Prime 10 پیشنهادات با اجرای نمای خشک آجر

روش های مختلفی برای پیاده سازی نمای آجری وجود دارد. اجرای این سیستم به دلیل عدم استفاده از ملات، درقسمت¬های مرتفع ساختمان بسیار سریعتر و آسان¬تر از سایر روش های اجرای نما می¬باشد همچنین در این سیستم دسترسی برای مراقبت¬های دوره-ای به خصوص در ساختمان¬های مرتفع وجود دارد ولی این سیستم برای خانه¬های مسکونی کم ارتفاع، پر هزینه است و معمولاً مورد استفاده قرار نمی¬گیرد. متریال کامپوزیت آلومینیوم مخصوص نما (نما کامپوزیت)، بصورت دولایه ورق آلومینیوم و یک لایه هسته مرکزی از جنس پلی اتیلن و یا مواد معدنی ضد حریق و یک پوشش از نوع رزین به روی لایه آلومینیومی یا همان pvdfتشکیل شده است؛ که از مشخصات فنی آن می توان به سبک بودن، ایجاد خاصیت آکوستیک، شکل پذیری، دارای تنوع رنگی، مقاوم در برابر آتش، ضد زلزله بودن به جهت عملکرد غیر یکپارچه در هنگام وقوع زلزله، قابلیت آبندی، قابلیت تعویض هرکدام از پنل ها بدون خرابی کل نما و… Con tent was c re​ated  wi th the he᠎lp ​of behsaznama Content ​Gene rato​r  DEMO᠎.

قیمت اجرای نمای خشک

بعد از اینکه ساختمان را تخریب کردید میتوانید آجر ها را به صورت سالم در بیاورید و آن را برای نمای بعدی استفاده کنید معایب نصب این روش این است که هزینه بالایی دارد در صورتی که خوب نصب نشود باعث زیبا نشدن ساختمان می شود. وحرارتی را خواهد داشت، می توان با محاسبات انجام شده نسبت به محل احداث ساختمان از نظر آب و هوایی مطابق استاندارد های مربوطه (مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان ایران) عایق حرارتی و صوتی مناسبی را در نظر گرفت و به راحتی نصب نمود و حتی از این فضا می توان برای عبور سیستم تأسیسات مکانیکی و برقی نیز استفاده نمود. ناگفته نماند که ، متخصصین و استادکاران ماهر ، تمامی خدمات اجرای نمای آجری را با بهترین کیفیت، کمترین هزینه و سریعترین زمان ارائه می دهند. استفاده می شود. نا گفته نماند سیستم خشک از عایق حرارتی، چارچوب نگهدارنده، فضای خالی تهویه، اتصالات، پانل های رسی و… این نوع از نماها، نفوذناپذیری بسیار بالایی در برابر آب و رطوبت و… نمای مینرال ترکیبی از سنگ های گرانیت و معدنی، سنگهای سفید و مرمر با پلاستر است و از مزایای آن با محیط زیست سازگار است در برابر آتش مقاوم است و تنوع زیادی دارد و از معایب نمای مینرال این است که در مقابل رطوبت مقاوم نیست.

قیمت اجرای نمای خشک در مشهد

انجام این کار را به یک نصاب آجر با تجربه و کاربلد بسپارید. اجرای نمای آجری یک کار تخصصی می باشد و باید توسط یک استادکار و متخصص حرفه ای و باتجربه انجام شود. یک متخصص حرفه ای و باتجربه قادر به اجرای تمامی روش های این نما ، باکیفیتی بالا می باشد. همان طور که از نام آن مشخص است ، این نما به صورت خشکه چینی اجرا شده و تفاوت اصلی آن با نماهای سنتی که با ملات اجرا می شود در نحوه اتصال مصالح به بدنه سازه است. مقاومت آن به اسید خوردگی و پرتوهای فرابنفش بدین معنی است که ظاهر زیبای آن با وجود تابش مستقیم نورخورشید در طول زمان دست نخورده باقی می ماند. از سوی دیگر، از آنجایی که کرتین والها سازههایی بسیار سبک هستند و بار کلی وارد بر ساختمان را کاهش میدهند، بنابراین مقاومت خوبی در برابر زلزله دارند. همچنین بهتر است بدانید سرامیک پرسلانی ، از انواع کاشی های سرامیکی بوده که نسبت به بقیه انواع آن از مقاومت بالایی برخوردار است.

چگونه اجرای نمای خشک من را فروشنده بهتری از شما کرد

به جهت اجرای نمای خشک آجر ، از یک لایه عایق حرارتی زیر چهارچوب نگهدارنده ی آجر استفاده می شود. اجرا و پیاده سازی این روش یک کار تخصصی می باشد. برای پیدا کردن این متخصص می توانید از یک شرکت بازسازی ساختمان کمک بگیرید. بنابراین استفاده از پوشش های نانو روی نمای ساختمان باعث افزایش طول عمر ساختمان می شود. ۳- استفاده از سیمان، عیبهای سطح دیوار را پوشش داده و نمای ساختمان را یکدست می کند. همچنین، اگر قطعه ای آسیب ببیند و یا نیاز به جایگزین شدن پیدا کند این کار به راحتی صورت می گیرد. و بندکشی را به صورت اصولی به اتمام برساند. همچنین در این روش بندکشی ها نیز آبگریز شده و سطح شما به صورت یکپارچه ضدآب، ضد کثیفی و ضد شوره می شود. و در صورت بروز مشکل امکان ارائه خدمات پشتیبانی نیز وجود دارد. در سيستم نماي خشک نصب آجر و ريل¬ها تنها به صورت مکانيکي است بنابراين اجراي اين سيستم نياز به کارگر حرفه¬اي ندارد. در حقیقت در نمای خشک، نوعی سیستم نصب سبک با اتصالات مکانیکی جایگزین ملات برای نصب نما به ساختمان می شوداگر با نماهای ملاتی آشنایی داشته باشید، حتما می دانید که در این نوع نما سطح رویه که ممکن است سرامیک، سنگ، آجر و…

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مجموعه ها لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید