The Place نمای خشک یکی از بهترین است؟

7. در اجرای نمای آجری به روش خشک، چیدن و مجددا برچیدن آجرها تا رسیدن به حالت مورد نظر بدون تخریب نما به سادگی امکانپذیر است. این فرایند از زمان شروع تا زمان بهره برداری باید اعمال گردداجرای نمای ساختمان، طراحی و اجرای نما سنگی، طراحی و اجرای نما کلاسیک، طراحی و اجرای نما سنگی، طراحی و اجرای نما ایرانی، طراحی و اجرای نما مدرن در سراسر ایران انجام می شود . لذا توجه به نوع و شیوه اجرای نما از اهمیت زیادی برخوردار است. در طراحی نمای ساختمان عوامل زیادی همچون بافت شهری، نوع کاربری، سبک طراحی و به علاوه میزان بودجه ی کارفرما تأثیر گذارند. طراحی نمای ساختمان در سبک سازی ساختمان نیز میتواند موثر باشد، بنابراین در صورتی که از ابتدای طراحی ساختمان به آن توجه شود میتواند در نهایت منجر به کاهش هزینه های کلی ساختمان شود. مشخصات و الزامات سرامیک های پورسلان یا سرامیک های تهویه شونده (Terra Cotta) در این روش در استاندارد ملی ISIRI 25 آورده شده است. استفاده از این روش سرعت کار ساختمان سازی را کاهش می دهد و به دلیل استفاده از موادی مانند سیمان یا دوغاب، ساختمان کثیف می شود که پس از اتمام کار نیاز به تمیز کاری خواهد داشت.

نحوه اجرای نمای سرامیک خشک

بدین ترتیب برای سازنده هزینه های اضافی را به همراه خواهد داشت. مصالح سنگی دارای رنگ های متنوعی می باشند. در این مرحله از چسب های مخصوص جهت اتصال مصالح استفاده می شود. برای پنجره های دوجداره UPVC معمولا از ساب فریم فلزی (آلومینیومی یا آهنی) استفاده می کنند. توجه: هرگونه تخریب اعضای سازه و دستک گرفتن (جوش دادن نبشی به میلگرد سازه با تخریب آن) از میلگرد سقف، تیر و یا ستون غیر مجاز بوده و اعضای سازه را از لحاظ باربری دچار ضعف میکند. در نماهای اسپایدر، هیچ سازه عمودی یا افقی بر صفحۀ شیشه دیده نمیشود. این براکت ها بارهای ثقلی، بار باد و زلزله را به سازه منتقل می کنند و معمولا به کف های سازه ای متصل می شوند. ایمنی و پایداری مولفه (درجمله) ساطع: تحرير دادن به قصد لحاظ تئوری و چها چهچهه به منظور ملاحظه عملی ثابت شده است که ويلا های پیچ و نگين ای به سوي دلیل کیفیت بهتر پایداری بیشتری مداخل علي السويه زلزله و نیروهای جانبی دارند . 1. زمان اجرای آن نسبت به سایر روشها طولانی تر است چرا که دوغاب و سیمان به کار رفته در آن به زمان بیشتری برای خشک شدن نیاز دارند. با توجه به این مزایا، همانطور که پیشتر بیان شد، معایبی هم که در زیر آورده شده، بر این روش وارد میشود که باید با اطلاع از آنها دست به انتخاب زد چرا که در برخی موارد منجر به ایجاد خلل در روند اجرا میگردد.

شرکت طراح و مجری نما

Post has ​been g enerat​ed by behsaznama Con tent Gen erator Demover si᠎on!

نمای خشک نمایان نبوده‌اید. و واقعا باید|اکنون درباره اجرای نما درست چه کاری می‌توانید انجام دهید}

2. بندکشی با دقت و ظرافت و به صورت اصولی انجام شود چرا که در غیر این صورت آب از درزها به زیر آن نفوذ میکند و در فصول سرد سال دچار یخزدگی و در نهایت کندن آجر از نما میشود. چنانچه نکات اجرایی نمای ساختمان به شکلی اصولی پیاده سازی شده باشد، تماشای آن برای بینندگان و عابران برابر با تماشای یک اثر هنری خواهد بود. این نکات باید تمام و کمال در اجرای نمای ساختمان رعایت شود. تمام مصالح معرفی شده دارای سایز و ابعاد مختلفی می باشند. شمشه ملات وسیله ای است که از تخته هایی به عرض 5/1 الی 2 سانتیمتر و طول آن در حدود 50 سانتیمتر است درست شده و در موقع پهن کردن ملات شمشه ملات را طوری روی دیوار قرار می دهند که یک ضلع آن روی دیوار در محل پهن کردن ملات در قسمت نما و ضلع دیگر آن متکی به نما قرار می گیرد .آنگاه ملات را پشت آن پهن می نمایند که در نتیجه هم ملات درحدود5/1 الی 2 سانتیمتر از لب کار عقب تر خواهد بود که از این عقب بودن ملات برای بند کشی استفاده می نمایند و هم ضخامت ملات در تمام قسمت ها یکنواخت خواهد شد.

نما ساختمان از مصالح مختلفی از جنس سنگ، سنگ، آجر، چوب و حتی کامپوزیت ساخته می شود. ۸- نما به وسیله تکرار این فرایند ساخته می شود. چنانچه طرح پیشنهادی شما از دیدگاه او مورد تایید نبود اجرای این نما در نهایت منجر به اختلافاتی خواهد شد. این مزیت نمای خشک ساختمان آجری در مواقع زلزله و حوادث طبیعی بسیار اهمیت دارد و نخاله کمتری را تولید میکند، به طوری که در هر متر مربع حدود ۸۰ کیلوگرم از وزن نمای ساختمان کم میشود. شما با این کار تنها سطح و منزلت کار خود را کاهش خواهید داد. اجرای نمای خشک با توجه به نوع پروژه معمولا اولین انتخاب معماران برای طراحی و اجرای نمای خانه ها و ساختمان های مسکونی می باشد. در سطح بعضی از سنگهای نما خلل و فرجی موجود است که این سوراخ ها برای نصب بسیار مناسب هستند زیرا ملات ماسه و سیمان پشت سنگ بداخل این سوراخ ها نفوذ نموده وماله جداشدن آن از نما می گردد از جمله این سنگها می توان انواع سنگ های تراورتن نام بهساز نما برد. در سالهای اخیر سنگهای تراورتنبا رنگهای سفید، کرمی و بژ بیشتر مورد پسند سازندگان و مصرف کنندگان قرار گرفتهاند.

دیدگاهتان را بنویسید