The Place نماهای مدرن بهترین است؟

در ادامه مطلب با چگونه طی شدن روند هر کدام از این مراحل اجرای نما آشنا خواهیم شد. اگر علاقه مند آشنایی با نحوه اجرای نمای خشک ساختمان و دتایل اجرای نمای خشک هستید، تماشای فیلم اجرای نمای خشک را به عنوان یک پیشنهاد طلایی از ما پذیرا باشید! در طراحی و اجرای نما با توجه به اینکه متریالهای بکار رفته در حداکثر تنش های محیطی شامل سرما، گرما، بارش، رطوبت، اشعه uv آفتاب، گرد و غبار و… وزن کم: در مقایسه با روش دوغابی، اجرای نمای خشک ساختمان بهطور میانگین 80 تا 100 کیلوگرم از وزن هر مترمربع کم میکند. در ایران نیز نحوه اجرای نمای خشک ساختمان برای اولین بار در دهه 70 مورد استفاده قرار گرفت. ۳- اکثر دیتیل های اجرایی مربوط به سرامیک خشک پرسلانی مجوف چه به لحاظ ویزیبل و چه اینویزیبل برای این نوع سرامیک خشک پرسلانی نیز امکان پذیر است. سرامیک پرسلانی مجوف با نام تجاری تراکوتا عرضه می گردد.  Data has ᠎been generated by behsaznama Content G enerator D em ov ersion᠎.

به 50 سال هم میرسد.

سرامیک پرسلانی نما در دو دسته مجوف و توپر تولید می شود. از این رو در این کارخانه، هموراه انواع آجر نما، نسبت به سلایق و نیاز روز جامعه تولید می شود. نماهای تر بعد از 10 تا 15 سال نیازمند تخریب و بازسازی هستند، اما عمر مفید انواع نمای خشک به 50 سال هم میرسد. خط و خطوطی از نماهای کلی آن منطقه در طراحی آن به چشم بیاید اما متفاوت تر و شاخص تر از ساختمان های اطراف خود باشد. تلفیق سنگ و آجر در کنار هم زیبایی چشم نوازی ایجاد کرده . مصالح سنتی نظیر آجر نما و سنگ گرفته تا مصالح مدرن نظیر شیشه چند جداره و کامپوزیت که فرایندهای حرارتی و گرمایی برخی از محدودیت های آن را به مزیت تبدیل کرده است. شرکت ارتا برین مجری نماهای مدرناجرای نماهای کامپوزیت . اجرای نمای جی اف آر سی و اجرای نمای کامپوزیت از دیگر روش های اجرای نما خشک ساختمان هستند که طرفداران بسیاری نصاب نمای سرامیک خشک دارند. اگر میخواهید بهتر بدانید که نمای خشک ساختمان چیست، انواع نمای خشک را بشناسید و با نحوه اجرای نمای خشک ساختمان آشنا شوید، با مجله خدمت از ما همراه باشید.

پانل سیمانی با استفاده از سازه های مخصوص که از جنس ورق گالوانیزه است به یکدیگر متصل میشود و همچنین به منظور آب بندی بین پانل نیز از مصالح مخصوص آب بندی پانل سیمانی استفاده میشود که این امر نفوذ آب ناشی از باران و برف و صدمه رساندن به نمای ساختمان و دیوار و گچ کاری داخلی ساختمان را به صفر میرساند. رنگ بندی این نما آسان بوده و می توان از رنگ های موردنظر به صورت ترکیبی برای طراحی نمای سیمانی استفاده نمود. نما خشک ساختمان را بر اساس نوع اتصالات به دو دسته نما خشک نمایان و نما خشک غیرنمایان تقسیم بندی می کنند. برای اجرایی شدن این ضوابط کمیته های نما در سطح مناطق پیش بینی شده که از افراد متخصص در زمینه معماری و شهرسازی خصوصا طراحی شهری تشکیل شده و در کنار مسوولان منطقه که در روند صدور پروانه ساختمانی فعالیت می کنند قرار می گیرند و پشتیبانی علمی و فنی طرح ها را عهده دار هستند. ورق های HPL که مخففHIGH PRESSURE LAMINATE می باشد یکی از متریال هایی است که در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. نمای ساختماناجرای نمای شیشه دوجداره کرتین وال (لامل) اجرای نمای HPL .

شیشه براحتی کثیف می شود و تمیزی و نظافت آن مشکل است .

شیشه کرتین وال . طراحی محاسبه و اجرای نمای مدرن شیشه ای ، کرتن وال ، فریم لس ، اسپایدر ، سرامیک خشک و نمای ترکیبیطراحی و اجرای سازه های شیشه ایی و نمای مدرن ترکیبی ، نورپردازی ، طراحی و اجرای پروژه های لوکس انواع یراق الات نمای شیشه اسپایدر.تولید پروفیل فریم لس و کرتن وال .تولید و ساخت پنجره دوجداره آلومینیوم و upvc. شیشه براحتی کثیف می شود و تمیزی و نظافت آن مشکل است . مقاومت بالا: برخلاف مصالح و روشهای سنتی، اجرای نمای خشک ساختمان به معنای داشتن نمایی سازگار در برابر تغییرات دمایی است. همگی باعث افزایش کیفیت و کمیت اجرای نمای خشک ساختمان میشود. کاهش خطای انسانی به دلیل تولید صنعتی مصالح، هماهنگی رفتار مصالح در برابر تغییرات دمایی، کاهش پرت مصالح به دلیل انجام محاسبات دقیق برای زیرسازی و طرح نما، وعواملی از این قبیل باعث افزایش کیفیت اجرای این نما می شود. علاوه بر آن، باد در ارتفاعات میتواند به سازه آسیب بزند، استحکام نمای آن را کاهش دهد و حتی باعث سقوط آن شود. چهارچوب نگهدارنده از چوب، فولاد یا آلومینیوم ساخته شده، و در برابر باد و باران مقاوم است.

دیدگاهتان را بنویسید