7 ایده‌ها درباره نمای مدرن که اساسا کار می کند

3. برای پیمانکار نما در اجرای نمای مدرن ساختمان جزئیات بسیار مهم هستند و یک دست بودن طراحی در نمای مدرن از اهمیت بالایی برخوردار است. از گذشته تا کنون، انتخاب بهترین و مناسب ترین نمای ساختمان همیشه از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. دقت کنید که برای شاسی کشی، سنگ و ضخامت آن و همین طور حجم سنگ ها اهمیت زیادی دارند، هرچه وزن نما بیشتر باشد، شاسی کشی و زیرسازی آن بر اساس نوع متریال مقاوم تر خواهد بود، گاه نیاز به چند لایه رابیتس خواهد بود. در نمای سیمانی روی رابیتس مخلوطی از پودر سنگ و سیمان قرار گرفته تا چسبندگی ملات نهایی به زیرسازی افزایش یابد. شرکت ساختمانی آراز زرین ماندگار با ایجاد ساختاری منسجم، در بکارگیری تکنولوژی روز و در اختیار داشتن کادری مجرب از متخصصین، مهندسین و اکیپ های اجرائی توانمند توانسته است دانش و تجربه ارزشمندی را در صنعت ساختمان بدست آورد.این مجموعه در جهت تسهیل ارائه خدمات به همکاران بخش ساختمان خدمات تکمیلی خود را در بخش های صنعتی از بهترین های هر مورد انتخاب کرده تا بتواند محصول نهایی خود را به بهترین شکل ممکن ارائه نماید،این شرکت با دارا بودن نمایندگی های انحصاری محصولات خارجی و همکاری با شرکت های ارائه دهنده خدمات مورد تایید خصوصاً در نمای ساختمان با تکیه بر دانش فنی و مهندسی آمادگی خود را جهت همکاری با مجموعه خوب شما اعلام می دارد.

نمای خشک در ساختمان

هزینه ای که در خرید اینترنتی می پردازید نسبت به فروشگاه های حضوری بسیار مناسبتر بوده و دیگر نیازی به گشت و گذارهای طاقت فرسا در فروشگاه های فرش نخواهد بود. برخی نیز محصولات خود را به صورت اینترنتی عرضه کرده اند که قیمت آن ها همچون درب کارخانه بوده و می توانید بدون گشتن در سطح شهر و سر زدن به فروشگاه های فرش طرح مدرن و فانتزی موردنظر خود را سفارش دهید. برخی از کارخانه ها نیز اقدام به عرضه محصولات به صورت درب کارخانه کرده اند که از لحاظ قیمتی پائین تر از فروشگاه های فرش می باشد. در واقع رنگ های به کار رفته در بافت این قابلیت را دارند که طرح های موجود را مجزا از یکدیگر نشان دهند و این خود به جذابیت آن می افزاید. اما گلیم فرش ها به دلیل طول عمر بالا و مقاومتی که دارند بهترین گزینه جهت استفاده در راهرو می باشند. هنوز هم افراد بسیاری به فرش های دستبافت علاقه دارند اما بالا بودن قیمت آن ها مانع می شود. پائین بودن شانه این فرش ها به معنای بی کیفیت بودن آن ها نبوده و می توان با اطمینان از کیفیت بالایی که دارند گزینه موردنظر خود را سفارش داد. Data h as been g᠎enerated by behsaznama C ontent Ge᠎nera᠎tor DEMO᠎!

به عنوان مشال فرش فانتزی شنل بیشتر جنبه تزئینی داشته و می توان از آن در سالن پذیرایی استفاده کرد. فواصل، اندازهها و نوع اتصالات زیرین، به گونهای طراحی میشود که در برابر عوامل مخرب از جمله باد از مقاومت خوبی برخوردار باشد. این روش نسبت به روش نمایان از زیبایی خاصی برخوردار است، در این سیستم ها، پیش از نصب، عملیاتی بر روی سطح رویه انجام می شود. در این روش سرامیک خشک توسط دریل آندرکات سوراخ شده ، انگر کیل درون آن قرار می گیرد سپس از طریق اتصالات آلومینیومی مخصوصی به نام کلمپ (Clamp) بر روی ریل های آلومینیومی افقی مخصوص این سیستم متصل می شوند. در انجام این نوع از نما بایستی کیفیت شیشه های که در طراحی نما مورد استفاده قرار می گیرد ارزیابی شود و مواردی مانند عایق بودن آن و مقاومت و استحکام آن در مقابل شکستن و جلوگیری از ورود اشعه های مضر را در بر بگیرد. این دسته از فرش های مدرن تحت عنوان فرش کهنه نما و یا وینتیج معرفی می شوند. فرش وینتیج یکی از انواع جدید فرش ماشینی است که دارای سبک خاصی در طراحی بوده و درحال حاضر طرفداران بسیاری دارد.

از آن جا که در زمینه اجرای نمای مدرن و اجرای نمای خشک رتبه بندی خاصی از سوی مراجع ذیربط برای شرکت های فعال مجری نمای خشک در این حوزه وجود ندارد دشواری های انتخاب شرکت مجری نمای خشک را برای کارفرمایان و سازندگان دوچندان می کند. طرح و رنگ فرش مدرنی که برای اتاق خواب انتخاب می شود بهتر است به رنگ های شاد و انرژی بخش باشد چرا که افراد ساعات زیادی را در این فضا سپری می کنند. در بین انواع نماهای به روز ساختمانی باید بدانید که نمای سرامیک خشک محبوبیت بسیار زیادی دارد. طرح های دستباف نما از زیباترین طرح هایی هستند که می توان از آن ها در سالن پذیرایی استفاده کرد. این دسته از قالی های مدرن به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت بالایی در ایجاد هماهنگی با دکوراسیون سنتی داشته و می توان از آن ها در دکوراسیون مدرن نیز استفاده کرد. اگرچه تشکیل کمیته های نما در دوره گذشته مدیریت شهری گام مثبتی برای اصلاح رویکرد بود اما تشکیل این کمیته ها در مناطق براساس بخشنامه داخلی شهرداری بود، از این رو شورای شهر تهران در دوره چهارم شهرداری را ملزم به ارائه لایحه ای برای اصلاح ساختار و رویکرد کمیته های نما در مناطق کرد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه نصب نمای خشک بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید