8 طنز جملات نمای سنگ

برای یک طراح نما مواردی مانند سیمای شهری، هماهنگی فرهنگی – اقلیمی، دوام و ماندگاری در حداکثر تنش های محیطی و… کیفیت و نوع مصالحی که برای ساخت نما به کار می روند روی زیبایی و دوام نما تاثیر زیادی دارد. مسائل دستمزد طراحی نمای بیرونی ساختمان متغیر است که البته باوجود تعرفه قیمت هزینه اجرای نمای بیرونی در شرکتهای مختلف این هزینه چندان تفاوتی ندارد و باید با توجه به سلیقه و نیازتان بهترین شرکت را انتخاب کنید. اگر با نمای یک ساخت بدون درنظر گرفتن نمای دیگر نهاد های شهری توجه شود همگونی نمای. این را بدانید که یک طرح فوق العاده اگر در زمان ساخت نما با مصالح خوب اجرا نشود، زیبایی خود را از دست می دهد. همه این موارد به کمک سیمانی تامین میشود که در ساخت بتن ها از آن استفاده می گردد. در ساخت و سازهای عصر حاضر، این عایقکاری صوتی با استفاده از نماهای شیشهای و با بکار گیری شیشه های چند لایه که مابین آنها با گازهایی مثل آرگون پرشده یا خلاء میباشد، به نتایج بهتری (هم بهرهگیری از نور بیرون برای تامین روشنایی داخل ساختمان و هم ممانعت از ورود صداهای ناهنجار به داخل) با بازده نما بالاتری رسیدهاست.

ضعیف ترین Link شما: از آن برای اجرای نما استفاده کنید

در صورتی که ساختمان شما تجاری است باید جلب توجه کننده باشد. این یعنی در حین طراحی نما باید به نحوه اجرای آن نیز توجه نمود. ما در این مطلب به شرح نکات طراحی و اجرای نما خواهیم پرداخت. برای رویه، نیز توسط اجزای موقت یا دائم، قالب شکل را ایجاد کرده و رویه را پرداخت میکنند. جهت بهتر شدن شرایط اتصال بین آستر و رویه، در بخش پرداخت شده آستر، شیار و شکاف ایجاد میکنند. زمانی که ورق ها، آماده شدند، توسط پیچ یا پرچ، آنها را در مکان مناسب نصب میکنند. اصولا آجرهای نماکاری را نیم ساعت در آب خیس کرده و برای کار آماده میکنند. شما می توانید برای اجرای نما از آجرهای مختلف سوراخ دار ، نسوز و پلاکی استفاده کنید که تمامی محصولات در فروشگاه آجر کسری مریخی پور موجود می باشد. انتخاب رنگ هایی که قرار است در اجرای نما به کار روند و خصوصا تناسب آن ها با هم از جمله مواردی است که باید حتما مد نظر قرار دهید. هزینه اجرای نمای بیرونی ساختمان به متراژ، نوع متریال مصرفی، حجم کار نما، موقعیت پروژه، نوع سنگ و آجر به کار گرفته شده، میزان ساعتی که بر روی پروژه کار میشود و البته ارتفاع پروژه بستگی دارد.مسائل دستمزد طراحی نمای بیرونی ساختمان متغیر است که البته باوجود تعرفه قیمت هزینه اجرای نمای بیرونی در شرکتهای مختلف این هزینه چندان تفاوتی ندارد و باید با توجه به سلیقه و نیازتان بهترین شرکت را انتخاب کنید.

یکی از عواملی که یک نمای خوب را می سازد، انتخاب درست مصالح است. نکته حائز اهمیت این است که اجرای یک زیرسازی خوب و بی نقص، نمای ساختمان را از رطوبت و زلزله در امان نگاه می دارد. از جمله معایب استفاده از نمای سیمانی این است که امکان شکستگی و ترک خوردگی در آن وجود دارد و عایق صوتی ضعیفی می باشد. Lunawood Thermowood دارای رنگ قهوه ای زیبایی است که می تواند با محافظت از سطح با یک درمان رنگی حفظ شود. از آنجایی که در صورت اجرای نمای رومی توسط افراد غیر متخصص امکان ترک برداشتن سطح نما پس از چند وقت وجود دارد، بهتر است از گروه های متخصص در این زمینه کمک بگیرید. سطح بهتر است عاری از شکستگی یا ساییدگی های خاص باشد. نمایی که قرار است سنگ روی آن نصب بشود باید کاملا تمیز و عاری از آلودگی باشد تا سنگ و ملات به خوبی چسبیده شوند . برای این که این بخش به خوبی انجام شود، طراحی و اجرای آن باید در کنار هم در نظر گرفته شوند. ۲-هنگام اجرای نمای سنگ،سنگهای تراورتن بلند و در معرض آفتاب را حتما اسکوپ کنید.

This a rticle w as wri​tt en  with G SA Con tent Generat or D​emov er᠎si on !

شرکت های نمای خشک

اینها نمای مدرن سازگار با محیط زیست و مقاوم هستند که ارزش و جنبه طراحی ساختار ساختمان را افزایش می دهند. داشتن یک طراحی نما که با تلاش زیاد و برنامه ریزی دقیق انجام شود قطعاً نتایج بسیار خوبی به همراه خواهد داشت. استفاده از این روش سرعت کار ساختمان سازی را کاهش می دهد و به دلیل استفاده از موادی مانند سیمان یا دوغاب، ساختمان کثیف می شود که پس از اتمام کار نیاز به تمیز کاری خواهد داشت. لذا توجه به رعایت ضوابط و مقررات متضمن حداقلها است که البته متاسفانه در برخی موارد، همین حداقلها نیز در نظر گرفته نمی شود. نظم در اجرای نما بسیار مهم است. شما می توانید برای اجرای سیستم نمای خشک از پنل هایی مانند سرامیک خشک، سنگ، کامپوزیت و شیشه استفاده کنید. در عصر حاضر طراحی نمای ساختمان جزء اولویت های پیمانکاران و معماران محسوب می شود. به عنوان مثال، سایه بان های غرب نما باید عمودی باشند و سایه بان های جنوب بایست افقی طراحی شوند. چنین نظمی باید در خطوط، صفحه ها، احجام، پنجره ها، بالکن ها و غیره دیده شود.

دیدگاهتان را بنویسید