The Lazy روش اتصالات نمای خشک

اشاره کرد. این در حالی است که این نما را از نظر نوع اتصالات نمای خشک به دو دسته اتصالات نمایان و اتصالات غیر نمایان تقسیم بندی می کنند. از جمله مهم ترین متریال و اجرای آن درنمای ساختمان می توان به اجرای نمای سنگ خشک ، اجرای نمای سرامیک خشک، اجرای نمای کامپوزیت، اجرای نمای کرتین وال ، اجرای نمای بتن اکسپوز ، اجرای نمای ترمووود و… برروي سطح پشتی این ورق ها مش ريزبافتی وجود دارد که با رزین به ما سه سنگ متصل می شود. گردش هوا در بین تایل ها از مهم ترین مواردی به شمار می آید که حتما باید به آن توجه کرد. 11. برای حل مشکل فوق، لازم است تا تمام سنگ های گرانیت و مرمریت اسکوپ شوند و در مورد سنگ تراورتن در جایی که سنگ ها در هم قفل و بست نشده و پیوسته نیست و یک قطعه سنگ به صورت تکی اجرا می شود مانند قاب دور پنجره ها حتما از اسکوپ استفاده شود. از دیگر ویژگیهای این سنگ که آن را به متریالی مناسب برای طراحی نما تبدیل کرده، میتوان به چسبندگی خوب آن روی انواع دیوار مانند دیوارهای گچی و غیره اشاره کرد.

قیمت نمای خشک

۱- استفاده از سنگ های طبیعی : شما میتوانید از سنگ های اهکی و زرین در نمای بیرونی ساختمان به کار ببرید. به طور کلی فاکتورهای زیادی در تعیین قیمت سنگ نمای رومی در نظر گرفته می شود، مثلاً رنگ برخی از سنگ ها سبب گرانتر بودن آنها خواهد شد، چون معمولاً در بازار کمتر یافت میشود و گاه نیز نوع سنگ به کار برده شده نایاب است و این موضوع سبب میشود تا هزینه کلی کار بیشتر شود اما به طور کلی قیمت سنگ نمای رومی به صورت متری محاسبه میشود. شما می توانید جهت مشاوره طراحی نمای ساختمان و همچنین اطلاع از قیمت طراحی نمای ساختمان با ما در ارتباط باشید. در قالب مقرراتی که شهرداری تهران برای نحوه طراحی و اجرای نمای ساختمان های جدید وضع کرده، مالکان پروژه های ساختمانی باید از بکارگیری رنگ های تند و غیرهماهنگ با نمای غالب ساختمان های محله، پرهیز کنند و همه تاسیسات فنی نصب شده در بیرون و بام ساختمان را در برابر «دیدعمومی» استتار کنند.

قیمت اجرای نمای خشک

تایل های نمای تراکوتا ، همانند سایر مصالح مدرن نما ، بدون نیاز به ملات و با استفاده از زیر سازی های مربوطه اجرا می شود . چند سایه مربوط به نما شامل؛ خاک قهوه ای، قهوه، قرمز روشن، خاکستری زغالی، قرمز طبیعی، قرمز مرجانی، خاکستری متوسط، خاکستری تیره، شکلاتی، نارنجی، قرمز تیره و زرد روشن. نتایج تحقیق و بررسی کارشناسان و مدیران شهری وهمچنین ضوابط و دستورالعمل های حوزه نمای ساختمان ها نشان می دهد در شهر تهران به عنوان یکی از شهرهای دارای احتمال بالای خطر زلزله، یک تهدید متفاوت ناشی از زلزله وجود دارد که به شکل مستقیم به نمای ساختمان ها مربوط می شود. شاید بتوان یکی از دلایلی که نمای ساختمانی تراکوتا را نسبت به باقی نماهای خشک، پرطرفدار کرده، همین موضوع دانست. تراکوتا یا همان سفالینه، یکی از نماهای پرطرفدار ساختمانی است که تمامی این ویژگی ها را در بردارد. مرحله بعدی به این شکل است که سنگها می بایست با دوغاب به قطعات فلزی اسکوپ متصل شوند، اسکوپ ها همان قطعات کوچکی هستند که از جنس گالوانیزه اجرای شدهاند و معمولاً در مدلهای سه پایه و پروانهای عرضه می شوند البته جنس اسکوپ ها معمولاً استیل است. در بازار پانل های تراکوتا نیز وجود دارد که مانند تخته ها به دلیل استفاده از خاک رس مشخص و بدون تداخل سایر اتصالات مصنوعی و مخرب که به طور کلی به ساختار آخرین مورد آسیب می رساند، از ظرفیت نگهداری آب بالایی برخوردارند.

نمای خشک در ایران

 Th is has been cre᠎ated ᠎wi᠎th the ᠎help of G SA Conte nt Gen᠎erator Dem over sion !

ساخت سازه ها می تواند با متریال خاص و یا مهندسی خاصی صورت بگیرد . در مرحله بعد بست ها به وجه بالایی سرامیک ها متصل شده و به وسیله پیچ به پروفیل های قائم محکم می شود.سایر سرامیک ها نیز به این ترتیب متصل شده و در محل خود ثابت می شوند.توصیه می شود که ساخت از پایین به بالا صورت گیرد. بدین ترتیب می توان سیستم اجرای نمای مدرن را به عنوان بهترین روش اجرای نما معرفی کرد . آنها همچنین دارای کیفیت و سختی فوق العاده ای هستند زیرا سخت افزار مورد استفاده بهترین است. در برخی موارد، تفاوت در ظاهر فردی آنها به احتمال زیاد به دلیل سخت افزاری است که به عنوان بخشی از کار با آنها استفاده می شود، به دلیل شکل و اندازه آنها است. فلزاتی همچون (آهن و آلومینیوم) که در زیرسازی آن به کار می رود، به شما این قابلیت را می دهد تا به آسانی، نمای ساختمانی تراکوتا را برای بازیافت بفرستید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد نصاب نمای خشک لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید