Time Is Working تمام شد! درباره این 10 روش فکر کنید|فرض کنید|فرض کنید} تغییر نمای سنگ شما

زیرا اجرای این نما مدت زمان بسیار کمتری نسبت به نماهای سنگی نیاز دارد. نکته مهم، دقت مهندس یا استادکار ناظر در زمان اجرا است. 1. سرعت اجرا به دلیل استفاده از تجهیزات آماده بسیار بالاست. سرعت نصب در این روش بیشتر است. این قاب بندی با شیشه هایی با ضخامت 1.5 سانتی متر و ملات پودر سنگ، سنگ ریزه و سیمان سفید انجام می شود. برای مثال پیمانکار نما از پروفیل نبشی برای نمای سیمانی یا سنگی استفاده می کنند و استفاده از آنها در نمای چوبی صحیح نیست.نکته ای که پیمانکار نما باید در ازیر سازی ساختمان به آن توجه کند این است که پروفیل های مورد استفاده در زیرسازی تا حد امکان باید از آلیاژهای مقاوم انتخاب شوند. اگر یک معمار یا طراح نما هستید به خوبی می دانید که سنگ ها دارای بافتی صیقلی و مسطح می باشند بنابراین با هر ترفندی هم که آن ها را به نما اتصال دهید باز هم ممکن است روزی از آن جدا شوند و سقوط کنند. نمای اتیکس نوعی عایق برای ساختمان محسوب می شود که آن را در برابر عواملی نظیر رطوبت، حرارت و برودت محافظت می نماید.  Th is a rtic le has been wri᠎tt᠎en  with t​he ​help of behsaznama C onte᠎nt Gener᠎ator᠎ Demov᠎ersi on᠎!

اجرای نمای خشک در ایران|به مهارت های اجرای نما خود ایمان داشته باشید اما هرگز از پیشرفت دست نکشید|آنچه شما باید از معلمان خود درباره اجرای نما درخواست داشته باشید}

این کار علاوه بر زیباتر کردن نما، نوعی عایق برای صفحات کامپوزیت است و از ورود آب به زیر صفحات جلوگیری میکند. این قطعات را به صورت پیش ساخته و یا با استفاده از سنگ مصنوعی می سازند و سپس روی نما وصل می کنند. فرق آن با دیگر نماهای شیشه ای این است که بالاترین نسبت شیشه به بدنه را دارد. حتی اگر نصب این سیستم هزینه بر و پیچیده تر باشد ، بیشتر اوقات یک گزینه مقرون به صرفه است زیرا شکاف هوا عامل بسیاری از مزایای روکش صفحه باران است. مقرون به صرفه بودن قیمت اجرای نمای رومی سیمانی موجب شده تا این نما در بسیاری از بناهای کلاسیک به وفور مورد استفاده قرار بگیرد. مجری نما ساختمان استفاده از پنجره یکسره جهت باکس راه پله ممنوع است.قاب پنجره و اجزای نما در صورت همرنگ بودن با نمای اصلی مجاز می باشد.فضای ورودی ساختمان تعریف شده و دعوت کننده باشد و با عقب رفتگی در پلان طراحی شود.در طراحی نما به تناسب و توازن خطوط ریتم افقی و عمودی غالب توجه شود.اگر شما پیمانکار نما ساختمان هستید، به شما توصیه می کنیم تا از اصول و قوانین برای یک نبشیکشی مطمئن استفاده کنید تا در اجرای نمای ساختمان خود دچار مشکل نشوید.

هشت دلیل چرا داشتن عالی قطعات نمای خشک آیا کافی

در انتها با توجه به بودجه تان می توانید نوع نمای بیرونی را انتخاب کنید و مراحل اجرایی آن را انجام دهید. طراحی و اجرای نما اصول کلی مختلف دارد : ۱-نورپردازی: با نورپردازی مناسب نمای ساختمان می توان شب زیبا و تاثیر گذار را ایجاد کرد در نما بیرونی ساختمان نورپردازی برای زیبایی خیلی اهمیت دارد ۲- پویایی در نما ساختمان : با ایجاد تغییر و ترکیب در ابعاد مختلف ساختمان در کرج و استفاده کردن از طراحی و المان های مختلف میتوان پویایی در نمای بیرونی ساختمان کرج ایجاد کرد.۳- سادگی و خوانایی نمای ساختمان: سادگی و عدم تنوع زیاد نمای ساختمان در کرج که حتما شرکت های ساختمانی از ایجاد تنوع زیاد و پیچیدگی در طراحی و اجرای نمای کامپوزیت در اصفهان جلوگیری کنند. استفاده از ملات ماسه سیمان از رایجترین روشهای اجرای نمای سازههای ساختمانی است که از گذشته مورد استفاده قرار شرکت اجرای نمای سرامیک خشک داشته است. سیستم های ETI (عایق حرارتی خارجی) شامل نصب صفحاتی از مواد عایق در اطراف ساختمان است که توسط ملات محافظت می شوند و به دیوار حمایت کننده چسبیده یا مکانیکی می شوند. اما در نمای سیمانی ماهوتی نا همواری های کمتر است و از مصالح ریز دانه استفاده می شود.

در انتخاب مصالح و پروفیل برای زیرسازی نمای ساختمان مواردی مانند نبشی کشی، ریسمان کشی و اجرای زیرسازی صورت می گیرد. نما، اولین جز در ارتباط با مخاطب است که باید از تمامی جهات زیبایی شناختی مورد بررسی قرار گیرد. بهترین کاری که باید در این مواقع انجام داد اسکوپ کردن سنگ ها می باشد. کنج میتواند حالت عمود ۹۰ درجه، نیم دایره یا سه وجهی را داشته باشد و هر کدام می تواند تاثیرات متفاوتی را در نما بگذارد. در اجرای نمای سنگ خشک که به نسبت حالتهای بعدی از قدمت کمتری در ایران برخوردار بوده ابتدا سنگ نما را شاسی کشی و قالب بندی میکنند. برای نصب نمای خشک ساختمان از تجهیزات مختلفی استفاده میکنند. برای آب بندی مناسب نیاز به کنترل مداوم دارد. زیرانمای ساختمان تاثیر مستقیمی بر نمای شهر دارد . انتخاب و خرید مصالح مرغوب، علاوه بر اینکه نمای کار را تمیز و شیکتر ارائه میدهد، ماندگاری بهتری نیز خواهد داشت. بهترین و باکیفیتترین مصالح را در پروژه خود داشته باشید. ترکیب چوب با سایر متریال ها نظیر فلز و شیشه زیبایی نما را دوچندان می کند و آن را خاص تر جلوه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید