9 ترفند درباره نمای خشک ای کاش قبلاً می‌دانستید

همچنین در برخی از نماهای خشک، از یک عایق بین نما و دیوار استفاده میشود تا جلوی تبادل حرارت یا عبور صدا گرفته شود. برخی از قوانین جنبه عمومی داشته و باید به آن ها در هر صورتی توجه داشته باشید. وجود این اختلاف سایز در طول لاملها به خاطر آن است، که بیشتر بار شیشههای نما بر روی لاملهای عمودی یا مولیونها خواهد بود، اما در افق دید، بعضی از طراحان، سازندگان ساختمان و آرشیتکتهای معمار، به دلیل بالا رفتن سطح زیبایی بصری نما از داخل، اندازه طولی ترنسم و مولیون را با یکدیگر برابر در نظر میگیرند. اما توجه داشته باشید، که با این وجود، عرض لاملها باید با یکدیگر برابر باشند. اگر قصد دارید نمای سنگی را اجرا کنید، باید حتما به مدت چند روز پیاپی دوغاب ها را آب پاشی کنید. گزینه سازهای آلومینیومی سبکتر خواهد بود، اما همچنین عایق و استحکام بهتری را نسبت به نمونه مشابه خود ارائه میدهد.

نصاب نمای خشک

سطح مقطع لامل ها نیز به گونهای توسط مهندسان طراحی شده است، که بتوانند لاملها را با شیارهای مشخصی که بر روی آنهای وجود دارد، در هم قفل کنند و یا هنگام نصب، شیشهها در فضای بین مولیون و ترنسم قرار گیرند. لازم است بدانید، که در نمای کرتین وال، لاملها در دو بخش افقی و عمودی ارائه میشوند. از سوی دیگر، از آنجایی که کرتین والها سازههایی بسیار سبک هستند و بار کلی وارد بر ساختمان را کاهش میدهند، بنابراین مقاومت خوبی در برابر زلزله دارند. عوامل متعددی وجود دارند که روی قیمت نمای خشک ساختمان تاثیر میگذارند. این نمای چوبی نسبت به سایر نما ها مستلزم نگهداری های ویژه و خاصی است, به این صورت که بایستی با مواد پوششی مناسبی در برابر عوامل بیرونی محافظت شوند. سیستمهای مربوط به نمای کرتین وال، از نظر نصب نیز به دو نوع تقسیم بندی می شوند. در این نسل، با نصب سیستم فریم لس روی آهن، مشکلات متعددی از نظر آب بندی و هوابندی به وجود میآمد.

ی سرامیکی را با توجه به محاسبات سازهای دارا است.

آیا می دانید اگر زیرسازی نمای ساختمان به درستی صورت نپذیرد منجر به چه اتفاقی خواهد شد؟ رعایت نکردن این مسئله ممکن است خطرات و حوادث جبران ناپذیری را به وجود بیاورد، در نتیجه توجه به کوچکترین جزئیات در ساخت نما بسیار مهم بوده و در نظر گرفتن تمامی اصول به طور دقیق، موجب رسیدن به نمای ایده آل چه از نظر ظاهری و چه از نظر ساخت می شود. در این قسمت، قصد داریم شما را با تاریخ شکلگیری نمای کرتین وال آشنا کنیم. درباره تاریخ نمای کرتین وال چه میدانید؟ مورد دیگری که بهتر است، درباره نمای کرتین وال بدانید، آن است، که استراکچر آلومینیومی لامل کرتین وال قابلیت نصبِ سایر متریالهای پوششی از قبیل ورق آلومینیوم کامپوزیت نمای سرامیکی را با توجه به محاسبات سازهای دارا است. همچنین شما میتوانید به نمایشگاه محصولات ما به نشانی درج شده در پائین وب سایت امیران نما مراجعه کنید و محصول را در آنجا انتخاب و اقدام به خرید نمائید. این امر به این دلیل است که علی رغم اینکه هزینه های زیادی صرف ساختن نمای این ساختمان شده ولی سازنده آن از آگاهی کافی برخوردار نبوده است یا به عبارت دیگر سازنده دراین زمینه نابلد بوده است.

۳- نما شیشه : وجود شیشه رفلکس در ساختمان موجب میشود روشنایی زیادی به ساختمان دهد. نماهای کرتین وال را میتوان با ترکیبی از سایر سیستمهای دیگری همچون چوب، به سبک و سیاقی مدرن تر طراحی کرد، تا علاوه بر زیبایی از عایق بالاتری نیز برخوردار باشد. اکثر افرادی که در همهی امور استفاده از روشهای جدید را به روشهای قدیمی ترجیح میدهند، در این باره هم از طرفداران نماسازی خشک هستند. دیوار و پرده هر دو حائلها و فاصلههایی بین دو فضا هستند، یکی از آنها به عنوان فاصلهای سخت و سنگین و دیگری به عنوان حائلی سبک و قابل انعطاف شناخته میشود. نمای کرتین وال، حائلی ما بین دیوار داخلی و فضای بیرون به حساب میآید و بر همین اساس وزن و بارهای اعمال شدهای مانند باد و لرزههای شدید را بر روی سازههای اصلی ساختمان کاهش میدهد. به همین علت با استفاده از مواد ضد زنگ می توان مقاومت پروفیل نما را در برابر مواردی مانند پوسیدگی ، زنگ و خوردگی بالا برد. Th is was cre at᠎ed by G SA  Con​te nt Gener at or  D​emov᠎ersi on!

نمای خشک سنگ

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت نصاب نمای سرامیک خشک.

دیدگاهتان را بنویسید