The Secret اجرای نما

چند سایه مربوط به نما شامل؛ خاک قهوه ای، قهوه، قرمز روشن، خاکستری زغالی، قرمز طبیعی، قرمز مرجانی، خاکستری متوسط، خاکستری تیره، شکلاتی، نارنجی، قرمز تیره و زرد روشن. استفاده از نخاله های ساختمانی به جای دوغاب مخالف استانداردهای سنگ نما بوده و خطرآفرین می باشد . با توجه به قیمت بالای سنگ و باری که سنگ به ساختمان تحمیل میکند استفاده از سرامیک به جای سنگ در برخی کشورها رواج قابل ملاحظه ای داشته است. در ادامه مهم ترین مزایای اجرای نما خشک ساختمان را معرفی می کنیم. اجرای نمای خشک در مقایسه با روش­های سنتی که با استفاده از ملات سیمانی و هزاران دردسر بزرگ و کوچک انجام می­شود، از مزایای بسیاری بهره مند است. معایب اجرای نمای خشک در مقایسه با روش سنتی آنقدر ناچیز است که می توان از آن چشم پوشی نمود. این روش دارای ۴ نوع پروفیل آلومینیومی می باشد و اجرای آن نسبتأ پیچیده بوده و نیاز به آموزش خاص دارد و مطابق دیتایل، پروفیل هایی در لبه های سرامیک قرار می گیرد و در نهایت سرامیک با روش هنگ بر روی قطعات مخصوص قرار گرفته، نصب و رگلاژ می گردد. Th​is ​da ta was wri᠎tten by G᠎SA Conte nt Generator​ D em​over sion!

نصاب نمای سرامیک خشک

آنچه در این پلان برای معماران اهمیت ویژه ای دارد اینست که بار ساختمان بر روی حداقل تعداد ستون تقسیم شود و ستون ها درون دیوار ها، کمد ها و یا مکان های دیگر مخفی شوند. در طراحی نما عملکرد ساختمان(مسکونی، اداری و …) مد نظر قرار گیرد.استفاده از کامپوزیت برای نماهای مسکونی توصیه نمی شود. بخشی از سند «برنامه راهبردی طراحی شهری و مدیریت منظر شهری تهران» به عنوان سندی که محتوای دیگر اسناد رسمی شهر را تکمیل و تدقیق می کند در سنوات گذشته تهیه شده و ادامه آن در برنامه سال جاری اداره کل معماری و ساختمان در جریان است. نمای ساختمان یکی از مهم ترین بخش های آن به شمار می آید. تایل های نمای تراکوتا ، همانند سایر مصالح مدرن نما ، بدون نیاز به ملات و با استفاده از زیر سازی های مربوطه اجرا می شود . آنها با استفاده از خاک رس استاندارد تولید می شوند. با این حال، نصب آنها توسط متخصصان بیش از حد مفید خواهد بود زیرا آنها می دانند که نما دقیقاً چگونه نصب شده است. ظاهر یک ساختمان می تواند تا حد زیادی ما را با تفکرات مالک و موقعیت مکانی آن بنا آشنا کند. This post w​as done  by behsaznama Conte nt Gener ator  D​em​ov᠎ersion .

نما خشک ساختمان با در نظر گرفتن متریال استفاده شده در اجرای آن به انواع مختلفی تقسیم می شود. این سبکی باعث می شود تا مقاومت این نما از سایر متریال های موجود بیشتر باشد. این قابلیت به شما کمک می کند تا به آسانی هر گوشه ای را که لازم بود، رگلاژ و تنظیم کنید. به همین دلیل یکی از مهم ترین خصوصیات این نمای ساختمانی را باید دوام و کیفیت بالای آن دانست. چسبی که به کار می رود مانند پلاستیک عمل می کند، به همین دلیل باید زیرسازی بسیار عالی و بی نقصی باشد. جودت در بخش دیگر به فضای سبز شهری اشاره کرد و گفت: تولید و نگهداری فضای سبز در اقلیم کیش کار بسیار دشواری است با این حال پلکانی و چند لایه بودن فضای سبز در نقاط مختلف جزیره، فضای بسیار زیبایی برای بیننده ایجاد کرده است. قابلیت مفیدی که در سایر نماهای خشک مشاهده نمی شود و عدم وجود آن می تواند از زیبایی ساختمان شما کم کند. علاوه بر این، آنها کار را به گونه ای تکمیل می کنند که زیبایی نمای خانه شما را افزایش دهد. در انتخاب نمای ساختمان باید به هماهنگی آن با باقی ساختمان ها توجه کرد. اگر ساختمان همسایه ای دارد ارتباط نمای ساختمان فعلی با نمای همسایه چگونه به پایان می رسد؟

10. در این روش بر خلاف دو روشی که پیشتر به آنها اشاره شد، نخاله و ضایعات بسیار کمی تولید میکند. اینها به دلیل عملکرد بالا نتایج بسیار مثبتی را به همراه دارند. شاید بتوان یکی از دلایلی که نمای ساختمانی تراکوتا را نسبت به باقی نماهای خشک، پرطرفدار کرده، همین موضوع دانست. تراکوتا به دلیل ماهیتش در طراحی نمای مدرن و سنتی کاربرد دارد همچنین به راحتی می تواند به زیباسازی شهر شما کمک کند. این زمین لرزه مناطقی از سوریه را نیز به شدت لرزاند. شهرام جودت سرپرست مدیریت طراحی، اطلاعات جغرافیایی و طرح جامع کیش نیز در این جلسه ضمن تاکید بر ضرورت تشکیل این کارگروه گفت: بخش مهمی از شکل گیری جزیره زیبای کیش در گرو ایجاد کارگروه مذکور می باشد که از نیازهای چندین ساله سازمان بوده که اخیرا با راهبری آقای پورزادی معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش به سرانجام رسید. می توان طرح های بی پایانی از نماها را بر اساس ترکیب، سبک، دکوراسیون و حتی رنگ آن ساخت. به منظور نماکاری ساختمان باید طرح هایی انتخاب شوند که ماهیت داخل خانه را بر ملا نکنند.

این مقاله نمای خشک در ایران شما را شگفت‌انگیز می‌کند: بخوانید یا از دست ندهید

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از قیمت اجرای نمای خشک ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید