Top 10 ایده با اجرای نمای خشک

عدم توجه به این نکات قطعا در طولانی مدت باعث بروز مشکلاتی خواهد شد.این مشکلات شما را وادار به بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان خواهد کرد. این متریال بعد گذشت مدت طولانی از نصب، کیفیت خود را حفظ کرده و به عمر مفید ساختمان می افزاید. این کار باعث می شود که سنگ در جای خود حفظ شده و زیرسازی را انجام داد. عناصر تشکیل دهنده نمای اجرنما باید به میزان متعادل، و با حفظ اصل سادگی، طراحی و اجرا گردند. نمای یک ساختمان علاوه بر جداسازی فضای درونی از بیرون میتواند بیانگر عقیده، فرهنگ و ذوق طراح یا معمار آن باشد. از پرکردن فضای ملات خور پشت سنگ به وسیله لاشه و غیره خودداری کنید. یک راه حل این مسئله، استفاده از ابزاری مخصوص جمع کردن ملات در فضای خالی است که دقیقاً بر روی درزگیر قرار میگیرد. به علاوه معمولاً اتصالات به کار رفته در درون درزه های ملات جا داده میشوند و اگر جنس آنها از فولاد ضد زنگ باشد احتمال خوردگی آنها بسیار پایین است. ضریب انتقال حرارت پایین دارد و در نتیجه به عنوان عایق حرارتی و برودتی برای ساختمان عمل می کند. درسیستم نمای خشک ابتدا یک عایق حرارتی به طور مستقل با اتصال مکانیکی یا چسب به بدنه ساختمان محکم میشود سپس چهارچوب یا اسکلت نگهدارنده که از جنس چوب، فولاد یا آلومینیوم میباشد به ساختمان متصل شده تا نمای خشک با رعایت فاصله از عایق حرارتی بر روی چهارچوب نگهدارنده قرار گیرد.  This data has be​en created with behsaznama Con᠎tent Generat or D em ov ersion .

دیتیل اجرای نمای خشک

چرا که هوای موجود در حفره های خالی (cavity) از نفوذ هوای سرد یا گرم از طریق بدنه سرامیک جلوگیری می نمایند و نقش عایق را در ضخامت سرامیک خشک پرسلانی بازی می کنند. اجرای نمای سرامیک خشک به دلیل استفاده از پایههای فلزی برای فیکس کردن نما، نسبت به چسب دوام زیادی دارد و به همین دلیل در طول سالیان نیاز به تعمیر و نگهداری و همچنین تجدید چسب نما نیاز ندارد. با بررسی های اجرایی و مشخص شدن مشکلات موجود در این نوع روش اجرا، مهندسان توانستند تجهیزات متنوعی را برای نصب سنگ و سرامیک برروی نما پیدا کنند و این تجهیزات را به شکل امروزی درآورند. ریتم، یک ساختار سازمان یافته است که مشخص میکند نحوه چینش مصالح در نمای بناها، باید از نظم مخصوص و هماهنگی تبعیت کنند. برای اینکه این کیفیت را در تمامی نمای سنگ ساختمان خود تجربه کنید می توانید از مجموعه کاژه کمک بگیرید.

اجرای نمای خشک سرامیک

بهتر است پشت سنگ را با آب شستشو کنید. در پشت سنگ باید از ماسه شسته و بدون خاک استفاده کنید. در هنگام اجرا توجه داشته باشید که خاک و پودر که از برش ها ایجاد شده است به خوبی پاک شوند. برای اینکه با این نکات به خوبی آشنا شوید آن ها را برای شما شرح خواهیم داد. برای اینکه از مشکلات متعدد در اجرای نمای سنگ ساختمان جلوگیری کنید باید با رایج ترین مشکلات موجود به خوبی آشنا شوید. اگر به درستی و با دقت این کار صورت گیرد قطعا شاهد نتیجه بسیار خوبی خواهید بود. به شما پیشنهاد می کنیم که در تمامی مراحل سنگ کاری نظارت دقیق و خوبی را داشته باشید. در هر صورت شما نیز باید این نکات را بدانید تا بتوانید به راحتی بر کار خود نظارت داشته باشید. در برخی از مواقع ممکن است که سنگ کار چیزی را فراموش کند اما با نظارت شما مشکلی پیش نیاید.

تعاریف اجرای نمای خشک

در پایان کار اما فراموش می کنند که این کناره ها با ملات پر کنند. اندازه حفره ها حداقل ۲ میلیمتر باشد، عمق و ضخامت سوراخ ها باید متناسب با بست و پیچ در نظر گرفته شود. سپس ، متخصصان لبه ها را تا می کنند تا کاست با عمق 25 میلی متر ایجاد شود. در اجرای نمای سنگ ساختمان نکاتی وجود دارد که توجه به آن ها باعث بالا رفتن کیفیت خواهد شد. شرکت آرمن با کمک افراد باتجربه و حرفه ای به صورت کاملا تخصصی در زمینه مهندسی، طراحی و اجرای نمای خشک فعالیت دارد. انواع نمای آجری ساختمان بر اساس جذب آبی که دارند به دو دسته درجه یک و درجه دو تقسیم می شوند و نکته ای که در تولید این نوع آجر های نمای ساختمان آجر نما باید در نظر گرفت این است که باید همه ی زوایای آن دقیق باشد تا در نمای آجر نما ساختمان به بهترین شکل ممکن دیده شوند.

قیمت اجرای نمای سنگ خشک

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کلیک کنید لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید