7 راه‌هایی که نمای خشک می‌تواند شما را ورشکست کند – سریع!

یکی از مهمترین مزایای سرامیک های نما تنوع طرح و رنگ آن می باشد که باعث ظهور جلوه های زیبا و جذاب در نمای ساختمان گردد. نمای ساختمانی و طراحی نمای ساختمان مسکونی به منظر شهری شکل می دهد، از این رو طراحی نماهای مختلف باید با یکدیگر هماهنگی داشته باشد. در چنین مرکز فروشی میتوانید با متریالها و طرحهای مختلف این سازهها آشنا شوید و سفارش دهید. نمای بیرونی به منزله یک لایه محافظ برای ساختمان است که نه تنها آن را در برابر عوامل مختلف محافظت می نماید بلکه نقش بسیار مهمی در زیبایی آن دارد. نما برای ساختمان پوشش است و نقش بسیار مهمی در زیبایی و جذابیت ساختمان ایفا می کند. همچنین از سرامیک به عنوان یک ضد رطوبت و عایق در مناطقی مثل شمال و یا جنوب که رطوبت هوا در آنها بسیار بالا است مزیت مضاعفی نسبت به سایر مناطق دارد زیرا این سرامیک مانند یک سطح عایق مانع از ورود رطوبت به فضای داخلی ساختمان می گردد.فلورا استیل عرضه کننده بهترین کاشی و سرامیک با قیمت درب کارخانه است. This  da ta h᠎as be en writt​en  with t᠎he he lp of behsaznama​ Content Gener᠎ator Dem᠎oversi᠎on!

اجرای نمای خشک در ایران

این هتل بزرگ که بهترین هتل اسکیشهیر است، در فاصله کوتاهی از خانههای تاریخی محله ادونپازاری و برخی موزههای مهم قرار دارد. بسیاری از نماها ارزش تاریخی دارند و در کشورهای گوناگون قوانین سختگیرانهای در مورد موضوع تغییر نما وجود دارد که برخی از اینن قوانین هر گونه دگرگونی در نماهای تاریخی را ممنوع میکند. با پیشرفت روز افزون علم محصولات بسیار زیادی تولید شده اند که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند، یکی از محصولات کاربردی در این صنایع ورق آلومینیوم کامپوزیت می باشد که در انواع پرمیوم، نانو باند، طرح چوب و غیره می باشند که در برخی مواقع این کامپوزیتها ضد حریق بوده و در برابر آتش و شعله مقاوم هسند. به همین علت استفاده از سرامیک نما روز به روز پرطرفدار تر می گردد. برای بهره بردن از مزایای نمای سرامیک چگونگی نصب و پیاده سازی آن در نما بسیار حایز اهمیت است. در ساختمانهای صنعتی (سولهها) و دیوار پیرامونی آنها دیوارهای خارجی و نما همزمان در قالب دیوار چینی با آجر ماشینی درجه یک به همراه بندکشی در دو طرف داخل و خارج ساختمان اجرا میگردد، که از نظر صرفه جویی در وقت و سرمایه حائز اهمیت میباشد. در مرحله اجرای نمای ساختمان سازنده تصمیم می گیرد که از چه متریال و با چه چشم اندازی برای نمای ساختمان استفاده کند.

روش ملاتی از روشهای رایجی است که از گذشته تا به امروز از آن برای ساختمانسازی استفاده میشده است؛ که میگفت معایب آن، باعث شده تا امروزه کمتر از این روش در ساختمانسازی استفاده شود. در حدود سال ۱۱۹۷ کریمخان زند شیراز را به عنوان پایتختی برگزید و به فرمان او شاه اسماعیل سوم در آباده سکونت یافت. حالا جدیدترین مدل این خودرو به عنوان یک ماشین وارداتی نهچندان گرانقیمت به ایران آمده و در بورس عرضه میشود. نمای یک خانه شبیه به ویترین یک مغازه میماند هرچه این ویترین جذاب تر باشد جلوه بیشتری در نظر افراد دارد و بیشتر به سمت آن جذب خواهند شد. نمای دید پرنده(Bird’s-eye View) حالت نگاه کردن از بالا به یک شی، اشیا، افراد و غیره است. زمانی که برای اولین بار به ساختمانی نگاه می کنید اولین چیزی که نظر شما را به خود جلب می کند نمای ساختمان است. نمای سرامیکی که با روش ملات دار نصب می شود بایستی قابلیت جذب آب در پشت آن وجود داشته باشد و برای ساختمان هایی با ارتفاع زیاد نیز به نما اسکوب گردد.

نحوه اجرای نمای سنگ خشک

سرامیکی که با روش ملات دار نصب می شود بایستی قابلیت جذب آب در پشت آن وجود داشته باشد و برای ساختمان هایی با ارتفاع زیاد نیز به نما اسکوپ گردد. نبشی کشی نمای ساختمان باعث استحکام نما و عدم تخریب و افتادن سنگ و آجرها به مرور زمان می شود. قبل از اجراینمای کامپوزیت باید زیرسازی کامپوزیت به درستی با شاسی کشی یا زیرسازیآلومینیوم روی دیوار مورد نظر انجام می شود. با توجه به آنکه در اجرای این نوع نما از ملات استفاده نشده و بهجای آن از چهارچوبهای آلومینیومی استفاده میکنند، امکان اجرای آن روی برجهای بسیار بلند هم وجود دارد. به همین دلیل با استفاده از این محصولات نمیتوان میزان صدای ورودی به ساختمان را کاهش داد. از پانل های بتنی پیش ساخته برای روکش تمام یا قسمتی از نمای ساختمان یا دیوارهای ایستاده ای که برای محوطه سازی ، عایق صدا و دیوارهای امنیتی استفاده می شود که از انواع نمای خشک محسوب می شود.

چگونه برای جلوگیری از اتلاف پول با نمای خشک نمایان؟

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از نمای خشک نمایان ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید