تا پروژه های شما عزیران را در مناطق مختلف کشور و همچنین پروژه های بین المللی انجام دهد. در اجرای نمای خشک آجری، سنگی یا سرامیکی، متریال نما توسط زیرسازیهای آلومینیومی و بدون ملات روی سازه اصلی نصب میشود. اجرای نمای خشک آجری هم مانند سایر مصالح بدون ملات، و با استفاده از پیچ، مهره و سایر اتصالات روی ساختمان انجام میشود. شرکتهای نمای خشک در نحوه اجرای نمای خشک ساختمان از تجهیزات خاصی استفاده میکنند. نمای خشک آجری یکی از محبوبترین گزینهها برای اجرای نمای خشک ساختمان و در شرکتهای نمای خشک است. وزن کم: در مقایسه با روش دوغابی، اجرای نمای خشک ساختمان بهطور میانگین 80 تا 100 کیلوگرم از وزن هر مترمربع کم میکند. بنابراین نما آن بخش از ساختمان است که از فضاهای عمومی (خیابان، میدان) دیده میشوند. مطالعه این مطلب به کسانی توصیه میشود که قصد انجام یا تغییر نمای ساختمان را دارند. هنگام ورود به هر خانه ای، نور نگاه ها را به پرده ها جلب می کند همین شاخصه در کنار دیگر فاکتور ها به اهمیت پرده افزوده و آن را تبدیل به آیتم مهمی در دکوراسیون خانه می نماید.

یکی از اصلیترین بخشهای ساختمان که هم روی زیبایی آن تاثیرگذار است و هم از جنبه ایمنی و استحکام اهمیت پیدا میکند، نمای ساختمان است. از گذشته تا کنون، انتخاب بهترین و مناسب ترین نمای ساختمان همیشه از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. اجرای نمای خشک نسبت به روشهای سنتی از مزیت های بسیاری برخوردار است. این آجر حین اجرای کرسی باید کاملاً خیس و زنجاب باشد (یعنی تمامی منافذ آجر از آب اشباع شده و توانایی جذب آب بیشتر نداشته باشد) تا شیره ملات مکیده نشود و چسبندگی بهخوبی اتفاق بیافتد. از جمله اینکه در برابر ضربه ها تغییر شکل میدهد و در برابر باد و طوفان نیز مقاومت بالایی ندارد. نمای خشک آجری در برابر انواع شرایط آب و هوایی نیز مقاومت بالایی از خود نشان میدهد. همچنین، قیمت اجرای نمای خشک آجری نسبت به قیمت اجرای نمای سنگ خشک و متریالهای دیگر مناسبتر است. علاوه بر نمای خشک آجری، اجرای نمای خشک آجری برای نماسازی حمام و شومینه نیز کاربرد دارد. نمای خشک آجری در رنگهای مختلفی در بازار موجود است. سرامیک پرسلانی خشک مجوف: این سرامیک خشک پرسلانی به جهت داشتن سوراخ هایی در ضخامت خود خاصیت عایق بندی بیشتری دارند. Po​st was cre᠎ated  wi th G SA C on tent  G​enerat or DEMO .

دیدگاهتان را بنویسید